Taktika.lv skrituļslidu veikals Latvijas skrituļslidošanas aktualitātes
rollerslēpes
skrejriteņi
ledus slidas
apavi
somas
skrituļslidu aksesuāri
skrituļslidu prese un dvd
dāvanu karte
palīdzība
skrituļslidu inventāra noma
par Powerslide
kontakti

Sākums / Skrituļslidas / Brīvā laika skrituļslidas / Reign hockey Triton

Reign hockey Triton

Modelis: Reign hockey Triton
Preces kods: 120002
Izmērs: 41; 42; 43; 44
nopirkt€ 399,90 € 279,90
Reign inline hokeja skrituļslidas ir revolucionārs produkts. Tas radīts, lai pārņemtu inline hokeja spēli savos grožos. Monolīts karbona korpuss, regulējams trīs punktu stiprinājums rāmim un trīsriteņu koncepts. Viss nepieciešamais, lai tu nekad vairs neuzvilktu kājās citas inline hokeja skrituļslidas.

Mūsu patentētā trīs punktu stiprināšanas sistēma (Trinity Mount) rāmim/slidzābakam nodrošina lielāku stiprību, labāku enerģijas pārvadi un ļauj ritentiņus "iegremdēt" dziļāk panākot zēmāku gravitācijas centru. Gadu desmitiem esam skrituļslidotājiem piedāvājuši iespēju regulēt rāmi attiecībā pret slidzābaku (uz priekšu, atpakaļ un uz sāniem), lai panāktu savu ideālo ritošās daļas pozīciju attiecībā pret pēdu. Vairs nekādas kniedes, kas laikam ejot mēdz palikt vaļīgas un neļauj veikt nekādas regulācijas. Tagad tu pats vari būt noteicējs! Mēs piedāvājam dažādu garumu, ritentiņu izvietojuma un diametru Trinity rāmjus. Tā ir tava iespēja izvēlēties savam spēles stilam piemērotāko.

Iespējams, inline hokejs ir lielākais ieguvējs trīsriteņu revolūcijā skrituļslidu industrijā! Klasiski četru maza diametra ritentiņu (72-80mm) ideja ir panākt īsu ritošās daļas bāzi, lai iegūtu labu manevrētspēju un panāktu zemu gravitācijas centru. Trīs lielu ritentiņu priekšrocība ir tā izvietojumā un diametrā. Vidējais ritentiņš darbojas kā galvenais pagrieziena punkts (pivot point) un spēj nodrošināt vēl labāku manevrētspēju kā 4 mazi ritentiņi. Ātruma atšķirība laukumā ir ievērojama, ko sniedz 100mm diametra ritentiņi. Rezultātā hokeja spēle ir ātrāka un izveicīgāka.

Pateicoties "compression molding" tehnoloģijai esam izveidojuši karbona šķiedru skrituļslidu korpusu, kurš ir stingrāks un daudz vieglāks. Parasti hokeja slidu pamatā ir dažādu materiālu zole, kas tiek stiprināta un līmēta pie pārējām slidzābaku daļām. Reign inline hokeja skrituļslidām zole ir daļa no visa korpusa, kas nodrošina lielāku izturību un enerģijas atdevi.

Kādēļ lielākā daļa hokeja slidu izskatās vienādi (forma)? Tādēļ, ka hokeja slidu industriju nosaka tikai pāris "lielie spēlētāji". Hokeja industrijā inventāram ir ļoti liela nozīme, tomēr mums šķiet, ka tai pietrūkst inovācijas un svaigas vēsmas, kas satricinātu uz vietas stāvošo inventāra izvēli. Reign hockey ir radījuši jaunas inline hokeja skrituļslidas un ir gatavi satricināt tavu priekšstatu par līdzšinējām skrituļslidām!
 • Korpuss:
  • V. composite fiber shell
  • Vaskotas šņores
 • Rāmis:
  • Powerslide Trinity CNC alumīnija rāmis
  • 3x100mm
 • Ritentiņi:
  • Prime Tribune 100mm/ 76A
  • Made in USA
 • Gultņi:
  • Wicked ABEC 7 lodīšu gultņi
Ražotāja mājaslapa: Reign hockey skates
< atpakaļ
karte

      
#TRISKATES - zemāk, ātrāk, vieglāk
Freeskate.lv - skrituļslidošanas jaunumi
inline.lv - ekstrēmās skrituļslidošanas jaunumi
Uzzini vairāk par Powerslide