Preču kategorijas
Chaya derby Onyx black/silver rollerslidu slidzābaki
-11% Atlaide Pasūti

Chaya

Chaya derby Onyx black/silver rollerslidu slidzābaki

Pieejamība: Piegāde 4-6 dienas
ID: 4091
Produkta kods: 810525

254.90€
284.90€
(Bez PVN: 210.66€)

  Pasūti un mēs piegādāsim

  1. Veic pasūtījumu un apmaksā to;
  2. Sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma detaļas (izmēra atbilstība, modelis utml.);
  3. Pasūtīsim preci no ražotāja/piegādātāja;
  4. Ja prece vairs nav pieejama ražotāja noliktavā, mēs nekavējoties atgriezīsim Jūsu pasūtījuma apmaksu;
  5. Preces piegādes laiks atkarīgs no piegādātāja;
  6. Saņem preci veikalā vai nosūtīsim to ar kurjeru.

Izdevīgākā cena!

ImagemRedzēji lētāk? Pārspēsim cenu! Atbalsti savu vietējo veikalu un pasūti sev nepieciešamo pie mums. Norādi, kur izmaksas ir zemākas un piedāvāsim tev izdevīgākus nosacījumus. Raksti info@taktika.lv vai zvani +371 26035765

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

If you’re looking for a high-quality, high-performance, durable roller derby boot, look no further - the Chaya Onyx boot is exactly what you’re looking for. The shell of this impressive roller derby boot is made of a combination of lightweight carbon fiber and silver glass-fiber, giving you excellent responsiveness and superb power transfer. The Chaya Onyx boot has a low-cut design that gives your ankle increased freedom of movement, while still giving you the support you need for intense roller derby action. To further improve control and comfort, the Chaya Onyx boot has a traditional lacing system combined with a 45-degree strap that locks your heel perfectly in place. The Onyx features our unique 2-point Dual Center Mount (DCM) mounting system which enables you to attach any type of Chaya plate without drilling holes. DCM also allows you to adjust your plate both forward and backward and side to side, further advancing your individual skating style. Do you prefer another brand of skate plate? No problem - The Chaya Onyx roller derby boot can also use a standard mount so you can use can easily adapt the skate to fit any plate in the market. The Chaya Onyx is a high-quality, easily customizable roller derby boot that’s ready to take your game to a whole new level.

vertical-align: middle; margin: 3px;Weight: 380g (size 42)
Boot Type: Low cut
Sizes: Single sizes, full sizes only
Shell / Outsole Material: Carbon composite + design glass-fiber
Heat Moldability: MYFIT shell with 100°C
Material Upper: Polyurethane (PU) leather, real leather
Liner: Built-in liner / Microfiber
Innersole: MYFIT derby techsole
Ventilation: Medium
Plate Mounting Standard: 2-point Dual Center Mounting (DCM) & Standard mounting
Boot Closure: Velcro strap, standard waxed lacing
Roller Skate Height in CM: 9,5cm (size 41)
Shell / Outsole: Chaya carbon composite shell
Shell / Outsole Sizes: 36-47 EU

Izmēru tabula

ImagemKas ir rollerslidas?

Skrituļslidas uz 4 riteņiem, jeb vienā vārdā - rollerslidas, tas ir skrituļslidošanas veids, kas lielākajai daļai saistās ar retro/vintāžu ģērbšanās stilu, košām krāsām, disko bumbu un halli, kur visi deju ritmā brauc apkārt pa apli. Protams, ka tieši tā arī ir! Šīs skrituļslidas, kur riteņi izvietoti kā automašīnai, piedāvā unikālu skrituļošanas pieredzi, jo tā atšķiras no parastajām skrituļslidām, kur riteņi izvietoti vienā rindā.

Rollerslidu unikālā braukšanas sajūta slēpjas trekos zem slidu zābaka plates. Treki roller-skrituļslidām strādā tieši tāpat kā skrituļdēlim. Tie strādā gan atsevišķi, gan tandēmā un labi reaģē uz pagiešanos. Sasvēršanās brīdī tie nedaudz pagriežas viens pret otru un ļauj veikt daudz asākus pagriezienus. Tieši tādēļ rollerslidas iecienījuši tie, kuriem patīk dejot uz skrituļslidām. Priekšpusē novietotā bremze ļauj ne tikai apstāties nepieciešamajā brīdī, bet arī kalpo kā atspēriena vai kādas dejošanas figūras elements.

 

Izmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Chaya Deluxe Latte rollerslidas Chaya Deluxe Latte rollerslidas 139.90€ 810733
Pieejams uzreiz
Chaya Classic Dance rollerslidas Chaya Classic Dance rollerslidas 0.00€ 810605
Izpārdots
Chaya Deluxe Ruby rollerslidas Chaya Deluxe Ruby rollerslidas
89.90€ 129.90€
810734
Izpārdots
Chaya derby Topaz black rollerslidas Chaya derby Topaz black rollerslidas
539.90€ 599.90€
810521
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Chameleon High black rollerslidas Chaya Chameleon High black rollerslidas
296.90€ 329.90€
810748
Piegāde 4-6 dienas