Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide Phuzion Gamma

Powerslide Phuzion Gamma

Modelis: Powerslide Phuzion Gamma
Preces kods: 940138
Izmērs: 46; 47
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 127,90 € 63,90
Apraksts: Brīvā laika skrituļslidas aktīvai atpūtai. Sāc jaunu dzīves posmu, iepazīsti skrituļslidošanas brīvību un dari to kopā ar draugiem. Lieliska izvēle tavām pirmajām skrituļslidām vai skrituļslidām, kas atbilst tavām vēlmēm- Phuzion Gamma.
 • Korpuss:
  • Alpha shell
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, HRS papēža fiksātors, "Click" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • Vision Alu emboss alumīnija rāmis
  • 4x80mm
 • Ritentiņi:
  • Powerslide 80mm/ 83A
 • Gultņi:
  • ABEC 5 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Alpha shell korpuss un cuff daļa tika radīti domājot par vieglu svaru un kāju atbalstu. X formas stiprības arkas no pēdas līdz potītēm nepieļauj skrituļslidu deformāciju lielas slodzes ietekmē un ļauj samazināt to kopējo svaru. Korpuss un cuff daļa ir izgatavoti no speciāli izvēlētu materiālu sakausējuma un ir ļoti stingri pateicoties 25% stiklšķiedrai, kas tiem piejaukta. Kopā tas padara korpusu īpaši stipru un atbalstošu. Šim korpusam ir 195mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Izmainot smaguma centru var panākt, lai skrituļslidas vienmēr stāvētu taisni attiecībā pret zemi neatkarīgi no katra skrituļslidotāja individuālās kāju anatomijas un sagatavotības. cuff daļa ir kustīga gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai neierobežotu skrituļslidošanas tehnikas nianses. Tas novērsīs bieži vien nepatīkamo spiedīgo sajūtu kāju muskuļu apakšdaļā.

Phuzion Gamma skrituļslidu apdare veidota no poliuretāna ādas un stingra "micro mesh" materiāla. Šī materiāla izvēle nodrošinās maksimālu komfortu, jo tas pakļaujas ļoti labi pēdas formai- kā šaurai, tā platai. Ārējās šņoru cilpas (fast lacing) pilnībā novērš jebkādus iespējamos spiedienu punktus, jo šņores nepārklājas ar ārējo apdari un mēlīti. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta jauka lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.

Šo skrituļslidu polsterējuma atslēgas vārds - komforts. Un tāds tas arī ir! Tas jums liks justies labi jau kopš pirmā skrituļslidu lietošanas mirkļa. Micromesh un neoprēna materiāli iekšējai apdarei, un 2 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, savukārt iekšējais ir mīkstāks. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu.
Stingrais un samērīgi biezais iekšzābaka posterējums veidots no labākajiem materiāliem, lai nodrošinātu stabilu potītes un pēdas fiksāciju. Ilglaicīgā lietošanas periodā, tas nezaudēs savu formu un īpašības. Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs klipsis (click buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ar Phuzion Gamma korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies ērti savelkamas šņores. HRS (Heel Retention System) sistēma ļauj papildus fiksēt papēdi, uzlabot stabilitāti un palielināt veiktspēju.

Vision Alu rāmja konstrukcija sastāv no divām daļām, divas atsevišķas alumīnija sakausējuma sānu malas, kas savā starpā savienotas ar izturīgiem rāmja stiprinājuma blokiem. Šis rāmis ir izgatavots no aviācijas alumīnija (6061) sakausējuma, kam piemīt viegls svars un izturība. To ir iespējams pārvietot uz priekšu un atpakaļ, tādējādi izvēloties savu ideālo pozīciju smaguma centram un pēdas izmēram. Tas ir zems ar zemu gravitācijas centru, ar 8mm skrūvju diametru un tajā var ievietot 80mm ritentiņus. 246mm garš ar izcilām manevrētspējas īpašībām vieglai skrituļslidu kontrolei. Vision rāmis ne tikai labi izskatās, bet arī sniedz lielisku stiprību un stabilitāti, pateicoties papildus stiprinājumiem iekšpusē.

Powerslide 80mm ritentiņi ar jauno 5 dubultspieķu serdeni ļauj viegli mācīties skrituļot, jo vidēji lielam ritentiņu diametram piemīt zemāks gravitācijas centrs, kas sniedz papildus stabilitāti. Ritentiņa braucamās daļas slānis ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. 83A cietības ritentiņu sastāvs padara šos ritentiņus par lielisku izvēli komfortablai skrituļošanai.
Powerslide ABEC 5 gultņi ir lieliska izvēle brīvā laika skrituļslidām ar 80mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar vieglu smēri maksimāli ilgam kalpošanas laikam un vieglai ripošanai. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Augstumā regulējamai bremzei (Height Adjustable brake) ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālajām. Bremzēšanas kontaktvirsma ir lielāka, lai nodrošinātu ātrāku un kontrolētāku bremzēšanu. Augstuma regulācijas funkcija ir ideāla, lai atrastu sev piemērotāko bremzēšanas pozīciju- augstāk vai zemāk, ar taisnām kājām efektīvākajai bremzēšanai vai saliektām ceļos. Ja bremžu klucītis jau ir padilis, to ir iespējams atiestatīt savā ideālajā pozīcijā. Mūsuprāt, tā ir labākā un efektīvākā papēža bremžu sistēma skrituļslidu industrijā. Viegli uzlikt, noņemt vai pārlikt uz otras skrituļslidas, bremžu klucītim izmantoti labākie iespējamie materiāli, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un efektīvu bremzēšanu. Pieejami dažādās krāsās nomaiņai.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide