Bilžu konkurss “Maijs – Decembris 2012″

Bilžu konkurss “Maijs – Decembris 2012″ uzvarētāji

Teksts: Oskars P.

Liels paldies visiem bilžu iesūtītājiem; kopā konkursā piedalās 50 bildes. Tālāk seko uzvarētāji dažādās nominācijās, veicināšanas balvas u.c.

Skatītāju simpātiju balva. Balvu saņem Niks Salnājs ar outspin kind grind. No Taktika.lv Niks var izvēlēties jebkuru T-kreklu pēc brīvas izvēles.

Tālākais uzdevums, protams, grūtāks, jo jānoskaidro labākās bildes. Neliels sarakstiņš ar braucējiem, kuru bildēm pievērsu vairāk uzmanības, jo tās šķita interesantas: Maksims- ao makio, Kalvis- fishbrain, Deniss- ao makio, Jānis- 180 stale, Arvis, Romāns- 180 grab, Verners- monkey plant, Rūdolfs- bs fulltorque un topside soul, Kalvis- topsoul, Edijs, Didzis- 180, Jānis- mute, Klāvs- monkey plant, Viesturs- soul, Toms- fishbrain, Artūrs- ao porn.

No šīm bildēm izvēlējos sev tīkamākās un pievilcīgākās. Kā jau parasti svarīga ir pati bilde (krāsas, kvalitāte), trika grūtums, stils un pārējie elementi, kurus ievērojam inline bildēs.

1. vieta. Edijs Soboļevs- unity, Foto: Mareks Strods. Šoreiz fotogrāfs pats uzņēmās bildes iesūtīšanu, jo laikam jau nojauta.. bilde ir zvērīgi laba un būs jācinās par godalgoto vietu ;) Protams, bilde ir super un viss bija atkarīgs no konkurentiem, kuru šoreiz Edijam un Marekam nebija! Krāsas, stils, gaismas, ēdas, siena… viss ir kā radīts pirmās vietas iegūšanai. Mareks (bildes iesūtītājs) saņem Xsjado apavus + T-kreklu no Taktika.lv skrituļslidu veikala.

2. vieta. Klāvs Irbēns- monkey plant, Rīga, Mežaparks, Foto: Oskars Braņevs. Klāvs no Taktika.lv saņem jebkuru T-kreklu + abec5 (8 gab.) gultņus. Powerblalding, jautrība, interesanti un netipiski triki, ātrums, mīksta un ātra ripošana un rezultātā triks. To es redzu šajā bildē un par to Klāvam cepums!

3. vieta. Toms Auziņš- fishbrain, Imanta, Foto: Kristaps Vilcāns. Kāpēc šī bilde? Tāpēc, ka tā ir jocīga! Žigulis no 80’desmitajiem, sērkociņkastīšu mājas fonā? Divi veci cilvēki un, protams, Toms ar fishbrain. Triks nav no vieglajiem: resna truba, tuvu būdiņai, grabs.. tātad grūtības pakāpe ir ok + kompozīcija. Toms no Taktika.lv veikala saņem jebkuru T-kreklu.

Labākā meitene. Olga Timojeva- lēciens. Foto iesūtītājs un balvas saņēmējs Natālija Timofējeva iegūst dāvanu karti 10,- Ls vērtībā no Taktika.lv

Veicināšanas balva. Izlozes kārtībā 5 bildes saņem 5,- Ls dāvanu karti no Taktika.lv: Kalvis Kalions ar bs fulltorque, Toms Šics- 180, Verners Rabša- Fishbrain stall, Edīte Šulmane- soul, Arvis Belovs.

Balvu saņemšanas un izmantošanas termiņš- 14. marts, 2013 (ieskaitot šo datumu).


Bilžu konkurss “Maijs – Decembris 2012″ uzvarētāju bildes

1. vieta

2. vieta

3. vieta

Labākā meitene

Skatītāju simpātiju balva

Bilžu konkurss “Maijs – Decembris 2012″ iesūtītās bildes

Spied “Play”, lai skatītos bildes

(Foto saglabāšana no flickr.com. Spiežam uz bildes līdz tai apkārt ir tumšs fons, labajā augšējā stūrī spiežam View All Sizes, izvēlamies sev tīkamāko izmēru, labais taustiņš un Save Target vai Save Picture As).

Saite uz bilžu galerijuhttp://www.flickr.com/photos/skritulslidas/sets/72157630189186480/


Noteikumi. Visas bildes, kuras tu gribi pieteikt konkursam sūti uz e-pasta adresi jaunumi@taktika.lv. Bilde var būt jebkurā formātā (jpg, gif, psd, u.c.). Sūtot bildi lūdzu norādi savu vārdu, uzvārdu, trika izpildītāja vārdu, uzvārdu, triku, vietu, fotogrāfa vārdu un uzvārdu (bildi var iesūtīt tikai trika izpildītājs vai bildes fotogrāfs). Taktika.lv jaunumu lapas veidotāji iesūtīto bildi var izmantot citām mājas lapas uzturēšanas vajadzībām (plakāts, baneris, logo u.c.) un iesūtītājs (šajā gadījumā fotogrāfs vai trika autors) to apzinās un atļauj! Konkursam netiek pievienotas bildes, kas jau bijušas publicētas taktika.lv/Jaunumi.
Komentēšana. Savus komentārus, viedokli un vērtējumu raksti zem bildēm.
Žūrijas komisija Oskars Pundurs vērtēs iesūtītās bildes dažādās nominācijās (nomināciju skaits atkarīgs no iesūtīto bilžu skaita, bet ne mazāk, kā 5 nominācijas) + skatītāju simpātiju balva (e-pastu balsošana; info konkursa noslēgumā).
Balvas. Balvas no konkursa atbalstītāja inline veikala Taktika.lv! Balvu saņem bildes iesūtītājs!
Veicināšanas balvas. Starp visiem bilžu iesūtītājiem tiks izlozētas vairākas veicināšanas balvas. Droši sūti un laimē!
Termiņš. Bilžu konkursa bildes tiek pieņemtas līdz 16. decembris 2012 (ieskaitot). Rezultāti paziņoti pirms nākoša konkursa posma sākuma.

23 komentāri par Bilžu konkurss “Maijs – Decembris 2012″

 1. nils raksta:

  Pagaidam 1 bildīte tikai patika :)

 2. haris.. raksta:

  hah..jūs zinat kura bilde ir smieklīga ;D

 3. Toms raksta:

  Kurš Babrim bildēja to bildi? Boze? laba bilde

 4. Boze raksta:

  Nē! Neesmu to bildi bildējis :D

 5. Babris raksta:

  vienu dienu uz parku atnāca kkāds random čalis un teica lai uztaisu kko :D vēlāk bildes atsūtīja uz epastu “D

 6. Jaanis (madona) raksta:

  Kad būs rezultāti?

 7. Kristaps raksta:

  1. Manas bildes nav pievienotas kaut oskars teica ka ievietos
  2. Iesutiju bildes pirms 1,5 menesha
  3. kad buus rezultati?

 8. oskarspundurs raksta:

  Bildes pievienojam ne biežāk kā reizi mēnesī! Šodien visas pēdējās iesūtītās bildes ir pievienotas.

  Rezultāti: Rezultāti paziņoti pirms nākoša konkursa posma sākuma.

 9. Niks raksta:

  peec cik dienaam vareetu but rezultati?

 10. oskarspundurs raksta:

  Pēc X dienām :)

 11. oskarspundurs raksta:

  bet ja nopietni, tad precīzs termiņš vēl pagaidām nav zināms… centīšos nedēļas laikā paziņot!

 12. mozatk raksta:

  Marekam pelnīta 1. vieta :)

 13. Toms raksta:

  jā Marekam laba bildīte – izdevusies, bet liels nopelns ir arī parka meistariem kuri izdomāja oraņžas rampas nokrāsot :)

  kad būs video konkursa rezultāti?

Pievieno komentāru!

Obligāti aizpildāmie lauciņi atzīmēti ar *

*

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: