Preču kategorijas
Chaya derby Topaz black rollerslidas
-10% Atlaide Pasūti

Chaya

Chaya derby Topaz black rollerslidas

Pieejamība: Piegāde 4-6 dienas
ID: 2643
Produkta kods: 810521

539.90€
599.90€
(Bez PVN: 446.20€)

  Pasūti un mēs piegādāsim

  1. Veic pasūtījumu un apmaksā to;
  2. Sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma detaļas (izmēra atbilstība, modelis utml.);
  3. Pasūtīsim preci no ražotāja/piegādātāja;
  4. Ja prece vairs nav pieejama ražotāja noliktavā, mēs nekavējoties atgriezīsim Jūsu pasūtījuma apmaksu;
  5. Preces piegādes laiks atkarīgs no piegādātāja;
  6. Saņem preci veikalā vai nosūtīsim to ar kurjeru.

Izdevīgākā cena!

ImagemRedzēji lētāk? Pārspēsim cenu! Atbalsti savu vietējo veikalu un pasūti sev nepieciešamo pie mums. Norādi, kur izmaksas ir zemākas un piedāvāsim tev izdevīgākus nosacījumus. Raksti info@taktika.lv vai zvani +371 26035765

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

The Chaya Topaz is no ordinary roller derby skate. A high-performance, durable skate for an unbelievable price, this is the ideal skate to get into the world of roller derby. The skate features a low-cut boot with a shell made of a light, heat-moldable composite shell. The shell of this feature-packed skate includes pain-free flex-cut technology paired with high-end padding that, combined, delivers superb comfort and performance. The Chaya Topaz is designed to give you the perfect fit right out of the box. Along with a low-cut boot, the skate features a 45-degree strap that locks your heel in place, giving you the perfect fit and improved responsiveness. The Chaya Topaz roller derby skate really is the full package, including Chaya’s lightweight and rigid Zena aluminum plate which features a range of special features. Unlike ordinary roller derby skates, the Chaya Topaz features a unique Dual Center Mounting (DCM) 2-point mounting system that allows you to adjust the plate position from front to back and from side to side, giving you the ability to perfectly match your individual skating style. Complete with Octo Edge wheels and WICKED ABEC 9 freespin bearings, the Chaya Topaz takes your derby game to a new level at an incredible price.

Boot Overview:
  • Chaya composite flex shell; low cut; 2-point Dual Center Mounting (DCM); built-in liner / microfiber; MYFIT shell with 90°C
Plate Overview:
  • Chaya Zena; AL 6061 aircraft; extruded and CNC machining; 2-point Dual Center Mounting (DCM); AL casted truck; Chaya Cherry Bomb toe stop
Wheel Overview:
  • Octo Edge, 59mm*38mm / 92A, Indoor, Elite Performance
Bearing Overview:
  • Wicked; ABEC 9; chrome steel

Izmēru tabula

ImagemKas ir rollerslidas?

Skrituļslidas uz 4 riteņiem, jeb vienā vārdā - rollerslidas, tas ir skrituļslidošanas veids, kas lielākajai daļai saistās ar retro/vintāžu ģērbšanās stilu, košām krāsām, disko bumbu un halli, kur visi deju ritmā brauc apkārt pa apli. Protams, ka tieši tā arī ir! Šīs skrituļslidas, kur riteņi izvietoti kā automašīnai, piedāvā unikālu skrituļošanas pieredzi, jo tā atšķiras no parastajām skrituļslidām, kur riteņi izvietoti vienā rindā.

Rollerslidu unikālā braukšanas sajūta slēpjas trekos zem slidu zābaka plates. Treki roller-skrituļslidām strādā tieši tāpat kā skrituļdēlim. Tie strādā gan atsevišķi, gan tandēmā un labi reaģē uz pagiešanos. Sasvēršanās brīdī tie nedaudz pagriežas viens pret otru un ļauj veikt daudz asākus pagriezienus. Tieši tādēļ rollerslidas iecienījuši tie, kuriem patīk dejot uz skrituļslidām. Priekšpusē novietotā bremze ļauj ne tikai apstāties nepieciešamajā brīdī, bet arī kalpo kā atspēriena vai kādas dejošanas figūras elements.

 

Izmēra noteikšana

Kā pareizi izvēlēties un noteikt savu skrituļslidu izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Jāņem vērā, ka katram ir savs individuālais komforta līmenis, tādēļ gala lēmumu par izmēru pieņemat izvērtējot arī savu pieredzi ar ikdienas apaviem. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona. Ja mīkstā tipa skrituļslidām nekad nerekomendējam lieki brīvu vietu, tad cietā tipa (hardboot) tipa skrituļslidām lielāks komforta līmenis ir pieļaujams dēļ labākas skrituļslidu korpusa stingrības.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Chaya Melrose Elite Love is Love rollerslidas Chaya Melrose Elite Love is Love rollerslidas
116.90€ 129.90€
810663
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Vintage mocha rollerslidas Chaya Vintage mocha rollerslidas 139.90€ 810744
Pieejams uzreiz
Chaya Eclipse black/bronze rollerslidas Chaya Eclipse black/bronze rollerslidas
584.90€ 649.90€
810718
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Chameleon High black rollerslidas Chaya Chameleon High black rollerslidas
296.90€ 329.90€
810748
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Deluxe Starrynight rollerslidas Chaya Deluxe Starrynight rollerslidas 139.90€ 810735
Pieejams uzreiz