Bilžu konkursa “Ziemassvētki 2008″ rezultāti!

Kārtējais bilžu konkursa posms ir noslēdzies un laiks paziņot uzvarētājus un veicināšanas balvu ieguvējus. Šajā konkursa posmā saņēmām piecdesmit vienu bildi un izvēle bija diezgan grūta- tika saņemtas vairākas labas bildes.

Lielāko uzmanību piesaistīja šīs bildes: Kristaps Jaunzems- ao porn, Andris Kreicburgs- ao top porn, Aleksejs Bogdanovs- soul, Armands Virbulis- topside torquesoul, Dāvis Mintiks- ufo x2. Protams, bija vēl pāris bildes, kas būtu varējušas iespraukties cīņā par uzvaru, bet tām pietrūka pavisam nedaudz. No minētajām sešām bildēm sīvākā cīņa notika starp Armanda topside torquesoul un Dāvja ufo (fonā vilciens). Apkopojot visus par un pret par bilžu konkursa “Ziemassvētki 2008″ uzvarētājs kļūst Dāvis Mintiks- ufo, Sigulda, Bilde: E.Semanis. Triks šajā bildē ir nedaudz dullāks par Armanda triku un vilciens fonā šo bildi padarīja vēl interesantāku. Ķersimies pie uzvarētāju apbalvošanas. Fotogrāfs E.Semanis saņem Stygma šlipsi, bet trika izpildītājs Dāvis Mintiks saņem Chimera ritentiņus (M. Lilly vai C. Kelso) un Kizer abec7 gultņus!

Šajā konkursā godpilno otro vietu izcīna Armands Virbulis un Sumo. Armands saņem 8Ls dāvanu karti par triku, bet Sumo 5Ls dāvanu karti par bildi.

Veicināšanas balvu iegūst piecas iesūtītās bildes (trika izpildītājs): Jānis Rubenis- makio, Jūrmala, Bulduri, Bilde: Reinis Pētersons, Krists Rudaks- 180, Kārlis Filipsons- bs unity, Liepāja, Bilde: Alexander Ross, Artis Smirnovs- 360 stale, Daugavpils, Bilde: Raimonds Munčs, Vadims Koļesovs- sweatstance, Uzvara, Bilde: Artis Sirmanis. Veicināšanas balva ir piespraude vai uzšuve (pēc uzvarētāja izvēles).

Dāvis Mintiks- ufo, Sigulda, Bilde: E.Semanis

Armands Virbulis- topside torquesoul, Ventspils, Bilde: Sumo

Armands Virbulis- topside torquesoul, Ventspils, Bilde: Sumo

Jānis Rubenis- makio, Jūrmala, Bulduri, Bilde: Reinis Pētersons

Jānis Rubenis- makio, Jūrmala, Bulduri, Bilde: Reinis Pētersons

Krists Rudaks- 180

Krists Rudaks- 180

Kārlis Filipsons- bs unity, Liepāja, Bilde: Alexander Ross

Kārlis Filipsons- bs unity, Liepāja, Bilde: Alexander Ross

Artis Smirnovs- 360 stale, Daugavpils, Bilde: Raimonds Munčs

Artis Smirnovs- 360 stale, Daugavpils, Bilde: Raimonds Munčs

Vadims Koļesovs- sweatstance, Uzvara, Bilde: Artis Sirmanis

Vadims Koļesovs- sweatstance, Uzvara, Bilde: Artis Sirmanis

Pārējās bildes no šī konkursa vari apskatīties šeit

Paldies visiem par iesūtītajām bildēm un uz tikšanos nākamajā bilžu konkursā!

Oskars

6 komentāri par Bilžu konkursa “Ziemassvētki 2008″ rezultāti!

 1. Roberts raksta:

  Jā, bildes tiešām ļoti daudz labas iesūtiītas, bet tas Mintika UFO ar vilcienu fonā ir kaut kas neredzēts un visai oriģināls! :) Man šķiet,ja man būtu jāslaido,kad vilciens tuvotos, tad nespētu sakoncentrēties un beigu beigās kārtīgi nobietētu :D

 2. armanc raksta:

  alright!
  paldies! :)

 3. Oskars raksta:

  aik… gaidu vasaras sezonas bilžu konkursus :) ziemā baigi ilgi jāgaida, lai būtu pienācīgs bilžu daudzums (vairāki mēneši :( ) vasarā atkal būs vairāk bildes un īsāks termiņš konkursam!

 4. Konsta raksta:

  Interesanti ko nodomaja vilciena vaditajs :D

 5. Kembrijs raksta:

  O Semim laba bilde tiesam iznakusi ar mintiku.
  Mintiks trubu iesvetijis.

 6. pn4k raksta:

  jau kad 1.x ieraudziju nodomaju ka psc, jo vienmer tas hreili pie vilcienu sliedem ir NEZHELIGI stavi! zhel ka nava video :X

Pievieno komentāru!

Obligāti aizpildāmie lauciņi atzīmēti ar *

*

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: