Finka Tour 2014 (LIFE)

Konstantīns “Konsta” Makarovs tūrē no Krievijas uz Somiju

Straume inline skolas treniņu grafiks brīvlaikā

Straume inline skolas grafiks

Video: Vents Adahovskis, Edgars Rozentāls, Hantelspice, Imanta shortfilm

Raivo Mihailovs | USD Carbon free

Taktika.lv komandas biedrs Raivo Mihailovs liek lietā savas jaunās USD Carbon free Jeff Dalnas skrituļslidas. Filmēšana notiek Latvijas lielākajā iekštelpu skeitparkā – Monsterparks.

Kamera un montāža: Aleksandrs Muižnieks
Izmantotā mūzika: “Young Legends” by Sleigh Bells
12.12.2014

Testing new Valo skates. Daniil Konon

GAWDS zeķu apskats

GAWDS socks review

Aleksej Dochkin – Profile

Mūzika: The Faint – Dropkick The Punks
Kamera un montāža: Jegor Lukjanenko

Andris Kreicburgs – mistrial

Foto: Juris Novads
Braucējs: Andris Kreicburgs
Triks: mistrial

Skeitparks arī Palma de Mallorca

Pirms kāda laiciņa sanāca viesoties Maljorkā (sala pie Spānijas) un, kā jau jebkur dodoties, tika iečekoti arī spoti un vietējie bleidšopi. Vizinoties pa Maljorkas galvaspilsētu Palmu (Palma) tika ievērots veikaliņš ar nosaukumu “Roll and Roll”, skatlogā bija izlikti arī pāris triku skrejriteņi. Nosaukums veikalam daudzsološs, tādēļ tika nolemts, ka jātiek līdz turienei pēc ekskursijas ar autobusu un jāievērtē, ko tur labu pārdod.

Veikals izrādījās vairāk bleidšops nekā skeitšops. Ievērojamu daļu piedāvājuma sastādīja tieši ekstrēmie skrejriteņi un to komplektējošās daļas. Lai arī tur bija dažādi skateboard zīmolu apģērbi un aksesuāri, bija arī ekstrēmās skrituļslidas! Bija USD, Razors, Rollerblade un mūsu pašu zvaigznes Remz Nils Jansons pro. Diemžēl pārdevējs anļgu valodā neko nesaprata, tādēļ izpalika jautājums, kāds ir Nila fanu pulks Maljorkā un vai pēc slidām ir labs pieprasījums. Toties uzzināju, kur atrodas vietējais skeitparks! Cik sapratu, tad Palmā ir divi skeitparki, viens betona, otrs labs finiera konstrukciju parciņš. Izdevās man atrast tikai betona parku, kur pulksten 20:00 nebija ne mazākās dzīvības pazīmes.

Nofočēju parciņu, lai skrituļslidotāji no Latvijas dodoties uz Maljorku, var somā iemest skrituļslidas zinot, ka būs kur pavizināties ar tām.

Foto un teksts: Roberts P.

Chaula Laiks – inline braucējs Jānis Ķirpis