Preču kategorijas

Powerslide

Powerslide Next Core black/white 100 skrituļslidas

Pieejamība: Piegāde 4-6 dienas
ID: 5725
Produkta kods: 908436

269.90€
(Bez PVN: 223.06€)

  Pasūti un mēs piegādāsim

  1. Veic pasūtījumu un apmaksā to;
  2. Sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma detaļas (izmēra atbilstība, modelis utml.);
  3. Pasūtīsim preci no ražotāja/piegādātāja;
  4. Ja prece vairs nav pieejama ražotāja noliktavā, mēs nekavējoties atgriezīsim Jūsu pasūtījuma apmaksu;
  5. Preces piegādes laiks atkarīgs no piegādātāja;
  6. Saņem preci veikalā vai nosūtīsim to ar kurjeru.

Izdevīgākā cena!

ImagemRedzēji lētāk? Pārspēsim cenu! Atbalsti savu vietējo veikalu un pasūti sev nepieciešamo pie mums. Norādi, kur izmaksas ir zemākas un piedāvāsim tev izdevīgākus nosacījumus. Raksti info@taktika.lv vai zvani +371 26035765
Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 100 mm
Riteņu skaits: 3 gab.

Preces apraksts

An eye-catching big wheel Triskate bound to turn heads
This urban skate more than cuts the mustard - with its eye-catching color scheme and exciting 3-wheel silhouette this Triskate will turn heads as you cruise through the city. The durable hard plastic boot offers plenty of options which make it easy to personalize your Powerslide NEXT Mustard 125, one of the most trusted inline skates in the urban skating world.

TRINITY mounting and Customizable cuff
The durable and stylish NEXT urban boot is matched with a strong, height-adjustable cuff allowing skaters to personalize support and flex to suit their individual skating style. Complete with a 45-degree ratchet strap and waxed laces that can be laced up right to the top of your ankle for optimized support; your feet will be kept snuggly in place, to let you skate all day long in comfort. The Next Mustard 125 features the patented TRINITY 3-point mounting system which provides a stable platform to skate, especially for a 3x125mm big wheel setup. Comfort is guaranteed thanks to the heat moldable MYFIT Reaction dual-fit liner which covers two sizes.

Full-featured urban inline skate
The NEXT Mustard 125 includes the well-known Elite aluminum frame with its uniquely designed wheel housing that provides extra stiffness.  The TRINITY mounting system brings your wheels as close to the foot as possible to improve stability, and control and most of all improves power transfer. Riding on 125mm big wheels in combination with WICKED ABEC 9 bearings offer maximum speed and fun. The Powerslide NEXT Mustard 125 is a high-performance urban inline skate ready to hit the road.

Aprīkojums un kvalitāte ierindo šīs skrituļslidas pie viena no pieprasītākajiem modeļiem savā segmentā. Next vislabāk piemērotas vidēji platai pēdas formai ar ne pārāk augstu pēdas pacēlumu.

  Papēža bremze šīm skrituļslidām iegādājama atsevišķi veikalā Taktika.lv un mēs to palīdzēsim uzstādīt (Produkta kods: 940421)

 
Details iconIzmēri: Dual Sizes
Details iconSlidzābaks: Hardboot
Details iconKorpuss: Glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconCuff materiāls: Glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconTermo pielāgošana: MYFIT liner with 80°C
Details iconApdares materiāls: Elasthan, SBR and polyurethane (PU) leather patches
Details iconAugšējais klipsis: PS Classic micro adjustable buckle
Details icon45° lence / pēdas fiksācija: Micro adjustable Crown ratchet buckle / Standard lacing
Details iconIekšzābaks: MYFIT Recall dual fit liner
Details iconIekšzābaka fiksācija: Lacing
Details iconPēdiņa: MYFIT EVA skatesole
Prettrieciena pēdiņa: MYFIT, 10mm
Details iconVentilācija: Medium
Details iconRāmju modelis: Powerslide Elite
Details iconRāmju materiāls: ADC10 aluminum
Details iconStiprinājumu standarts: TRINITY 3-point mounting
Details iconMaksimālais riteņu izmērs: 125mm
Details iconRiteņu bāze (Collas/ MM): 10.0" (255mm)
Details iconSkrūves: Single axle steel 8mm, hex 4mm
Details iconAr iespēju novirzīt uz sāniem: Yes, TRINITY shell, 4mm
Ar iespēju novirzīt uz priekšu/ atpakaļ: Yes, TRINITY X shell, 8mm
Details iconRažošanas process: 3D cast
Details iconRiteņu modelis: Undercover Raw
Details iconRiteņu izmērs: 125mm
Details iconRiteņu cietība: 85A
Details iconRiteņu materiāls: UHR = Ultra High Rebound
Details iconGultņu standarts: 608 Standard
Details iconGultņu distanceri: AL floating (UFO) spacer, 8mm
Details iconRiteņu platums: 24mm
Gultņu zīmols: WCD Wicked
Details iconGultņu pielaides indekss: ABEC 9
Details iconGultņu standarts: 608 Standard
Details iconGultņu materiāls: Chrome steel
Details iconAizsargvāciņš: RZ, single sided rubber coated steel shield
Details iconLubrikants: Kyodo grease
Details iconSkrituļslidu svars: 1830g (size 40/41)
Details iconIekļauts komplektā: 4 pcs. of screws and anti rivets for 45° buckle, tool - hex 4mm
Bremzes saderība: Powerslide HABS brake
Details iconRiteņu savietojamība: 3x125mm

Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā pareizi izvēlēties un noteikt savu skrituļslidu izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Jāņem vērā, ka katram ir savs individuālais komforta līmenis, tādēļ gala lēmumu par izmēru pieņemat izvērtējot arī savu pieredzi ar ikdienas apaviem. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona. Ja mīkstā tipa skrituļslidām nekad nerekomendējam lieki brīvu vietu, tad cietā tipa (hardboot) tipa skrituļslidām lielāks komforta līmenis ir pieļaujams dēļ labākas skrituļslidu korpusa stingrības.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Trīs riteņu skrituļslidas

Imagem

+ Mazāk vibrāciju un lielāks ātrums. Trīs lielāki riteņi labāk pārvar nelīdzenu segumu un ar tiem ir mazāks aizķeršanās risks. Ar tiem iespējams skrituļot ātrāk, protams, ātrums pats no sevis neuzradīsies, tomēr ar lielākiem riteņiem to būs vieglāk attīstīt un noturēt. 

+ Viegāki pagriezieni un labāka kontrole. Trīs riteņu skrituļslidām vidējais ritentiņs izcili darbojas kā pagrieziena punkts. Četru riteņu skrituļslidām šis "punkts" ir sadalīts uz diviem vidējiem riteņiem, tādējādi atšķirība pagiezienos ir visai ievērojama. Pagrieziens nenozīmē tikai nogriešanos krustojumā, jo katrā skrituļslidošanas solī braucējs virza skrituļslidas uz iekšmalu un ārmalu, tādējādi ietekmējot un kontrolējot to ripošanas virzienu.

+ Mazāk detaļu un mazākas izmaksas. Ne visi iegādājoties savas skrituļslidas uzreiz domā par dienu, kad tām būs jātaisa apkope, jāmaina gultņi vai riteņi. Der atcerēties, ka mazāk riteņi/gultņi ir mazākas izmaksas!

+ Vieglāks svars. Vienkārša matemātika - trīs vienāda izmēra ritentiņi sver mazāk par četriem. Katrā ritentiņā ir divi gultņi un ritentiņs skrituļslidā tiek nostiprināts ar tērauda asi. Šīs ir galvenās lietas, kuras sastāda lielāko skrituļslidu inventāra svaru, tādējādi trīs riteņu skrituļslidas ir vieglākas.

- Augstāk no zemes. Lai arī Powerslide visas savas trīs riteņu skrituļslidas veidojis ar zemāko iespējamo gravitācijas centru, visi skrituļslidu ražotāji izmanto TRĪS LIELĀKU ritentiņu priekšrocību tā vietā, lai samierinātos ar trīs maziem riteņiem. Piemēram, pieaugušo brīvā laika skrituļslidām mazākais trīs riteņu izmērs ir 90mm un aug līdz pat 125mm. Protams, ka ar 90mm ritentiņiem skrituļslidas būs nedaudz augstākas kā ar četriem 80 vai 84mm.

 Rezumē. Ar mazāk riteņiem tu iegūsti vairāk! Ar trīs riteņu skrituļslidām Tu vari nebaidīties izvēlēties lielāku riteņu izmēru. Iesācējs tiks galā ar līdz pat 110mm trīs riteņu skrituļslidām. Cilvēkiem, kuri nav pārliecināti par stabilitāti uz skrituļslidām, mēs rekomendējam izvēlēties 80-84mm četru riteņu skrituļslidas vai trīs riteņu skrituļslidas līdz 90mm. Izvēloties jebkādas kombinācijas skrituļslidas ar cietā tipa plastmasas slidzābaku, stabilitāte un labāka kontrole pār skrituļslidām ļauj izvēlēties arī vēl lielāka izmēra riteņus.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Powerslide Swell Citrus 100 skrituļslidas Powerslide Swell Citrus 100 skrituļslidas 329.90€ 510066
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Next Miriam Fatmi pro 100 skrituļslidas Powerslide Next Miriam Fatmi pro 100 skrituļslidas 399.90€ 908448
Piegāde 4-6 dienas
Playlife Lancer White 84 skrituļslidas Playlife Lancer White 84 skrituļslidas
74.90€ 119.90€
880274
Pieejams uzreiz
Powerslide Phuzion Argon Bluebird 100 skrituļslidas Powerslide Phuzion Argon Bluebird 100 skrituļslidas 274.90€ 940695
Piegāde 4-6 dienas
IQON CL 10 boot skrituļslidas IQON CL 10 boot skrituļslidas 549.90€ 10501
Piegāde 4-6 dienas