Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Playlife Rio pure

Playlife Rio pure

Modelis: Playlife Rio pure
Preces kods: 880070
Izmērs: 38; 39; 40; 41
nopirkt€ 95,90 € 66,90
Playlife Rio pure – skrituļslidas ar 90mm ritentiņiem par tādu cenu? Viss ir iespējams! Tagad arī Tu vari vari ātri skrituļot, neuztraucoties par to, vai tiksi līdzi saviem draugiem.
 • Korpuss:
  • Phuzion hybrid shell
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Click" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • Monolīts 6061 alumīnija rāmis
  • 4x90mm
 • Ritentiņi:
  • Playlife 90mm/ 82A, SHR
 • Gultņi:
  • ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Phuzion Hybrid korpuss un cuff daļa tika radīti izmantojot labākās Phuzion sērijas skrituļslidu īpašības- stingrību, saglabājot vieglu svaru. Tie ir izgatavoti no speciāli izvēlētu materiālu sakausējuma, kas ir ļoti stingri pateicoties 15% stiklšķiedrai, kas tiem piejaukta. Šim korpusam ir fiksēts 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām, un korpusa uzbūve ļauj salīdzinoši viegli pielāgot to arī 195mm stiprinājumu standartam. Cuff daļa ir kustīga gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai neierobežotu skrituļslidošanas tehnikas nianses. Tas novērsīs bieži vien nepatīkamo spiedīgo sajūtu kāju muskuļu apakšdaļā.

Rio skrituļslidu apdare veidota no "Macro mesh" materiāla un poliuretāna ādas. Porainais "Macro mesh" materiāls izvēlēts, jo tam piemīt labākās ventilācijas īpašības, kas nodrošina gaisa cirkulāciju, lai kājas skrituļslidās nepārkarstu. Ārējās šņoru cilpas pilnībā novērš jebkādus iespējamos spiedienu punktus, kas varētu rasties no šņorēm, jo tās nepārklājas ar ārējo apdari un mēlīti. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.

Šo skrituļslidu polsterējums ir mīksts un komfortabls! Tas jums liks justies labi jau kopš pirmā skrituļslidu lietošanas mirkļa. Micromesh un neoprēna materiāli iekšējai apdarei, un 2 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, savukārt iekšējais ir mīkstāks. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs klipsis (click buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Phuzion Hybrid korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju rūpēsies viegli savelkamas šņores. Tām ir asimetriska ģeometrija šņorēšanai, kas precīzi seko kājas anatomiskajai formai.

Šo skrituļslidu rāmim ir monolīta alumīnija konstrukcija, kāda piemīt tikai labākajiem skrituļslidu rāmjiem. Tas ir presēts no 6061 sērijas alumīnija. Tas ir vienkāršāks un lētāks izgatavošanas process par CNC frēzēšanu, kura rezultāts ir viegls, izturīgs, stingrs un atsaucīgs rāmis. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Izmainot smaguma centru var panākt, lai skrituļslidas vienmēr stāvētu taisni attiecībā pret zemi neatkarīgi no katra skrituļslidotāja individuālās kāju anatomijas un sagatavotības. Maksimālais ritentiņu diametrs 90mm, aprīkots ar 6mm skrūvēm. 276mm garš rāmis ar vidēji labām manevrētspējas īpašībām un ļoti labu stabilitāti.

Playlife 90mm ritentiņu diametrs ļauj skrituļot ātri un viegli saglabāt braukšanas ātrumu. 82A cietības poliuretāna braucamās daļas slānis sniedz komfortablu skrituļošanu un ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. Īpaši augstas atsperības poliuretāna sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, nodrošina maksimāli vieglu un ātru ripošanu.
ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 90mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Šīs skrituļslidas ir aprīkotas ar papēža bremzi ar kuru viegli un ērti apstāties nepieciešamajā brīdī. Bremzi vajadzības gadījumā var pārlikt uz otru skrituļslidu vai demontēt pavisam.

Ražotāja mājaslapa: www.playlife-sport.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide