Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Playlife LA woman

Playlife LA woman

Playlife Rio

Modelis: Playlife LA woman
Preces kods: 880097
Izmērs: 38; 39; 40; 41; 42
nopirkt€ 84,90 € 58,90
Playlife LA woman – meklē savas pirmās skrituļslidas, bet vēl nezini, vai patiks skrituļot? Izmēģini Playlife LA modeli – glītas, ērtas un par ļoti izdevīgu cenu. Tev patiks!
 • Korpuss:
  • Aero shell
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Click" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • 6061 alumīnija rāmis
  • 4x84mm
 • Ritentiņi:
  • Playlife 84mm/ 82A
 • Gultņi:
  • ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Stabilais "Aero shell" korpuss ir pārbaudīta vērtība dažādos Powerslide skrituļslidu modeļos jau vairāk kā desmit gadus. Tam piemīt izcila stabilitāte un atbalsts kājām. Potītes daļa ir īpaši pieguļoša un šaura, ko novērtēs tie, kuriem parasti ir problēmas ar potītes fiksāciju. Gamma korpusa cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību lielākai stabilitātes sajūtai. Šim korpusam ir fiksēts attālums starp rāmja stiprinājumu vietām, un korpusa uzbūve ļauj salīdzinoši viegli pielāgot to jebkuram stiprinājumu standartam.

LA skrituļslidu apdare veidota no "Macro mesh" materiāla un poliuretāna ādas. Porainais "Macro mesh" materiāls izvēlēts, jo tam piemīt labākās ventilācijas īpašības, kas nodrošina gaisa cirkulāciju. Ārējās šņoru cilpas novērš iespējamos spiedienu punktus, kas varētu rasties no šņorēm, jo tās nepārklājas ar ārējo apdari un mēlīti. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.

Šo skrituļslidu polsterējums ir mīksts un komfortabls! Tas jums liks justies labi jau kopš pirmā skrituļslidu lietošanas mirkļa. Micromesh un neoprēna materiāli iekšējai apdarei, un 2 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, savukārt iekšējais ir mīkstāks. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs klipsis (click buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Phuzion Hybrid korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju rūpēsies viegli savelkamas šņores.

Šo skrituļslidu rāmim ir divdaļīga alumīnija un poliuretāna konstrukcija. Tas ir presēts no 6061 sērijas alumīnija. Rezultātā rāmis ir viegls, izturīgs un stingrs. Maksimālais ritentiņu diametrs 84mm, aprīkots ar 6mm skrūvēm. 261mm garš rāmis ar labām manevrētspējas īpašībām un stabilitāti.

Playlife 84mm ritentiņu diametrs ļauj skrituļot ātri un viegli saglabāt braukšanas ātrumu. 82A cietības poliuretāna braucamās daļas slānis sniedz komfortablu skrituļošanu un ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. Īpaši augstas atsperības poliuretāna sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, nodrošina maksimāli vieglu un ātru ripošanu.
ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 84mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Šīs skrituļslidas ir aprīkotas ar papēža bremzi ar kuru viegli un ērti apstāties nepieciešamajā brīdī. Bremzi vajadzības gadījumā var pārlikt uz otru skrituļslidu vai demontēt pavisam.

Ražotāja mājaslapa: www.playlife-sport.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide