Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Playlife Legion black/green

Playlife Legion black/green

Modelis: Playlife Legion black/green
Preces kods: 908120
Izmērs: 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45
nopirkt€ 129,90
Apraksts: Playlife Legion ir vēl vienas stabilas FSK tipa skrituļslidas, kas aprīkotas ar ļoti labām komponentēm par šo pieticīgo cenu! Daļas, ko ražotāji izmanto ievērojami augstāku cenu skrituļslidām - augstas kvalitātes ritentiņi, monolīts CNC alumīnija rāmis un mikro fiksācijas klipši. Augstas kvalitātes daļas vienmēr kalpo ilgāk un atvieglo skrituļslidu lietošanu. Legion modelis ir lieliska alternatīva Bronx modelim. Ja esi gatavs piemaksāt par augstākas kvalitātes komponentēm, tad izvēlies par labu Legion.
Kā jebkuras skrituļslidas ar cietā tipa ārējo slidzābaku, arī Legion ir īpaši stabilas un viegli pārvaldāmas. Izņemamo iekšzābaku viegli izžāvēt un nepieciešamības gadījumā arī izmazgāt.
 • Korpuss:
  • Legion shell
  • Šņores, 45° potītes mikro fiksācijas klipsis, mikro fiksācijas klipsis augšdaļā
 • Rāmis:
  • CNC alumīnija rāmis
  • 4x80mm
  Ritentiņi:
  • Playlife 80mm/ 85A; SHR
 • Gultņi:
  • ABEC 9 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Legion korpuss ir viegls un stingrs. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Korpusa priekšpusē uzstādīts nomaināms "slaiders" jeb klucītis, kas pasargā korpusu no bojājumiem.
Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.

Legion skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

Legion iekšzābakam tiek izmantots dažāda blīvuma EVA polsterējums, lai panāktu labu kāju atbalstu un komfortu. Šis iekšzābaks ir komfortabls, viegls, izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Tā augšdaļā ir uzstādīta lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai. Zem papēža daļas uzstādīta prettrieciena pēdiņa, jeb "shock absorber", kuras uzdevums ir mīkstināt triecienus papēža zonā.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams mikro klipsis, savukārt, par stabilu potītes fiksāciju rūpēsies 45° mikro klipsis. Pēdas daļas ciešu fiksāciju nodrošinās šņores.

Legion rāmis izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma. Tam ir monolīta konstrukcija, kāda piemīt cietākajiem skrituļslidu rāmjiem. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Maksimālais ritentiņu diametrs 80mm, aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 tērauda skrūvēm. 243mm garš rāmis izcilām manevrētspējas īpašībām.

Šiem Playlife ritentiņiem ir 80mm diametrs un 85A cietība. Salīdzinoši ciets poliuretāna sastāvs (85A) nodrošinās ļoti labu ātrumu un ritentiņu nodilumizturību. Lieliska izvēle tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk braukt ātri, ir dinamisks braukšanas stils vai salīdzinoši liels ķermeņa svars- pastiprināta ritentiņu dilšana. Tas iet roku rokā ar šo ritentiņu disku (core), kurš ir īpaši izturīgs pret triecieniem un lielu slodzi. Neskatoties uz šo ritentiņu cietību, biezais poliuretāna slānis nodrošina papildus amortizāciju- ar tiem būs patīkami skrituļot uz jebkāda seguma. Īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai skrituļošanai.
ABEC 9 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 80mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.playlife-sport.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide