Preču kategorijas

Powerslide

Powerslide Spinner 68mm/88a skrituļslidu riteņi, 4 gab.

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 421
Produkta kods: 905328

24.90€
(Bez PVN: 20.58€)

Specifikācija

Riteņu izmērs: 68mm

Preces apraksts

Powerslide Spinner 68mm skrituļslidu riteņi, visdrīzāk, ir labākais kvalitātes/cenas piedāvājums visā industrijā. Ja tu meklē ātrus, klusus un labas kvalitātes skrituļslidu riteņus par pieņemamu cenu, tad esi tos atradis. Šie skrituļslidu ritenīši sniegs Tev visu nepieciešamo- brīvu, atru ripošanu, labu amortizāciju un nodilumizturību.
Nedaudz mulsinošs ir norādītais poliuretāna cietības indeks 88A. Pēc pieredzes varam teikt, ka ar šiem riteņiem būs apmierināts ikviens, jo braukšanas komfortu nosaka ne tikai materiāla cietība, bet tā kvalitāte un slāņa biezums ir tas, kas vislabāk raksturos patieso ieguvumu.
Tie būs ritenīši bērnu skrituļslidām, vai tiks izmantoti ekstrēmām slodzēm freeskate manevros- tam nav nozīmes, jo Powerslide Spinner patīkami pārsteigs ikvienu tā lietotāju.
Šiem riteņiem ir 68mm diametrs/ 88A cietība un tiem ir neitrāli dūmakaina balta krāsa.

 Ņem vērā - kvalitatīvi skrituļslidu riteņi ir vienkāršākais veids kā likt tavām skrituļslidām ripot brīvāk, labāk absorbēt vibrācijas un iemīlēt savas vecās skrituļslidas no jauna.
Pārbaudi gultņus! Ja vecie gultņi vēl ir labi, tad pārliec tos uz jaunajiem riteņiem. Kvalitatīvi gultņi var kalpot ilgāk par riteņiem un tos ir viegli nomainīt.

Wheel Diameter: 68mm
Wheel Hardness: 88A
Wheel Compound: SHR= Super High Rebound
Wheel Profile: Race
Wheel Core: Universal
Wheel Bearing Standard: 608
Wheel Width: 24mm
Weight: 68g
Wheel Manufacturing Process: Cast