Inline bilžu konkurss 2013

Inline bilžu konkurss 2013 – rezultāti

Paldies visiem inline bilžu konkursa dalībniekiem par iesūtītajām bildēm! Lai arī tika iesūtītas salīdzinoši maz bildes, dažas no tām īpaši izcēlās un labākās, protams, tiek pie balvām no skrituļslidu veikala Taktika.lv

 • Jau no bildes iesūtīšanas/saņemšanas brīža mana favorītbilde ir Reiņa Šemeļa un Mareka Stroda kopdarbs. Viss, kas labai bildei nepieciešams, lai to, piemēram, izmantotu skrituļslidošanas žurnāla vākam. Šīs lieliskās bildes iesūtītājs saņem jebkuru t-kreklu un cepuri (ziemas vai vasaras) pēc paša brīvas izvēles no skrituļslidu veikala Taktika.lv

 • Nākamā bilde, kura piesaistīja uzmanību ar savu lielisko kvalitāti, gaismām un radīto atmosfēru ir Edija Soboļeva un Mareka Stroda kopdarbs Madonas iekštelpu skeitparkā. Nepamanīts nepaliek arī interesantais žests ar kādu tiek satverta slida!  :grin: Nejaušība vai īpašs vēstījums kādam? Lai vai kā, par labu bildi tās iesūtītājs var pakot somas, lai brauktu uz skrituļslidu veikalu Taktika.lv pakaļ balvai- jebkurai cepurei (ziemas vai vasaras) pēc paša brīvas gribas.

 • Ne tikai viena, bet vairākas bildes, ko iesūtīja Toms Auziņš, būtu pelnījušas kādas labas balvas. Īpaši iepatikās Toma Auziņa izpildītais makio pa nozāģētu automašīnas jumtu un Niklāsa Ivašina backslide. “I love cock bitches”, saulesbrilles, gaisma, kas spiežas caur Niklāsa zeķubiksēm un satverts backslide savā izskaņā uz pēdējā kantes posma. Bildes iesūtītājs var nākt uz Taktika.lv pakaļ jebkurai cepurei (ziemas vai vasaras).

Balvu saņemšanas un izmantošanas vieta skrituļslidu veikals Taktika.lv līdz 2014. gada 14 aprīlim (ieskaitot šo datumu).

Inline bilžu konkurss 2013 dalībnieki:

Noteikumi. Visas bildes, kuras tu gribi pieteikt konkursam sūti uz e-pasta adresi jaunumi@taktika.lv. Sūtot bildi lūdzu norādi savu vārdu, uzvārdu, trika izpildītāja vārdu, uzvārdu, triku, vietu, fotogrāfa vārdu un uzvārdu (bildi var iesūtīt tikai trika izpildītājs vai bildes fotogrāfs). Taktika.lv jaunumu lapas veidotāji iesūtīto bildi var izmantot citām mājas lapas uzturēšanas vajadzībām (plakāts, baneris, logo u.c.) un iesūtītājs (šajā gadījumā fotogrāfs vai trika autors) to apzinās un atļauj! Konkursam netiek pievienotas bildes, kas jau bijušas publicētas www.INLINE.lv.
Komentēšana. Savus komentārus, viedokli un vērtējumu raksti zem bildēm.
Žūrijas komisija Oskars Pundurs vērtēs iesūtītās bildes dažādās nominācijās.
Balvas. Balvas no konkursa atbalstītāja inline veikala Taktika.lv! Balvu saņem bildes iesūtītājs!
Veicināšanas balvas. Starp visiem bilžu iesūtītājiem tiks izlozētas vairākas veicināšanas balvas. Droši sūti un laimē!
Termiņš. Bilžu konkursa bildes tiek pieņemtas līdz 30. novembris 2013 (ieskaitot). Rezultāti paziņoti pirms nākoša konkursa posma sākuma.

14 komentāri par Inline bilžu konkurss 2013

 1. Arturs Iļušins raksta:

  Auziņam laba bilde

 2. Shemels raksta:

  sorr par valo logo – bildi editoja fotografs

 3. Robijs raksta:

  a kur mana bilde es jau divas reizes sutiju

 4. Mareks raksta:

  kad varētu būt rezūltāti ? :)

 5. Toms raksta:

  Otra bilde laba, bet manuprat vaidzeja taisit rocket makio. Bet tas tads sikums, pirma bilde tiesam ka no zurnala vaka :)

 6. Mareks raksta:

  wuu huu jau otro gadu peec kaartas :)
  ar prieku piedalīšos arī nākamgad :)
  paldies!!!

 7. lauris raksta:

  Malacis Marek ;)
  Gada laikā tikai 13 bildes, nu vismaz žūrijai viegli :D

 8. keda raksta:

  kur palika nominācija labākā meitene? Vai tādas nominācijas nav?

  • Roberts raksta:

   Pagājšgad bija šāda nominācija kopā ar 4x vairāk dalībniekiem :) Edīte taču nav vienīgā meitene, kura slido un var iesūtīt bildi 8)

  • Roberts raksta:

   Pagājušā gada inline bilžu konkursā bija šāda nominācija, šogad bija 4x mazāk dalībnieku, tādēļ arī mazāk nomināciju

Pievieno komentāru!

Obligāti aizpildāmie lauciņi atzīmēti ar *

*

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: