Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide Khaan black

Powerslide Khaan black

Modelis: Powerslide Khaan black
Preces kods: 908118
Izmērs: 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44
nopirkt€ 184,90
Apraksts: Powerslide Khaan skrituļslidas apveltītas ar izcilu manevrētspēju. Tām ir īpaši stabils korpuss, kas sniegs lielisku kāju atbalstu. Izbaudi katru pagriezienu ar  Khaan.
 • Korpuss:
  • Khaan shell
  • Šņores, 45° potītes mikro fiksācijas klipsis, mikro fiksācijas klipsis augšdaļā
 • Rāmis:
  • CNC alumīnija rāmis
  • 4x80mm
  Ritentiņi:
  • Powerslide 80mm/ 85A; SHR
 • Gultņi:
  • Powerslide ABEC 9 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Khaan korpuss ir viegls un stingrs. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Korpusa priekšpusē uzstādīts nomaināms "slaiders" jeb klucītis, kas pasargā korpusu no bojājumiem.
Cuff daļa ir kustīga gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai neierobežotu skrituļslidošanas tehnikas nianses un sniegtu lielāku brīvību.

Khaan skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

Khaan iekšzābakam tiek izmantots dažāda blīvuma EVA polsterējums, lai panāktu labu kāju atbalstu un komfortu. Šis iekšzābaks ir komfortabls, viegls, izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Tā augšdaļā ir uzstādīta lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai. Zem papēža daļas uzstādīta prettrieciena pēdiņa, jeb "shock absorber", kuras uzdevums ir mīkstināt triecienus papēža zonā.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams mikro klipsis, savukārt, par stabilu potītes fiksāciju rūpēsies 45° mikro klipsis. Pēdas daļas ciešu fiksāciju nodrošinās šņores.

Khaan rāmis izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma. Tam ir monolīta konstrukcija, kāda piemīt cietākajiem skrituļslidu rāmjiem. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Maksimālais ritentiņu diametrs 80mm, aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 tērauda skrūvēm. 243mm garš rāmis izcilām manevrētspējas īpašībām.

Šiem Powerslide ritentiņiem ir 80mm diametrs un 85A cietība. Salīdzinoši ciets poliuretāna sastāvs (85A) nodrošinās ļoti labu ātrumu un ritentiņu nodilumizturību. Lieliska izvēle tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk braukt ātri, ir dinamisks braukšanas stils vai salīdzinoši liels ķermeņa svars- pastiprināta ritentiņu dilšana. Tas iet roku rokā ar šo ritentiņu disku (core), kurš ir īpaši izturīgs pret triecieniem un lielu slodzi. Neskatoties uz šo ritentiņu cietību, biezais poliuretāna slānis nodrošina papildus amortizāciju- ar tiem būs patīkami skrituļot uz jebkāda seguma. Īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai skrituļošanai.
Powerslide ABEC 9 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 80mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide