Preču kategorijas
MyFit 2nd skin Sam Crofts skrituļslidu iekšzābaki
-23% Atlaide

Myfit

MyFit 2nd skin Sam Crofts skrituļslidu iekšzābaki

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 3580
Produkta kods: 908416

84.90€
109.90€
(Bez PVN: 70.17€)

Neatrodi savu izmēru?

 
Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!
Izmērs:

Preces apraksts

"The MyFit second skin was an easy choice for my first MyFit pro liner as it's the perfect liner for the USD Aeon and Powerslide Next skates. It's the combination of a reinforced and supported heel, with its well-defined Achilles padding and the thin neoprene toe box that really does it for me. I can keep my heels well secured and supported whilst still being able to comfortably wiggle my toes keeping them comfy on longer skating sessions without losing any performance in the liner.I improved the liner for my own model by adding a very hardwearing suede exterior to extend the liner's life by preventing any holes from abrasion. I also added a MyFit Recall innersole for improved comfort and lastly added a corduroy top in a classic British 14 wale width to compliment my favorite pants. To round everything off I personalized the design with my own embroidered geometric London fox graphic and name in a classic English italic font." - Text by Sam Crofts

Sizes: Dual sizes with stretch toe system
Heat Moldability: MYFIT liner with 90°C
Material Upper: Polyurethane, elastane and SBR
Top Closure: lacing with eyelets
Innersole: MYFIT skatesole
Padding Material: Polyurethane and 3D emboss EVA foam
Outsole Material: PVC grip material
Carry System: Rear strap
Tounge: One piece compression molded EVA
Lining: High grade velvet and SBR
Protection: Both side against damage caused by hinge screws and antirivits
Stiffness: Medium to high (extra reinforcement parts)
Liner Height in CM: 20cm
Extra Features: Replaceable External EVA padding

Izmēru tabula

ImagemMYFIT iekšzābaki

ImagemMYFIT ir skrituļslidu iekšzābaki ir speciāli izstrādāti skrituļslidotāju vajadzībām. Tos izstrādājuši nozares eksperti ar lielu pieredzi dažādos skrituļslidošanas segmentos. Ar mērķi sniegt labāko komfortu, uzlabot veiktspēju un uzlabot skrituļslidošanas pieredzi. Bieži vien nenovērtēti, jo tieši iekšzābaki ir tie, kuri spēj mainīt Jūsu skrituļslidu kvalitāti- uzlabot saderību, palielināt atsaucību, dot labāku kāju atbalstu un, protams, padarīt Jūsu skrituļslidas daudz komfortablākas.
Imagem

"Heat molding" tehnoloģija. Uzsildi iekšzābakus un pielāgo tos! MYFIT logo ar liesmiņu uz tavu skrituļslidu iekšzābakiem nozīmē to, kas tos iespējams sildīt un pielāgot kāju formai. Kā tas notiek?

  1. Uzsildi elektrisko krāsni līdz 80°C;
  2. Izņem iekšzābakus no skrituļslidām un izņem no tiem pēdiņas/pazoles;
  3. Uzmanīgi ievieto iekšzābakus (bez pēdiņām) krāsnī uz 10 minūtēm (pārliecinies, ka iekšzābaki neapgāžas vai nepieskaras krāsns sildelementiem);
  4. Izņem iekšzābakus no krāsns (lieto cimdus), ievieto pēdiņas, ieliec iekšzābakus skrituļslidās un uzvelc skrituļslidas kā ierasts;
  5. Ļauj iekšzābakiem pilnībā atdzist, kamēr tu stāvi nelielā ietupienā (skrituļslidošanas pozīcija);
  6. Kad iekšzābaki atdzisuši, skrituļslidas gatavas lietošanai;
  7. Procesu var atkārtot tik reizes cik nepieciešams, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Sildīšanas procesā īpašie termo formējamie iekšzābaka materiāli kļūst mīksti un pufīgi. Atdziestot tie nokopējuši Jūsu kāju formu, lai panāktu maksimālu komfortu, kliedētu iespējamos spiedienu punktus un uzlabotu veiktspēju. Vai iekšzābakus sildīt ir nepieciešamība? Nebūt nav- lielākajai daļai tie ir komfortabli bez jebkādas nepieciešamības sildīt. Arī lietošanas procesā tie pieņem Jūsu kāju formu un adaptējas!

Imagem"Dual fit" tehnoloģija. Iekšzābaks, kurš stiepjas un ir saderīgs ar diviem pēdas izmēriem. Visu cietā tipa slidzābaku korpuss nosedz vienlaicīgi divus izmērus. Kādēļ neizmantot vienu iekšzābaku, kas veiksmīgi derētu abiem izmēriem? Nav nepieciešamības ražot divu dažādu izmēru iekšzābakus, kas tiks ievietoti vienā un tajā pašā korpusā. Dual fit tehnoloģijas iekšzābakiem pirkstgalu zona ir veidota no staipīga 4 virzienu neoprēna, kurš izstiepjas un nodrošina ciešu un komfortablu sajūtu. Tas ļauj vienam iekšzābakam būt saderīgam ar diviem pēdu izmēriem.
Imagem"MYFIT Recall Memory Fit" tehnoloģija. Iekšzābaku polsterējums no īpaši komfortabla polsterējuma. Veidots no augstas kvalitātes polsterējuma ar atmiņas funkciju- MYFIT Recall Memory Fit iekšzābaki komfortabli apņem kāju kā zeķe un nodrošina neatkārtojamu potīšu atbalstu. Polsterējums pats pielāgojas pāris sekunžu laikā un tas izmanto Jūsu ķermeņa siltumu. Šī funkcija strādā katru reizi, kad uzvelkat skrituļslidas.
Imagem3D formēts potīšu atbalsts. Anatomiski formēts un izvietots potīšu polsterējums izcilam komfortam un veiktspējai. Īpaši izcelti polsterējuma slāņi apņem potītes zonu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un optimālu papēža fiksāciju. Tas ir asimetriski formēts, lai saskan ar cilvēka pēdu anatomiju, malas ir plānas un noapaļotas, lai izvairītos no nevēlamiem spiediena punktiem.
Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
MyFit x GAWDS Prime skrituļslidu iekšzābaki MyFit x GAWDS Prime skrituļslidu iekšzābaki
125.90€ 139.90€
50001
Piegāde 4-6 dienas
MyFit Crown skrituļslidu iekšzābaki MyFit Crown skrituļslidu iekšzābaki
39.90€ 99.90€
908174
Pieejams uzreiz
MyFit Prime skrituļslidu iekšzābaki MyFit Prime skrituļslidu iekšzābaki
139.90€ 164.90€
908413
Piegāde 4-6 dienas
MyFit SPC skrituļslidu iekšzābaki MyFit SPC skrituļslidu iekšzābaki
98.90€ 109.90€
908301
Piegāde 4-6 dienas
MyFit Crown Chris Farmer skrituļslidu iekšzābaki MyFit Crown Chris Farmer skrituļslidu iekšzābaki
99.90€ 119.90€
908419
Izpārdots