Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Playlife Roll of Fame III

Playlife Roll of Fame III

Modelis: Playlife Roll of Fame III
Preces kods: 880116
Izmērs: 38; 39; 40; 41; 43; 44; 45; 46
nopirkt€ 99,90 € 79,90
Playlife Roll of Fame III brīvā laika skrituļslidas ir ļoti labi aprīkotas par šo zemo cenu. Vidēja lieluma, mīksti, labas kvalitātes ritentiņi ar alumīnija rāmi ir daļas ar ko parasti tiek aprīkotas ievērojami dārgākas skrituļslidas. Stabilo korpusu, kas rūpējas par kāju fiksāciju novērtēs kā iesācēji, tā lietpratēji. Dažos vārdos raksturojot šīs skrituļslidas - patīkami ripo, stabilas un cena pieejama ikvienam.
 • Korpuss:
  • Phuzion hybrid shell
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Click" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • 6061 alumīnija rāmis
  • 4x84mm
 • Ritentiņi:
  • Playlife 84mm/ 82A
 • Gultņi:
  • ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Phuzion Hybrid korpuss un cuff daļa tika radīti izmantojot labākās Phuzion sērijas skrituļslidu īpašības- stingrību, saglabājot vieglu svaru. Tie ir izgatavoti no speciāli izvēlētu materiālu sakausējuma, kas ir ļoti stingri pateicoties 15% stiklšķiedrai, kas tiem piejaukta. Šim korpusam ir fiksēts 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām, un korpusa uzbūve ļauj salīdzinoši viegli pielāgot to arī 195mm stiprinājumu standartam. Cuff daļa ir kustīga gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai neierobežotu skrituļslidošanas tehnikas nianses. Tas novērsīs bieži vien nepatīkamo spiedīgo sajūtu kāju muskuļu apakšdaļā.

Roll of Fame skrituļslidu apdare veidota no poliuretāna ādas. PU ādas materiāls ir stingrs, ar labu nodilumizturību un to ir viegli kopt. Šāda apdares materiālu izvēle nodrošina ļoti labu pēdas fiksāciju, kas ir būtiska gan iesācējiem, gan lietpratējiem. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.

Šo skrituļslidu polsterējums ir mīksts un komfortabls! Tas jums liks justies labi jau kopš pirmā skrituļslidu lietošanas mirkļa. Velvet un mesh materiāli iekšējai apdarei, un 2 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, savukārt iekšējais ir mīkstāks. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs klipsis (click buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Phuzion Hybrid korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju rūpēsies viegli savelkamas šņores, kas ievērtas izturīgās tērauda kniedēs.

Šo skrituļslidu rāmim ir divdaļīga alumīnija un poliuretāna konstrukcija. Tas ir presēts no 6061 sērijas alumīnija. Rezultātā rāmis ir viegls, izturīgs un stingrs. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm- aizmugurējais ir fiksēts un priekšējam piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, kur tas visvairāk nepieciešams, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Izmainot smaguma centru var panākt, lai skrituļslidas vienmēr stāvētu taisni attiecībā pret zemi neatkarīgi no katra skrituļslidotāja individuālās kāju anatomijas un sagatavotības. Maksimālais ritentiņu diametrs 84mm, aprīkots ar 6mm skrūvēm. 261mm garš rāmis ar labām manevrētspējas īpašībām un stabilitāti.

Playlife 84mm ritentiņu diametrs ļauj skrituļot brīvi un viegli saglabāt braukšanas ātrumu. Ritentiņa braucamās daļas slānis ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. 82A cietības ritentiņu sastāvs padara šos ritentiņus par lielisku izvēli komfortablai skrituļošanai.
ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 84mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Šīs skrituļslidas ir aprīkotas ar papēža bremzi ar kuru viegli un ērti apstāties nepieciešamajā brīdī. Bremzi vajadzības gadījumā var pārlikt uz otru skrituļslidu vai demontēt pavisam.

Ražotāja mājaslapa: www.playlife-sport.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide