Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Powerslide Ultron

Powerslide Ultron

Modelis: Powerslide Ultron
Preces kods: 908078
Izmērs: 43
nopirkt€ 379,90
Apraksts: The white color dominated Ultron skate is a super stylish skate with a sneaker look. High tech materials make it possible to heatmould the Ultron skate. The high quality equipment provides a super smooth ride. You will LOVE this skate!
 • Korpuss:
  • Ultron composite shell
  • Šņores, 45° potītes fiksācijas klipsis, "Self lock" fiksācijas klipsis augšdaļā
 • Rāmis:
  • Beta frame CNC alumīnija rāmis
  • 4x80mm
 • Ritentiņi:
  • Powerslide Spinner 80mm/ 85A
 • Gultņi:
  • Powerslide ABEC 9 lodīšu gultņi
Tehniskie dati:

Ultron korpuss izgatavots ar 10% stiklšķiedras piejaukumu, kas to padara ļoti stingru. Tam ir stiprības arkas pēdas daļā, lai vēl vairāk nostiprinātu slizdābaku konstrukciju. Pamatnes daļa ir liela un plata, kas nodrošina plašu kontaktvirsmu starp slidzābaku un rāmi. Izmantotie kompozīta materiāli ir termo-materiāli, kuriem ir iespējams mainīt formu, tos uzsildot. Šim korpusam ir 165mm attālums starp rāmja stiprinājumu vietām un šiem stiprinājumu punktiem ir vertikāla regulācija.

Šo slidzābaku ārējais materiāls, ko izmantojam ir PU nanoāda, tā ir stingra un izturīga. Sānu malās iestrādāti aizsargi papildus nodilumizturībai.

Anatomiskais 3D polsterējums ir stratēģiski izvietots potītes un cīpslas zonā, lai nodrošinātu visdrošāko potītes un papēža fiksāciju. Jaunais polsterējums ir vēl viens progresīvs materiāls, kas tiek izmantots Powerslide slidzābakos. Tas ir mīksts, bet ne tik mīksts, lai absorbētu nepieciešamo enerģiju, vienlaikus ļoti komfortabls. Tas veidots ar domu, lai justos labi jau no pirmās lietošanas minūtes. Tas neaizņem to vietu slidzābakā, kur jums tā ir vajadzīga, bet piepilda tukšās vietas, lai sniegtu komfortu un kontroli. Jaunais polsterējums padara slidzābaku komfortablāku, neļaujot ietekmēt kopējo veiktspēju.

Skrituļslidu augšpusē ir uzstādīts drošs, ērti aizverams un atverams klipsis (self lock buckle), lai nofiksētu kājas augšdaļu tik cieši, cik tas nepieciešams. Ultron slidzābakiem šņoru kniedes sniedzas no pirkstgaliem līdz pašai augšai, lai fiksētu kāju un pēdu nekustīgu. Ar korpusu savienota droša 45° liplente, kas paredzēta stabilai potītes fiksācijai.

FSK Beta rāmis ir viegls un ļoti ciets, monolīti frēzēts, izgatavots no 6061 sērijas alumīnija ar divkameru konstrukciju, kas tiek pielietota izgatavojot cietākos un izturīgākos rāmjus skrituļslidotājiem. Papildus ribas nostiprina tā konstrukciju un ļauj samazināt kopējo svaru. Šis rāmis ir ļoti labi sabalansēts. Attālums starp stiprinājumu punktiem ir 165mm un tiem piemīt horizontāla regulācija. Tas ļauj rāmi regulēt uz sāniem gan priekšpusē, gan aizmugurē, lai individuāli atrastu ideālo pēdas pozīciju attiecībā pret ritošo daļu. Maksimālais ritentiņu diametrs, ko var ievietot šajos rāmjos ir 80mm. Aprīkots ar 8mm vienpusējām M7 skrūvēm un integrētiem rāmju distanceriem, tādējādi nav nekādu lieku detaļu. 243mm garam rāmim piemīt izcilas manevrētspējas īpašības.

Ultron skrituļslidas aprīkotas ar Powerslide Spinner 80mm, 85A cietības ritentiņiem. Salīdzinoši ciets poliuretāna sastāvs (85A) nodrošinās ļoti labu ātrumu un ritentiņu nodilumizturību. Lieliska izvēle tiem skrituļslidotājiem, kuriem patīk braukt ātri, ir dinamisks braukšanas stils vai salīdzinoši liels ķermeņa svars- pastiprināta ritentiņu dilšana. Tas iet roku rokā ar šo ritentiņu disku (core), kurš ir īpaši izturīgs pret triecieniem un lielu slodzi. Neskatoties uz šo ritentiņu cietību, biezais poliuretāna slānis nodrošina papildus amortizāciju- ar tiem būs patīkami skrituļot uz jebkāda seguma. Īpaši augstas atsperības sastāvs (Super High Rebound), kas tiek izmantots šiem ritentiņiem, padara šos ritentiņus par lielisku izvēli ātrai skrituļošanai.
Powerslide ABEC 9 gultņi ir lieliska izvēle FSK skrituļslidām. Tie ir apstrādāti ar sintētisko eļļu maksimāli brīvai ripošanai. Gumijas aizsargvāciņi labi pasargā gultņus no putekļiem un mitruma. Gultņu precizitātes indekss ir atbilstošs ritentiņu diametram ar ko aprīkots konkrētais skrituļslidu modelis.

FSK sērijas skrituļslidas nav aprīkotas ar papēža bremzi, tomēr ja neesi pārliecināts par savām spējām apstāties bez tās, Powerslide piedāvā universālas bremžu sistēmas, ko uzstādīt šāda tipa skrituļslidām.

Ražotāja mājaslapa: www.powerslide.com

Video:

< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide