Atskats uz “Blading King of Pässa 2015″

Kā jau visiem zināms, sestdien 31. Janvārī Tallinā notika ikgadējās sacensības “Blading King of Pässa”, uz kurām arī mēs, četri braucēji no Latvijas (es, Raivo, Iļuha un Artūrs Frīdenbergs), devāmies, lai cīnītos par karaļa titulu. Bija jāizbrauc samērā agri, jo līdz Tallinai jābrauc četras stundas un ceļā devāmies jau sešos. Visi satikāmies pie Origo un ceļš varēja sākties. Visās tūrēs un braucienos viena no interesantākajām daļām ir pats ceļš, kad var izrunāties ar sen neredzētajiem brāļiem slidotājiem un uzzināt kā nu kuram veicies un visus pārējos jaunumus. Ceļš pagāja diezgan ātri un iebraucot Tallinā nedaudz nācās pamaldīties līdz atradām skeitparku.

Igauņi mūs uzņēma ļoti draudzīgi un priecājās, ka esam atbraukuši. Viņi ielaida mūs skeitparkā stundu ātrāk, lai varam iesildīties un pierast pie skeitparka. Parks bija mazs un diezgan stāvām rampām- bija grūti pierast pie konstrukcijām, bet ar laiku sanāca labāk. Igaunijā satikām arī dažus latviešus – Dāvidu Krastiņu un Stasi Ješčenko kuri arī bija ieradušies uz sačiem. Vēl bija atbraukuši bleideri no Pēterburgas un kopā ar Igauņiem sanāca diezgan daudz dalībnieku.

Viss sākās ar junioriem, kur piedalījās visi kam vēl nebija 18 gadu. Līmenis bija krietni audzis kopš pēdējās reizes, kad biju Tallinā. Junioru grupā piedalījās astoņi braucēji. Gandrīz no katra bija sagaidāms kāds kūlenis vai traks slaids. No mūsējiem labu sniegumu parādīja Raivo un Artūrs kuri arī iekļuva finālā. Raivo sīvā cīņā tomēr piekāpās kādam trakam igauņu zellim un palika otrais, savukārt,  Artūra sasitumi un nogurums lika par sevi manīt un viņš finālā palika ceturtais.

Pro sačos gan bija ko redzēt, jo igauņi valdīja pār savu parku, visi triki tika uzlikti precīzi un ar pirmo, visas konstrukcijas iznīcinātas. Ļoti gribējās iekļūt finālā tomēr neizdevās, un nācās finālu skatīties no malas. Bija ļoti traki- līmenis patiešām augsts. Beigās pirmo vietu ieguva Everts, lai gan izskatījās ka Indreks nobrauca labāk.

Pēc sačiem vēl uztaisījām nelielu sešenu tukšā parkā, un devāmies atpakaļ uz Latviju.

Paldies igauņiem par viesmīlību un Taktika.lv par atbalstu.

-Oskars Pavlovičs

Sacensību rezultāti:

Meistari
1. Evert Lubja
2.-3. Indrek Uibo, Rene Lutterus

Juniori
1.Aleksander Novikov
2. Raivo Mihailovs (LAT)
3. Ilja Shljandin

2 komentāri par Atskats uz “Blading King of Pässa 2015″

  1. oskars raksta:

    Paldies par atskatu :)

    Prasījās vismaz kāda bilde… kaut ar telefonu.

    • Roberts raksta:

      Vēl neesam sagaidījuši bildes no Igauņiem. Būs arī video gan no organizātoriem, gan Raivo un Osīša safilmētais materiāls

Pievieno komentāru!

Obligāti aizpildāmie lauciņi atzīmēti ar *

*

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: