Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide R4

Powerslide R4

Modelis: Powerslide R4
Preces kods: 904271/13
Izmērs: 37; 38; 39; 42; 46
nopirkt€ 274,90
Apraksts: Ātruma skrituļslidas ar paaugstinātu zābaciņu. Lieliska izvēle veicot maratona distances un tiem, kas vēlas sākt nodarboties ar ātruma skrituļslidošanu un nepieciešams papildus potītes atbalsts. Šīs skrituļslidas sniegs visu nepieciešamo- ātrumu, lielisku komfortu, noturību un veikspēju!
 • Korpuss:
  • R4 shell
  • Vaskotas šņores, 45° potītes fiksātors ar mikro klipsi, liplente augšdaļā un pirkstgalu zonā
 • Rāmis:
  • Vi Alu 7005 CNC alumīnija rāmis
  • 4x100mm
 • Ritentiņi:
  • Powerslide Infinity 100mm/ 85A; SHR
 • Gultņi:
  • Powerslide Twincam ILQ7
Tehniskie dati:

R4 korpuss izgatavots no kompozītmateriāliem. Tam tiek ir izmantots stiklšķiedras stiegrojums neilonā (Zytel by Du Pont), kas padara to līdzīgā cietībā, kāds ir karbona šķiedru karkass. "cuff" daļa šim modelim ir nedaudz mīkstāka, lai sniegtu lielāku komfortu. Karkasam piemīt skeletona konstrukcija, kas nozīmē stingrību un vieglu svaru. Pēdas zonā redzamās ribas ļauj uzbūvēt vieglāku zābaciņu un darbojas kā ventilācija, lai nodrošinātu gaisa cirkulāciju labākai termoregulācijai. Izmantotie kompozīta materiāli ir termo-materiāli, kam ir iespējams mainīt formu, to uzsildot. Sildīšanas temperatūra gan ir nedaudz lielāka par to, ko izmanto karbona slidzābaku pielāgošanai pēdai un materiāls nav tik paļāvīgs, tomēr to ir iespējams nedaudz izmainīt un pielāgot, ja nepieciešams.

Šo slidzābaku ārējais materiāls, ko izmantojam ir PU nanoāda, tā ir mīksta un vienlaikus spēcīga un izturīga. Šis izcilais materiāls apvelkas ap kāju kā zeķe. Maksimālam komfortam iekšpuses apdare ir veidota no neoprēna un mikrošķiedrām.

Anatomiskais polsterējums ir stratēģiski izvietots potītes un cīpslas zonā, lai nodrošinātu visdrošāko potītes un papēža fiksāciju. Visa iekšējā apdare veidota no neoprēna un mikrošķiedrām komfortablai pēdas fiksācijai.

R4 slidzābakam, kā jau ierasts ātruma skrituļslidām, ir vaskotas šņores un papildus fiksācijas lence paaugstinatājai cuff zonai. Potītes fiksāciju nodrošina 45° lence, kas ir aprīkots ar mikro klipsi. Klipša pozīciju ir iespējams mainīt atkarībā no kājas platuma.

Powerslide Vi Alu rāmis patiks visiem, kas dod priekšroku ļoti cietiem un atsaucīgiem rāmjiem. Vi Alu rāmji ne tikai izskatās ļoti viegli- tie ir patiesi ārkārtīgi viegli! Monolīti frēzēti līdz sīkākajai detaļai piešķirot rāmim divkameru konstrukciju. R4 skrituļslidas ir aprīkotas ar Vi Alu rāmi no 37-38. izmēram, tas ir 315mm (12.4") garš un ļauj ievietot 100mm ritentiņus. Tas ir darināts no 7005 sērijas alumīnija sakausējuma. Tam ir abi slidzābaka un rāmja stiprinājumu standarti (horizontāli) gan 165mm, gan 195mm, tādējādi to ir iespējams uzlikt gandrīz jebkurām skrituļslidām. Noteikti ievērosiet tādas patīkamas detaļas kā lāzergravējumu uz rāmja sāniem un vienpusējo skrūvju galiem. Powerslide rāmju kolekcijai ir CNC izgriezumi stiprinājumu blokos, lai ievietotu paliktņus (pitch and stride control) sagāzuma regulēšanai.

R4 ātruma skrituļslidas aprīkotas ar Powerslide Infinity 100mm/85A ritentiņiem. Šiem ritentiņiem tiek izmantots īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas ir tas, ko vēlas visi- maksimāli viegla un ātra ripošana, laba saķere un ilga kalpošana. Ātruma skrituļslidošanai piemērotais cietais poliuretāna sastāvs (85A) nodrošinās maksimāli labu ātrumu un nodilumizturību. 6 spieķu dizains ir viegla un spēcīga konstrukcija, neļaujot piekāpties skrituļslidotājiem ar lielu svaru.
Twincam gultņi ir augstākā kvalitāte un veiktspēja. ILQ7 gultņiem ir metāla aizsargvāciņi no abām pusēm. Tie ir pilnībā atverami un apkopjami (serviceable). Japānā izgatavotā Kyodo smēre ļauj šiem gultņiem griezties maksimāli brīvi un vienlaikus saglabāt smēres labās aizsargīpašības pret putekļiem un mitrumu.

Ātruma skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā speciālas ātruma skrituļslidu bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide