Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide Imperial ONE 80 black/ white

Powerslide Imperial ONE 80 black/ white

Modelis: Powerslide Imperial ONE 80 black/ white
Preces kods: 908066
Izmērs: par izmēru pieejamību jautāt veikalā
nopirkt€ 174,90 € 139,90
Apraksts: Powerslide Imperial ONE 80 skrituļslidas apveltītas ar izcilu manevrētspēju. Tās ir slaidas, ar īpaši pieguļošu un vieglu slidzābaku, kas sniegs lielisku kāju atbalstu. Izbaudi katru pagriezienu, jo ar Imperial tā būs tīrā bauda..
 • Korpuss:
  • Imperial shell
  • Šņores, 45° potītes fiksācijas klipsis, "Self lock" fiksācijas klipsis augšdaļā
 • Rāmis:
  • Gamma alumīnija rāmis
  • 4x72mm (38. izm.), 4x76mm (39-41. izm.), 4x80mm (42-46. izm.)
 • Ritentiņi:
  • Powerslide Spinner 72mm/ 85A  (38. izm.), 76mm/ 85A  (39-41. izm.), 80mm/ 85A (42-46. izm.)
 • Gultņi:
  • Powerslide ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Imperial korpuss ir viegls un stingrs. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Korpusa priekšpusē uzstādīts nomaināms "slaiders" jeb klucītis, kas pasargā korpusu no bojājumiem. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.

Imperial skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

Imperial iekšzābakam tiek izmantots dažāda blīvuma EVA polsterējums, lai panāktu labu kāju atbalstu un komfortu. Iekšzābaks ir ļoti viegls, izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Tā augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai. Zem papēža daļas uzstādīta prettrieciena pēdiņa, jeb "shock absorber", kura uzdevums ir mīkstināt triecienus papēža zonā.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Imperial korpusu savienots 45° mikro klipsis, kas paredzēts īpaši stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies šņores.

Powerslide Gamma rāmis izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma. Tam ir monolīta divkameru konstrukcija, kāda piemīt cietākajiem skrituļslidu rāmjiem. Papildus stiprinājumi iekšpusē ļauj samazināt tā kopējo svaru un palielināt stiprību.  Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Rāmja garums un maksimālais ritentiņu diametrs atkarībā no skrituļslidu izmēra, lai iegūtu maksimāli labu manevrētspēju- 72mm ritentiņu diametrs 219mm rāmim (38. izm.), 76mm ritentiņu diametrs 231mm rāmim (39-41. izm.), 80mm ritentiņu diametrs 243mm rāmim (42-46. izm.). Aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 skrūvēm un integrētiem rāmju distanceriem, tādējādi nav nekādu lieku detaļu. 219-243mm garš rāmis izcilām manevrētspējas īpašībām.

Powerslide Spinner ritentiņi- 72mm ritentiņu diametrs 38. izmēra skrituļslidām, 76mm ritentiņu diametrs  39-41. izmēra skrituļslidām, 80mm ritentiņu diametrs  42-46. izmēra skrituļslidām un 85A cietība. Salīdzinoši ciets poliuretāna sastāvs (85A) nodrošinās ļoti labu ātrumu un ritentiņu nodilumizturību. Lieliska izvēle tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk braukt ātri, ir dinamisks braukšanas stils vai salīdzinoši liels ķermeņa svars- pastiprināta ritentiņu dilšana. Tas iet roku rokā ar šo ritentiņu disku (core), kurš ir īpaši izturīgs pret triecieniem un lielu slodzi. Neskatoties uz šo ritentiņu cietību, biezais poliuretāna slānis nodrošina papildus amortizāciju- ar tiem būs patīkami skrituļot uz jebkāda seguma. Īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai skrituļošanai.
Powerslide ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 80mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide