inline Ziemassvētku jampadracis

Straume inline skolas Ziemassvētku jampadracis

  • Monsterparks skeitparks, Rīga, Kroņu 13A
  • 2016. gada 17. decembris

Jau 17.decembrī 10:00 iekš lieliskā Monsterparks / skeitparks norisināsies inline skolas ikgadējais Ziemassvētku pasākums jeb pilnīgākais jampadracis. Tiek aicināti pievienoties visi Straume Inline Skola esošie skolnieki, kā arī tie, kas tikai plāno kāpt uz slidām, lai gūtu ieskatu inline skolas nodarbībā, izmēģinātu un sajustu jaunu pasauli uz skrituļslidām.
Sāksim dienu ar kopīgu iesildīšanos skolotāju pavadībā, kam sekos vairākas draudzīgas sacensību disciplīnas visu vecumu un prasmju braucējiem.
Jingle Bell race jeb ātruma sacensības, kur uz starta stāvēs divi braucēji un vienlaicīgi pēc starta signāla dosies trasē, ar uzdevumu veikt konkrētu maršrutu. Santa’s Long Jump disciplīnā noskaidrosim, kuram pa spēkam ir lidot jeb uzstādīt rekordus lēkšanā uz tālumu. X-mas Freestyle būs klasiskākais sacensību formāts, kurā braucēji tiks sadalīti grupās vai pa pāriem. 2-3 minūšu laiks, lai parādītu savu meistarību, izmantojot visu plašo skeitparku pēc sirds patikas.

Īpaši izraudzīta un pieredzes bagāta žūrija vērtēs dalībniekus, tomēr akcents netiks likts uz sacensību rezultātiem, tāmdēļ atgādināsim, ka būtiskākais ir pats kopā būšanas laiks, kurā dāvāsim prieku cits citam!
Arī vieni no Latvijas labākajiem braucējiem ieradīsies, lai rādītu galvu reibinošus trikus un sastādītu draudzīgu kompāniju pie eglītes.
Protams, neizpalikt arī bez pārsteigumiem dienas labākajiem un 2016.gada paklausīgākajiem skolniekiem, tāmdēļ Ziemassvētku vecītis kopā ar mūsu draugiem būs sarūpējuši jaukas balvas. Paldies: Taktika.lv Skrituļslidas, Ground Control Frame Company, Monsterparks / skeitparks, Therolling

Tiekamies jampadracī!
Straume Inline Skola

Ziemassvētku jampadracis, Straume inline skola

Pievieno komentāru!

Obligāti aizpildāmie lauciņi atzīmēti ar *

*

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: