Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide Imperial Supercruiser LTD

Powerslide Imperial Supercruiser LTD

Modelis: Powerslide Imperial Supercruiser LTD
Preces kods: 908195
Izmērs: 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46
nopirkt€ 289,90 € 239,90
The Imperial Supercruiser 110 LTD triskate is a real commuter skate taking you easily and with style from A to B. This limited edision skate comes with a Pleasure Tool 246mm frame and the name says it all. It´s pure pleasure to skate. This skate is made for transportation, cruising, speed or just for having fun. The Imperial Supercruiser comes with 110mm high performance PU-wheels and ABEC 7 bearings from WICKED, a really cool setup with no doubt!
 • Korpuss:
  • Imperial shell
  • Šņores, 45° potītes fiksācijas klipsis, "Self lock" fiksācijas klipsis augšdaļā
 • Iekšzābaks:
  • "My Fit" Fatboy- termo pielāgojams
 • Rāmis:
  • Pleasure Tool CNC alumīnija rāmis
  • 3x110mm
  Ritentiņi:
  • Powerslide Infinity 110mm/ 85A; MDSHR
 • Gultņi:
  • Wicked ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Imperial korpuss ir viegls un stingrs. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Korpusa priekšpusē uzstādīts nomaināms "slaiders" jeb klucītis, kas pasargā korpusu no bojājumiem. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.

Imperial skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

"My Fit" Fatboy iemīlēs tie, kuriem patīk mīksti un komfortabli skrituļslidu iekšzābaki. Tiem ir izcila potītes fiksācija. Tos var sildīt  un pielāgot individuāli kāju formai (skaties zemāk pievienotos video vai apmeklē www.myfit-custom.com), lai sniegtu maksimālu komfortu un veiktspēju. Tam ir 3 slāņu polsterējums, kas sastāv no termo formējamiem materiāliem, EVA polsterējuma un 3D lateksa slānis potītes zonā, lai perfekti fiksētu potīti un atbalstītu papēdi katrā skrituļslidošanas solī. Iekšzābaks ir ļoti viegls, izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Imperial korpusu savienots 45° mikro klipsis, kas paredzēts īpaši stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies šņores.

Pleasure Tool rāmis ir viegls un ļoti ciets, monolīti frēzēts, izgatavots no 6061 sērijas alumīnija ar divkameru konstrukciju, kas tiek pielietota izgatavojot cietākos un izturīgākos rāmjus skrituļslidotājiem. Papildus ribas nostiprina tā konstrukciju un ļauj samazināt kopējo svaru. Šis rāmis ir ļoti labi sabalansēts. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Trīs riteņu konstrukcija ļauj apvienot lielo ritentiņu priekšrocību (ātrums un caurejamība) ar īso rāmju manevrētspēju. Ne tikai trīs riteņu rāmjiem piemīt zems gravitācijas centrs dēļ izdevīga vidējā ritentiņa izvietojuma, bet šis vidējais ritentiņš pašā pēdas centrā ļauj veikt pagriezienus vieglāk un vēl vairāk uzlabo manevrētspēju.  Maksimālais ritentiņu diametrs 110mm, aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 skrūvēm. 246mm garam rāmim piemīt izcilas manevrētspējas īpašības.

Powerslide Supercruiser 110mm ritentiņi ir lieli. Tie ir viegli un ātri. Jo lielāks ritentiņu diametrs, jo tas ļauj skrituļot ātrāk un vieglāk saglabāt braukšanas ātrumu. 85A cietības poliuretāna braucamās daļas slānis izceļas ar ilgu kaplošanu, un tas ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. Šiem ritentiņiem izmantots jaunākās paaudzes MDSHR- labākais īpaši augstas atsperības poliuretāna sastāvs (MD Super High Rebound), tas nodrošina maksimāli vieglu un ātru ripošanu.
Wicked ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 110mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli brīvai ripošanai. Gumijas aizsargvāciņi labi pasargā gultņus no putekļiem un mitruma, kā arī atvieglo gultņu apkopi. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide