Preču kategorijas

Myfit

MyFit 2nd Skin skrituļslidu iekšzābaki

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 1953
Produkta kods: 908300

99.90€
(Bez PVN: 82.56€)

Neatrodi savu izmēru?

 
Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!
Izmērs:

Preces apraksts

The MYFIT 2nd Skin liner is perfectly shaped for boots with a narrower shell that leaves less room for padding. It´s also a great choice for skaters with wider feet who'd likes to use a normal shell without any pressure points or pain. This liner is also a great way to downsize the shell size of your skates. All the MYFIT liners feel great from the very first moment you put them on thanks to our 3D anatomically shaped padding made out of a combination of various layers of high end foam materials with different thicknesses and densities, offering the same great comfort and performance day after day. The toe box features a 4-way stretchable SBR material that covers two sizes. It wraps around the foot like a second skin. The tongue of the liner is made of a pre-shaped and molded EVA foam. This liner provides full control, a super fit and great comfort. The heel area is fully heat moldable and allows you to customize the fit again and again. The 2nd Skin liner includes the “custom heel fit”, a molded EVA foam to optimize heel lock. The lacing on the 2nd skin liner adds extra stability and fixation for maximum control and performance. The lace loops on the liner give two options – to lace just the liner or to connect shell and liner to further improve the heel lock. Recommmended for: Narrow fitting skate shells Wider feet Skaters who want to downsize their skates Skaters who want performance and function

Sizes: Dual sizes with stretch toe system
Heat Moldability: MYFIT liner with 90°C
Material Upper: Polyurethane, elastane and SBR
Top Closure: lacing with eyelets
Innersole: MYFIT skatesole
Padding Material: Polyurethane and 3D emboss EVA foam
Outsole Material: PVC grip material
Carry System: Rear strap
Tounge: One piece compression molded EVA
Lining: High grade velvet and SBR
Protection: Both side against damage caused by hinge screws and antirivits
Stiffness: Medium to high (extra reinforcement parts)
Liner Height in CM: 20cm
Extra Features: Replaceable External EVA padding

Izmēru tabula

ImagemMYFIT iekšzābaki

ImagemMYFIT ir skrituļslidu iekšzābaki ir speciāli izstrādāti skrituļslidotāju vajadzībām. Tos izstrādājuši nozares eksperti ar lielu pieredzi dažādos skrituļslidošanas segmentos. Ar mērķi sniegt labāko komfortu, uzlabot veiktspēju un uzlabot skrituļslidošanas pieredzi. Bieži vien nenovērtēti, jo tieši iekšzābaki ir tie, kuri spēj mainīt Jūsu skrituļslidu kvalitāti- uzlabot saderību, palielināt atsaucību, dot labāku kāju atbalstu un, protams, padarīt Jūsu skrituļslidas daudz komfortablākas.
Imagem

"Heat molding" tehnoloģija. Uzsildi iekšzābakus un pielāgo tos! MYFIT logo ar liesmiņu uz tavu skrituļslidu iekšzābakiem nozīmē to, kas tos iespējams sildīt un pielāgot kāju formai. Kā tas notiek?

  1. Uzsildi elektrisko krāsni līdz 80°C;
  2. Izņem iekšzābakus no skrituļslidām un izņem no tiem pēdiņas/pazoles;
  3. Uzmanīgi ievieto iekšzābakus (bez pēdiņām) krāsnī uz 10 minūtēm (pārliecinies, ka iekšzābaki neapgāžas vai nepieskaras krāsns sildelementiem);
  4. Izņem iekšzābakus no krāsns (lieto cimdus), ievieto pēdiņas, ieliec iekšzābakus skrituļslidās un uzvelc skrituļslidas kā ierasts;
  5. Ļauj iekšzābakiem pilnībā atdzist, kamēr tu stāvi nelielā ietupienā (skrituļslidošanas pozīcija);
  6. Kad iekšzābaki atdzisuši, skrituļslidas gatavas lietošanai;
  7. Procesu var atkārtot tik reizes cik nepieciešams, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Sildīšanas procesā īpašie termo formējamie iekšzābaka materiāli kļūst mīksti un pufīgi. Atdziestot tie nokopējuši Jūsu kāju formu, lai panāktu maksimālu komfortu, kliedētu iespējamos spiedienu punktus un uzlabotu veiktspēju. Vai iekšzābakus sildīt ir nepieciešamība? Nebūt nav- lielākajai daļai tie ir komfortabli bez jebkādas nepieciešamības sildīt. Arī lietošanas procesā tie pieņem Jūsu kāju formu un adaptējas!

Imagem"Dual fit" tehnoloģija. Iekšzābaks, kurš stiepjas un ir saderīgs ar diviem pēdas izmēriem. Visu cietā tipa slidzābaku korpuss nosedz vienlaicīgi divus izmērus. Kādēļ neizmantot vienu iekšzābaku, kas veiksmīgi derētu abiem izmēriem? Nav nepieciešamības ražot divu dažādu izmēru iekšzābakus, kas tiks ievietoti vienā un tajā pašā korpusā. Dual fit tehnoloģijas iekšzābakiem pirkstgalu zona ir veidota no staipīga 4 virzienu neoprēna, kurš izstiepjas un nodrošina ciešu un komfortablu sajūtu. Tas ļauj vienam iekšzābakam būt saderīgam ar diviem pēdu izmēriem.
Imagem"MYFIT Recall Memory Fit" tehnoloģija. Iekšzābaku polsterējums no īpaši komfortabla polsterējuma. Veidots no augstas kvalitātes polsterējuma ar atmiņas funkciju- MYFIT Recall Memory Fit iekšzābaki komfortabli apņem kāju kā zeķe un nodrošina neatkārtojamu potīšu atbalstu. Polsterējums pats pielāgojas pāris sekunžu laikā un tas izmanto Jūsu ķermeņa siltumu. Šī funkcija strādā katru reizi, kad uzvelkat skrituļslidas.
Imagem3D formēts potīšu atbalsts. Anatomiski formēts un izvietots potīšu polsterējums izcilam komfortam un veiktspējai. Īpaši izcelti polsterējuma slāņi apņem potītes zonu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un optimālu papēža fiksāciju. Tas ir asimetriski formēts, lai saskan ar cilvēka pēdu anatomiju, malas ir plānas un noapaļotas, lai izvairītos no nevēlamiem spiediena punktiem.
Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
MyFit Recall skrituļslidu iekšzābaki MyFit Recall skrituļslidu iekšzābaki
98.90€ 109.90€
908222
Piegāde 4-6 dienas
MyFit dual fit Skinny Boy liners MyFit dual fit Skinny Boy liners
29.90€ 89.90€
908173
Izpārdots
MyFit Reaction skrituļslidu iekšzābaki MyFit Reaction skrituļslidu iekšzābaki
89.90€ 99.90€
908420
Piegāde 4-6 dienas
MyFit Prime skrituļslidu iekšzābaki MyFit Prime skrituļslidu iekšzābaki
139.90€ 164.90€
908413
Piegāde 4-6 dienas
MyFit Lite skrituļslidu iekšzābaki MyFit Lite skrituļslidu iekšzābaki
59.90€ 69.90€
908428
Pieejams uzreiz