Atskats uz MAD Liepāja 2017

madliepaja2017-1-w

MAD:Liepāja 2017

Jūrmalas iela, Liepāja, LV- 3401, organizē biedrība “RAVE TEAM” reģ. Nr. 40008219712, tālr.: 27510608,
e-pasts: agris.klepis@gmail.com, mājas lapa: www.madliepaja.com

Informācija masu medijiem
2017. gada 3. jūlijā

Jūrmalas parka skeitparkā aizvadītas sacensības “MAD Liepāja 2017”
Š. g. 1. un 2. jūlijā Liepājā, Jūrmalas parka skeitparkā, jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās ekstrēmo sporta veidu sacensības “MAD Liepāja 2017”, kuras organizē biedrība “RAVE TEAM” ar Liepājas pilsētas pašvaldības atbalstu. Pavisam sacensībās bija vērojamas trīs disciplīnas – BMX freestyle, Inline un Scooter.
Divu dienu garumā Liepājas Jūrmalas parka skeitparks tika piepildīts ar pozitīvām emocijām un krāšņiem priekšnesumiem. Sacensību pirmajā dienā laika apstākļi lutināja gan dalībniekus, gan skatītājus, līdz ar to, kvalifikācijas braucieni tika veiksmīgi nostartēti. Jāsaka, ka otrajā dienā ar nokrišņu daudzumu tomēr nepaveicās kā pirmajā, un lietus dēļ, sacensību finālus nācās atcelt. Otrās dienas finālu braucieni, izdevās tikai Inline amatieru grupai. Pārējo disciplīnu (Scooter PRO, Inline PRO, BMX amatieru un PRO grupu) pārstāvjus nācās apbalvot pēc kvalifikācijas rezultātiem.
“MAD Liepāja 2017” sacensībās piedalījās arī viesi no ārzemēm – divi RedBull atbalstītie braucēji. BMX freestyle braucējs Vasja Lukjanenko (Vasya Lukyanenko) no Ukrainas un Berts Ribuls (Bert Ribul) no Igaunijas. Vasja Lukjanenko ieguva 6. vietu BMX freestyle kvalifikācijā un uzvarēja BMX Bunny Hop (augstlēkšanā) pievarot 114 cm augstumu. Pirms apbalvošanas, pasākuma otrajā dienā, ar grandiozu un iespaidīgu Flatland šovu visus iepriecināja igaunis Berts Ribuls.
Sacensībās piedālījās dažādu vecumu pārstāvji, jaunākajam dalībniekam, Jānim no Liepājas, ir vien pieci gadi. Sacensību rezultāti ir apkopoti “MAD Liepāja” facebook lapā: www.facebook.com/madliepajafest, kur pieejamas arī citas aktivitātes no pasākuma.
Pasākuma organizatori ir pateicīgi visiem dalībniekiem, skatītājiem un pasākuma atbalstītājiem. Informācija par pasākumu vēl noteikti sekos “MAD Liepāja” sociālajos tīklos: www.facebook.lv/madliepajafest un www.instagram.com/madliepaja, kā arī www.youtube.com/madliepajatv.

Informāciju sagatavoja:
Jana Soboļeva,
Biedrības “RAVE TEAM” Sabiedrisko attiecību vadītāja asistente,
tālr.: 29522714
e-pasts: soboleva.jana@gmail.com

FOTO: Kārlis Vītols

madliepaja2017-2-w

1 komentārs par Atskats uz MAD Liepāja 2017

Pievieno komentāru!

Obligāti aizpildāmie lauciņi atzīmēti ar *

*

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: