Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide Phuzion Omicron black/ yellow

Powerslide Phuzion Omicron black/ yellow

Modelis: Powerslide Phuzion Omicron black/ yellow
Preces kods: 940179
Izmērs: 41; 43; 44; 45; 46
IZMĒRU PALĪGS
nopirkt€ 219,90 € 109,90
Phuzion Omicron brīvā laika skrituļslidas ir vienas no vieglākajām brīvā laika skrituļslidām, kas padara skrituļošanu ar tām ārkārtīgi vieglu. Ne tikai vieglais, bet tās ir arī neticami komfortablas, ko, protams, novērtēs daudzi no Jums. Atšķirībā no Phuzion Zeta modeļa, šis ir aprīkots ar vēl lielākiem ritentiņiem, kas ļaus skrituļot vēl ātrāk.
Kādēļ tām ir tikai 3 riteņi? Nevis "tikai", bet trīs 110mm riteņi! Tas ļauj ripot brīvāk, tev skrituļot ātrāk, vieglāk pagriezties, mazāk just vibrācijas un sliktu asfalta segumu. Piemēram, ar četriem šāda lieluma ritentiņiem skrituļošana ir tendēta uz taisnu un garu gabalu slidošanu. Trīs lieli riteņi ir daudz vairāk piemēroti lielākajai daļai skrituļslidotāju (attiecībā pret 4 tikpat lieliem) un parasti sagādā lielāku skrituļošanas baudu un prieku.
Omicron modelis pilnībā aizstāj skrituļslidas ar 4x90mm ritentiņiem, jo ar 3x110mm skrituļot var ātrāk, vieglāk pagriezties un inventārs ir vieglāks.
Ja tev patīk atpūsties ar skrituļslidām Mežaparkā un tamlīdzīgās vietās, tu vēlies izmantot lielo ritentiņu priekšrocības, tu augsti vērtē komfortu, tad Phuzion Omicron modelis ir lieliska izvēle.
 • Korpuss:
  • X-Tech shell
  • Šņores, 45° potītes fiksātors, "Self lock" fiksācijas klipsis
 • Rāmis:
  • Unity alumīnija rāmis
  • 3x110mm
 • Ritentiņi:
  • Powerslide Infinity 110mm/ 85A; SHR
 • Gultņi:
  • Wicked ABEC 7 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

X-Tech korpuss un cuff daļa tika radīti domājot par stiprību un kāju atbalstu. X formas stiprības arkas no pēdas līdz potītēm nepieļauj skrituļslidu deformāciju lielas slodzes ietekmē un ļauj samazināt to kopējo svaru. Korpuss un cuff daļa ir izgatavoti no speciāli izvēlētu materiālu sakausējuma un ir ļoti stingri pateicoties 25% stiklšķiedrai, kas tiem piejaukta. Kopā tas padara korpusu īpaši stipru un atbalstošu. X-Tech korpusam ir 195mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Izmainot smaguma centru var panākt, lai skrituļslidas vienmēr stāvētu taisni attiecībā pret zemi neatkarīgi no katra skrituļslidotāja individuālās kāju anatomijas un sagatavotības. Tam piemīt īpašs sportisks izskats, lai to atšķirtu no pārējiem. cuff daļa ir kustīga gan uz priekšu, gan atpakaļ, lai neierobežotu skrituļslidošanas tehnikas nianses. Tas novērsīs bieži vien nepatīkamo spiedīgo sajūtu kāju muskuļu apakšdaļā.

Zeta skrituļslidu apdare veidota no augstākās kvalitātes "Macro mesh" materiāla un poliuretāna ādas. Porainais "Macro mesh" materiāls izvēlēts, jo tam piemīt labas ventilācijas īpašības, kas nodrošina gaisa cirkulāciju, lai kājas skrituļslidās nepārkarstu, savukārt poliuretāna ādai piemīt ļoti laba stingrība un nodilumizturība. Izcilu pēdas aptveršanu papildina nelieli iegriezumi starp šņoru kniedēm, kas padara korpusu paļāvīgāku un samazina iespējamos spiedienu punktus. Skrituļslidu augšdaļā ir uzstādīta lence, kas paredzēta skrituļslidu ērtai nešanai.

Šo skrituļslidu polsterējuma atslēgas vārds - komforts. Un tāds tas arī ir! Tas jums liks justies labi jau kopš pirmā skrituļslidu lietošanas mirkļa. Micromesh un neoprēna materiāli iekšējai apdarei, un 2 slāņu polsterējums- ārējais slānis ir blīvāks un stingrāks, savukārt iekšējais ir mīkstāks. Mēlītes polsterējumam ir 3D forma, kas saskan ar kājas formu.
Powerslide skrituļslidu iekšzābakus vieno labākais balanss starp ērtību un veiktspēju.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Tam ir ergonomiska forma, lai skrituļslidu uzvilkšana un novilkšana būtu patīkamāka kā jebkad. Ar Lambda korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai. Par pēdas daļas ciešu fiksāciju parūpēsies ērti savelkamas šņores.

Unity rāmim ir monolīta alumīnija konstrukcija, kāda piemīt tikai labākajiem skrituļslidu rāmjiem. Tas ir presēts no 6063 sērijas alumīnija. Tas ir vienkāršāks un lētāks izgatavošanas process par CNC frēzēšanu, kura rezultāts ir viegls, izturīgs, stingrs un atsaucīgs rāmis. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 195mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Trīs riteņu konstrukcija ļauj apvienot lielo ritentiņu priekšrocību (ātrums un caurejamība) ar īso rāmju manevrētspēju. Ne tikai trīs riteņu rāmjiem piemīt zems gravitācijas centrs dēļ izdevīga vidējā ritentiņa izvietojuma, bet šis vidējais ritentiņš pašā pēdas centrā ļauj veikt pagriezienus vieglāk un vēl vairāk uzlabo manevrētspēju.  Maksimālais ritentiņu diametrs 110mm, aprīkots ar 8mm skrūvēm. 255mm garš rāmis ar labām manevrētspējas īpašībām un stabilitāti.

Powerslide Infinity 110mm ritentiņu diametrs ļauj skrituļot ātri un viegli saglabāt braukšanas ātrumu. Ritentiņa braucamās daļas slānis ir tik biezs, lai absorbētu triecienus un vibrācijas. 85A cietības īpaši augstas atsperības ritentiņu sastāvs (Super High Rebound) kalpos ilgi un padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai un vieglai skrituļošanai.
Wicked ABEC 7 gultņi ir lieliska izvēle skrituļslidām ar 110mm ritentiņu diametru. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli brīvai ripošanai. Gumijas aizsargvāciņi labi pasargā gultņus no putekļiem un mitruma, kā arī atvieglo gultņu apkopi. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

Augstumā regulējamai bremzei (Height Adjustable brake) ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar tradicionālajām. Bremzēšanas kontaktvirsma ir lielāka, lai nodrošinātu ātrāku un kontrolētāku bremzēšanu. Augstuma regulācijas funkcija ir ideāla, lai atrastu sev piemērotāko bremzēšanas pozīciju- augstāk vai zemāk, ar taisnām kājām efektīvākajai bremzēšanai vai saliektām ceļos. Ja bremžu klucītis jau ir padilis, to ir iespējams atiestatīt savā ideālajā pozīcijā. Mūsuprāt, tā ir labākā un efektīvākā papēža bremžu sistēma skrituļslidu industrijā. Viegli uzlikt, noņemt vai pārlikt uz otras skrituļslidas, bremžu klucītim izmantoti labākie iespējamie materiāli, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un efektīvu bremzēšanu. Pieejami dažādās krāsās nomaiņai.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com


< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide