Straume ripuļu nometne 2014

Austris Bogdāns, Arvis Belovs, Rihards & Ģirts, Niklāvs Katlaps

Mana bibliotēka ir mans spots

Šis ir stāsts par pirmajiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas iemītniekiem. Tie nav bibliotekāri vai lasītāji, bet būvnieki vispār labprāt redzētu pasauli bez viņiem. Tie ir jaunieši, kuri bibliotēku un Gaismas pili sauc par spotu*, jo šī ir kļuvusi par vietu, kur viņi nodarbojas ar ekstrēmajiem sporta veidiem. Pasaulē pilsētplānotāji šo brīvā laika pavadīšanas veidu pārvērš no marģinālas aizraušanās par pilnvērtīgu publiskās vides sastāvdaļu. Līdz ar piegulošās teritorijas pieejamību Gaismas pili katru saulainu dienu apdzīvo desmitiem dažāda vecuma braucēji, kuri uz skrituļslidām, dēļiem un divriteņiem kā spēļu laukumā traucās lejup pa kāpnēm, margām un apmalēm. Vai arhiteks ko tādu varēja iedomāties? Ko par šo parādību saka bibliotēkas vadība? Kā izvērtēt, vai notiekošais veicina bibliotēkas apmeklētību vai nodara postu pavisam nesen uzceltajai ēkai? Vienlaikus rādot savus labākos trikus, uz šiem jautājumiem atbildēs meklēs paši jaunieši.

Tomass Meženiks autumn 2014

Kamera un montāža: Dāvids Krastiņš

BIG WHEELS 2

Kad neviens netic skrituļslidošanai ar lieliem ritentiņiem, tad šie džeki atver acis visiem, kuri noskatās šo video :)

Night session @ Bolderaja skatepark

Darba piedāvājums

SALASPILS: Atdzimst skeitparks

Sižets no OGRES TV

Foto un atskats uz Taktika.lv komandas tūri Jēkabpils-Rēzekne

A.L.N.I.S 2014 oficiālais video

A.L.N.I.S 2014 foto galerija

Taktika.lv komanda dodas tūrē

Izskatās, ka esam sakravājuši somas un gatavi doties tūrē uz Jēkabpili un Rēzekni. Skrituļslidošana kopā ir visforšākā, tādēļ pievienojies mums Jēkabpilī vai Rēzeknē. Kontaktpersona Roberts – 29155087

Daniil Konon Profile – Razors Aragon 6

Nils Jansons Remz pro skrituļslidu promo

Salaspils skeitparks- pirms un pēc

Jānis Spruženieks iemūžinājis dzimtās pilsētas skeitparku Salaspilī pirms un pēc rekonstrukcijas. Kā jau daudziem zināms, tad Salaspilī vairākus gadus darbojās viens no retajiem iekštelpu skeitparkiem. Tas atradās zem lielas telts un ziemā gaisa temperatūra bija tuvu tādai, kāda bija ārā. Šogad skeitparks tika pilnībā atjaunots ar citām konstrukcijām un asfaltu.

Paldies Jānim Spruženiekam par iesūtītajām bildēm!

Video no sezonas noslēguma Upesloku skeitparkā un treilos