Taktika.lv inline game of blade 2013Taktika.lv inline game of blade 2013 noteikumi:

Kā uzsākt dalību?
Konkursā piedalās un uzsāk dalību tie, kuri iesūtījuši pirmos piecus trikus. Saite/links ar norādi uz nofilmētajiem trikiem jāsūta uz e-pasta adresi jaunumi@taktika.lv norādot arī savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Pieteikties konkursam ar pirmajiem trikiem var laika posmā no 19.11.2013 līdz 01.12.2013

 • soul grind
 • UFO
 • pornstar
 • mute grab
 • 180 safety grab

Kas drīkst piedalīties konkursā?
Konkursā aicināti piedalīties visi ekstrēmie skrituļslidotāji un skrituļslidotājas! Priecāsimies par jebkuru dalībnieku neatkarīgi no braukšanas prasmēm- jo vairāk dalībnieku, jo interesantāka spēle.

Konkursa/spēles gaita.
1. Nofilmē pirmos 5 trikus, kurus uzdevis spēles tiesnesis, un sūti tos uz jaunumi@taktika.lv
2. Katram spēles dalībniekam tiks piešķirts kārtas numurs, kas norādīs secību, kādā spēles dalībnieki uzdos pārējiem savus jaunos 5 trikus.
3. Dalībniekiem tiks dotas 10 dienas (pusotra nedēļa), lai nofilmētu un iesūtītu katras kārtas jaunos trikus. Tātad, ik pēc 10 dienām jaunie triki tiks publicēti www.inline.lv
4. Pirmajā kārtā dalībnieki izpilda spēles tiesneša uzdotos trikus, otrajā kārtā tos uzdod dalībnieks ar kārtas numuru 1 (ja dalībnieks vairs nav spēlē, tad trikus turpina uzdot nākamais numurs)
5. Jaunos piecus trikus dalībnieki paziņo pievienojot tos rakstiski e-pastā (jaunumi@taktika.lv), kad iesūta savu tekošās kārtas video.
6. Spēles galvenais tiesnesis sazināsies ar dalībniekiem un atgādinās par brīdi, kad jāuzdod pārējiem jaunie triki.

Video filmēšana un iesūtīšana!
Video iesūtīšana notiek līdz pēdējā datuma 24:00
Triku iesūtīšanas termiņš ir 10 dienas, jeb pusotra nedēļa. No pirmdienas līdz nākamās nedēļas trešdienai un no ceturtdienas līdz nākamās nedēļas svētdienai.
Trikiem jābūt filmētiem šī konkursa ietvaros sākot ar 19.11.2013 un nav derīgi agrāk filmēti triki.
Ja dalībnieks iesūta visus 5 trikus un tie atbilst noteikumiem, viņš turpina piedalīties konkursā ar lielāko iespēju izcīnīt galveno balvu!
Par katru neiesūtīto vai nesanākušo triku dalībnieks saņem vienu burtu! Tiklīdz dalībnieks saņēmis 5 burtus (B.L.A.D.E), viņš no konkursa tiek izslēgts un konkursu turpina pārējie atlikušie dalībnieki.
Uzvarēs tas dalībnieks, kuram ir vismazāk sakrāto burtu! Ja konkursa pēdējā nedēļā burtu skaits sakritīs vairākiem dalībniekiem, tad šajā kārtā tiks vērtēta triku kvalitāte- sliktāk/vājāk izpildītais triks saņem burtu un to izlems konkursa tiesneši.

Kādus trikus uzdot konkursa dalībniekiem un cik labi/kvalitatīvi tie ir jāizpilda?!
Uzdotajam trikam jābūt skaidri saprotamam visiem dalībniekiem.
Tā kā visiem dalībniekiem nav vienlīdzīgi apstākļi, kādos izpildīt trikus, tiem ir jābūt izpildāmiem gan ielu spotos, gan skeitparkos.
Lai ievērotu maksimālu dalībnieku vienlīdzību, neuzdodam “switch up” trikus- tie ir vairāki slaidi vienā kombinācijā.
Lai uzdotu neērto (switch, unnatural) triku, iepriekš jābūt izpildītam ērtajam.

Slaidam jābūt kā minimums 1,5m garam, lai šo triku uzskatītu par sanākušu
Lēcienam, lai tas tiktu ieskaitīts, jābūt ne mazākam kā ~80cm (kopējais augstums)

Iesūtīto video ierobežojumi un saturs.
Šī ir īpaša piezīme tiem, kuri savus video vēlas izmantot kā reklāmas kampaņas. Iesūtītajos video aizliegts izmantot jebkāda veida reklāmas, izņemot sekojošo:

 • Dalībnieka vārds, uzvārds, kārtas numurs
 • Izpildāmo triku nosaukumi
 • Konkursam veidotie plakāti vai baneri, kuri publicēti oficiālajā konkursa mājaslapā www.inline.lv
 • Konkursa nosaukumu vai kārtas/raunda numuru

Iesūtītā video saturā aizliegts izmantot citu skrituļslidotāju izpildītos trikus vai trikus, kuri neattiecas uz konkursā prasīto. Atļauts izmantot nesanākušo triku mēģinājumu/s.

Kur likt nofilmētos trikus?
Nofilmē trikus ar telefonu, fotoaparātu, videokameru utt. un pats uzlādē tos uz www.youtube.com vai www.vimeo.com video servera! Piereģistrējies un aiziet- tas prasīs tev tikai pāris minūtes un nav sarežģīti. Tad tev būs pieejami uzlādēto video linki/saites, kuras arī jāsūta uz konkursā norādīto e-pastu.

Vērtēšana!
Konkursa žūrija un galvenais tiesnesis ir Roberts Pundurs.
Vērtēšana notiek atsevišķi divās dalībnieku grupās – juniori un seniori.
Galvenais tiesnesis patur tiesības papildināt vai mainīt spēles noteikumus tās gaitā.
Nofilmētajam trikam un dalībniekam jābūt skaidri saredzamam. Konkursa tiesnesis patur tiesības triku neieskaitīt, ja nevar saprast, kas tiek izpildīts vai uzskata, ka tas neatbilst konkursa noteikumiem.
Ja spēles dalībniekiem radušās sūdzības par kādu no konkursam iesūtītajiem trikiem un to atbilstību noteikumiem, tad šo triku var apstrīdēt paši dalībnieki sūtot e-pastu uz jaunumi@taktika.lv ar savu iebildumu. Vismaz 5 dalībnieku balsis vai 50% no atlikušajiem spēles dalībniekiem, var ietekmēt tiesneša galējo lēmumu par trika neieskaitīšanu.

Konkursa ilgums!
Taktika.lv inline Game of Blade norisinās sākot ar 19.11.2013 līdz pēdējam dalībniekam- spēles uzvarētājam.

Kādēļ jāpiedalās šajā konkursā?
Konkursa mērķis ir noskaidrot labāko „Taktika.lv inline game of blade” dalībnieku un veicināt ekstrēmās skrituļslidošanas attīstību iemācot dalībniekiem jaunus trikus un to nosaukumus.

Balvas!
Juniori:
Labākais junioru grupas dalībnieks saņems stilīgu USD ziemas cepuri un varēs izvēlēties jebkuru T-kreklu pēc paša izvēles no skrituļslidu veikala Taktika.lv

Seniori:
Konkursa uzvarētājs senioru grupā saņems € 75,00 atlaižu karti no skrituļslidu veikala Taktika.lv un pats varēs izvēlēties, ko sev iegādāties.
Otrās vietas ieguvējs saņems veicināšanas balvu- jebkurš T-krekls pēc paša izvēles no skrituļslidu veikala Taktika.lv

29 komentāri par Taktika.lv inline game of blade 2013

 1. Tenisd raksta:

  Šobrīd inline.lv aiznes uz taktika.lv :D

  • Roberts raksta:

   Tad jau viss pareizi inline.lv = taktika.lv/jaunumi jau kādus pāris mēnešus 8)

   Ja rodas kādi jautājumi par spēles gaitu- droši jautāt komentāros. Pagaidām noteikumi var izskatīties nedaudz sarežģītāki kā pagājušajā gadā, bet galvenā ideja ir ļaut spēles dalībniekiem pašiem noteikt nākamos trikus. Cerams, ka viss izdosies! :-D

   • Tenisd raksta:

    Vai var uztaisīt ka tas kas nosaka nākamos trikus arī pats pirmais iesūta video kā tas izskatās? Vai arī tas tākā dod kkādu advantage.. Varbūt fināla raundā vajadzētu tiesnešu izvēlētus trikus lai būtu godīgāk?

    • Roberts raksta:

     Tad būtu daudz foršāk, protams, es par to arī biju iedomājies, bet tas arī varētu radīt diezgan lielus sarežģījumus, jo dalībnieks var nemaz šo video neiesūtīt, tad atkal jāatgriežas pie tā kā ir tagad vai arī jāgaida vēl, kamēr trikus safilmēs nākamais un arī tā nav garantija, ka tie triki būs.

     Šajā gadījumā viss ir kā bija pagājušajā gadā, tikai dalībnieki ir tie, kas pasaka nākamos trikus. Tādēļ pie pirmā iesūtītā video jānorāda tā kontaktinformācija, lai es varu sazināties, ja kaut kas noiet greizi.

 2. Tenisd raksta:

  Yes Agri!!

 3. Roberts raksta:

  Izskatās, ka jaunajā Game of Blade 2013 piedalīsies arī skrituļslidotāji no Igaunijas :twisted:

 4. Putans raksta:

  yeah , vares pacinities ar Pro braucejiem :D

 5. Rolands raksta:

  YEAH, aiziet šī kārta laikam būs interesantāka, jo katram dalībniekam jārāda savs triks vispar superīgi, un it īpaši ja vēl draugi no igaunijas vispār superīgi, tagad tikai jādabon kamera un jāizdomā vieta kur to visu filmēt :D
  VEIKSMI VISIEM KURI PIEDALĀS

 6. Tjj raksta:

  Uztaisam 5 grūtus trikus un pusei jau vismaz 3 burti. Nez cik interesanti tas būs.

  • Roberts raksta:

   Tā taču arī ir reālajā dzīvē, kad spēlē Game of Blade ;) Katram savs triks mīļāks..

   P.S. Kādus trikus uzdot konkursa dalībniekiem un cik labi/kvalitatīvi tie ir jāizpilda?!
   […]
   Sākam ar vieglākiem trikiem un pamazām pārejam uz grūtākiem, lai spēle būtu interesanta vairākumam dalībnieku, tai skaitā iesācējiem.

   • Tenisd raksta:

    “Sākam ar vieglākajiem trikiem un pamazām pāreju” – to arī iesaku lai kontrolē RobertsP. Lai sanāk normāla, sakarīga spēle. Piem. ja otrajā kārtā piem. dalībnieks nr5 saka “Hurricane topsoul”, lai Roberts pārveido, ka dalībnieks nr5 teica: jātaisa “topsoul”.
    :D

    Tie kas grib next level trikus jau pirmajā līmenī, ejiet, taisiet soul pa kādu dropreilu un mute gap pāri 14 pakāpienu trepēm.

 7. Niklāvs raksta:

  izksatās interesanti :)

 8. Niklāvs raksta:

  vēl jautājums- slaidam augstums ( kastes, trubas ) ir vienalga kāds?

  • Roberts raksta:

   Tam varam arī nelikt nekādu ierobežojumu. Lai jau katrs pats vērtē vai spots nav par vieglu attiecībā pret citu dalībnieku izvēlētajiem. :-D Ar to es domāju, ja jau varēs noslīdēt uz priekšu, tad vismaz kaut ko būs iemācījies. :)

 9. andrisk raksta:

  yes,esmu gatavs ! :twisted:

 10. Morics raksta:

  tiešam preiks :arrow:

 11. kaija raksta:

  Es iesaku pārdomāt par to, kad nevar switchupus. Spēle kļūtu daudz intresantāka, jo iespējas būtu neierobežotas nevis čakarēties ar kādiem +/- 15 trikiem taisot tos ar kautkādiem neērtiem grādiem vai inspin,outspin utt. Protams novērtēt vai ieskaitīt šo triku būtu grūtāk, bet varētu piemēram tā, kad switchupā var būt max 2 slaidi vienam jābūt vismaz metru otram pusmetru garam un drīkst tavos 5 trikos būt tikai viens switchups. Tikai ieteikums!

  • Roberts raksta:

   Kaija, noteikumi veidoti tā, lai iegūtu maksimālu spēles vienlīdzību :wink: Skrituļslidotāji switch up trikus taisa uz tām kājām, kas tiem ērtākas. Tas būtu līdzīgi kā es uzdotu taisīt truespin makio tieši uz kreisās kājas, nevis labās, jo man tā vienkārši ir ērtāk. Sāktos pamatīga protestēšana.

   Bet vispār par switch up’iem ir padomāts un tie tiks atļauti vairāk uz spēles noslēguma galu, lai jau labākie cīnās ar visiem pieejamiem ieročiem. 8)

 12. Belovs raksta:

  Veiksmi visiem! Pats jau samontēju visus trikus kopā pēcpusdienā 8)

 13. Tjj raksta:

  Piedalīsies arī dalībnieki no Lietuvas un Dānijas. :)

 14. Tjj raksta:

  Viens aizbraukusais latvietis, tris danji un viens leitis. :-D :-D

 15. Dāvis raksta:

  Nevaidzēja dalībniekus sadalīt vairākās grupās? Tā būtu interesantāk visiem.

 16. Dāvis raksta:

  Grupas varētu būt iesācēji, amatieri , pro Katrs varētu izvēlēties grubu kurā grib piedalīties lai būtu interesantāk sacensties.

Pievieno komentāru!

Obligāti aizpildāmie lauciņi atzīmēti ar *

*

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: