Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide Metropolis pro

Powerslide Metropolis pro

Modelis: Powerslide Metropolis pro
Preces kods: 908071
Izmērs: 41; 43; 44
nopirkt€ 236,90 € 188,90
Apraksts: Powerslide Metropolis pro skrituļslidas apveltītas ar izcilu manevrētspēju. Šī modeļa panākumi ir tā uzbūves vienkāršībā, lai arī PRO modelis aprīkots ar īpaši augstas kvalitātes daļām. Tās ir uzticamas un nekad nepievils. Burtiski neiznīcināmas, vienlaikus sniedzot komfortu ar lielisku kāju atbalstu. Metropolis- kā tavas pilsētas dzīves neatņemama sastāvdaļa.
 • Korpuss:
  • Metropolis shell
  • Šņores, 45° potītes fiksācijas klipsis, "Self lock" fiksācijas klipsis augšdaļā
 • Rāmis:
  • Beta frame CNC alumīnija rāmis
  • 4x80mm
 • Ritentiņi:
  • Powerslide Spinner 80mm/ 85A; SHR
 • Gultņi:
  • Powerslide ABEC 9 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Metropolis korpuss ir vienkāršs, tieši tādēļ to ir iemīlējuši tik daudz skrituļslidotāju visā pasaulē. Tas izgatavots no kompozīta materiāliem ar augstas stiprības un cietības īpašībām. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Skrituļslidu cuff daļa ir kustīga uz priekšu un ar atdures punktu atpakaļ, lai ierobežotu kustību vēl labākai stabilitātei.

Metropolis skrituļslidu apdare veidota no kompozīta materiāliem un tā ir korpusa sastāvdaļa. Šādu konstrukciju dēvē par "hard shell", jeb cietā tipa slidzābaku. To lielākā priekšrocība ir labāks pēdu atbalsts un stabilitāte arī lielas slodzes ietekmē.

"My Fit" Fatboy iemīlēs tie, kuriem patīk mīksti un komfortabli skrituļslidu iekšzābaki. Tiem ir izcila potītes fiksācija un tos var sildīt (80° līdz 100°) un pielāgot individuāli kājas formai (vairāk informācijas www.myfit-custom.com), lai sniegtu maksimālu komfortu un veiktspēju. Tam ir 3 slāņu polsterējums, kas sastāv no termo formējamiem materiāliem, EVA polsterējuma un 3D lateksa slānis potītes zonā, lai perfekti fiksētu potīti un atbalstītu papēdi katrā skrituļslidošanas solī. Iekšzābaks ir ļoti viegls, izņemams un nepieciešamības gadījumā mazgājams. Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai. Zem papēža daļas uzstādīta prettrieciena pēdiņa, jeb "shock absorber", kura uzdevums ir mīkstināt triecienus papēža zonā.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.Augšdaļā tam ir jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu nešanai.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Imperial korpusu savienots 45° mikro klipsis, kas paredzēts īpaši stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies šņores.

FSK Beta rāmis ir viegls un ļoti ciets, monolīti frēzēts, izgatavots no 6061 sērijas alumīnija ar divkameru konstrukciju, kas tiek pielietota izgatavojot cietākos un izturīgākos rāmjus skrituļslidotājiem. Papildus ribas nostiprina tā konstrukciju un ļauj samazināt kopējo svaru. Šis rāmis ir ļoti labi sabalansēts. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot šajos rāmjos ir 80mm. Aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 skrūvēm un integrētiem rāmju distanceriem, tādējādi nav nekādu lieku detaļu. 243mm garam rāmim piemīt izcilas manevrētspējas īpašības.

Metropolis skrituļslidas aprīkotas ar Powerslide Spinner 80mm, 85A cietības ritentiņiem. Salīdzinoši ciets poliuretāna sastāvs (85A) nodrošinās ļoti labu ātrumu un ritentiņu nodilumizturību. Lieliska izvēle tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk braukt ātri, ir agresīvs braukšanas stils vai salīdzinoši liels ķermeņa svars- pastiprināta ritentiņu dilšana. Tas iet roku rokā ar šo ritentiņu disku (core), kurš ir īpaši izturīgs pret triecieniem un lielu slodzi. Neskatoties uz šo ritentiņu cietību, biezais poliuretāna slānis nodrošina papildus amortizāciju- ar tiem būs patīkami skrituļot uz jebkāda seguma. Īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai skrituļošanai.
Powerslide ABEC 9 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 100mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli brīvai ripošanai. Gumijas aizsargvāciņi labi pasargā gultņus no putekļiem un mitruma. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide