Preču kategorijas

Skrejriteņu daļas

Skrejriteņu rezerves daļas - riteņi, gultņi, rokturi, stūres, deki, dakšas, smilšpapīrs u.c. Lielākā izvēle, labākie zīmoli un viss nepieciešamais, lai tavs skūteris būtu labākajā kārtībā.

Kā izvēlēties piemērotākās skrejriteņu detaļas?

Visas skrejriteņu detaļas atbilst visā pasaulē pieņemtajiem standartiem un lielākā daļa ir savstarpēji maināmas un savietojamas. Parasti atsevišķi nopērkamās daļas ir augstākas kvalitātes par standarta aprīkojuma skūteri. Tādējādi skrejriteņu īpašnieki var uzlabot savu braucamo un aprīkot ar sev tīkamām detaļām un izvēlēties to kvalitāti vai krāsu.

Riteņi ir viena no detaļām, kas visvairāk nolietojas braucot ar skrejriteni. Nereti aizmugurējais ritenis ir nodilis kantains (pārlieku agresīva bremzēšana) vai tas nav izturējis slodzi un atslāņojies (dehub). Šādi ritenīši jāmaina pret jauniem, lai braukšana ar skrejriteni atkal sagādātu prieku. Regulāra ritenīšu maiņa vietām ir ieteicama, lai priekšējam un aizmugurējam ritenītim būtu vienmērīgāks nodilums. Triku skūteriem iesakām izvēlēties ritenīšus ar alumīnija disku, jo tie spēj izturēt lielāku slodzi un parasti kalpo ievērojami ilgāk. 

Gultņi skrejriteņu ritenīšos ir svarīgas detaļas, lai nodrošinātu brīvu riteņu griešanos. Kvalitatīvi gultņi ripos klusi, brīvi un būs labi pasargāti no putekļiem un mitruma. Katrā skrejriteņa riepiņā ir 2 gultņi. Alumīnija diskā gultņi tiek iepresēti ar uzspīli. Kvalitatīvu gultņu maiņu labāk uzticēt speciālistiem, jo nereti jaunie gultņi tiek sabojāti jau ievietošanas procesā. Vairāk informācijas par gultņiem uzzināsi gultņu sadaļā.

Stūre skrejriteņiem ir viena no svarīgākajām detaļām. Tā tiek izgatavota no tādiem materiāliem kā, piemēram, tērauds, alumīnijs, titāns un pat karbona šķiedra. Šo materiālu atšķirība ir svars, izturība un elastība. Arī forma tām mēdz būt dažāda - T vai Y tipa forma. Skūteru stūres atbilst 3 dažādiem kompresijas sistēmu standartiem, kas var būt visai nesaprotami iesācējiem. Pro skūteru veikalā Taktika.lv Jums vienmēr palīdzēs izvēlēties piemērotāko un izskaidros nianses.

Visas skūteru detaļas Skatīt vairāk

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
WCD ABEC 9 skrejriteņu gultņi, 1 gab. WCD ABEC 9 skrejriteņu gultņi, 1 gab. 1.50€ 310030/1
Pieejams uzreiz
Undercover 8mm bearing spacer, 1 gab. Undercover 8mm bearing spacer, 1 gab. 0.90€ 400554/1
Pieejams uzreiz
WCD ABEC 7 skrejriteņu gultņi, 1 gab. WCD ABEC 7 skrejriteņu gultņi, 1 gab. 1.25€ 310078/1
Pieejams uzreiz
Powerslide 8mm precision bearing spacer 10,37mm red, 1 gab. Powerslide 8mm precision bearing spacer 10,37mm red, 1 gab. 1.50€ 900469
Pieejams uzreiz