Preču kategorijas

Skrituļslidas - bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem, sievietēm, vīriešiem

Skrituļslidas izvēlies īstā skrituļslidu veikalā - bērnu, sieviešu un vīriešu skrituļslidas, ekstrēmās triku un freeskate skrituļslidas, ātrumam, inline hokejam un bezceļiem, rollerslidas jeb retro skrituļslidas. Esam īsts skrituļslidu veikals un tavas jaunās skrituļslidas palīdzēs izvēlēties skrituļslidotāji ar reālu braukšanas un produktu pieredzi.

Kādas skrituļslidas izvēlēties?

Sarp visiem iespējamiem skrituļslidu veidiem un stiliem ir jāsaprot tas, ko vēlies Tu un, kas tieši Tev būs piemērotākais.

Bērnu skrituļslidas meitenēm un zēniem ir īpaši veidotas augošai kājai. Izmēra regulēšanas iespēja ļauj skrituļslidu zābaciņu palielināt vai samazināt attiecīgi pēdas izmēram Atliek noskaidrot, kurš izmēra diapazons ir piemērotākais daļa no izvēles ir jau noteikta.

Sieviešu un vīriešu skrituļslidas brīvajam laikam un atpūtai. Jaunākās paaudzes skrituļslidas ar 3 riteņiem un klasiskās 4 riteņu skrituļslidas. Sāc ar izmēra noteikšanu, lai pārliecinātos vai ir pieejams tavs izmērs. Iesācējs vai lietpratējs, stabilākās skrituļslidas vienmēr būs ar cietā tipa slidzābaku. Mazāki riteņi ar garāku rāmi nodrošinās lielāku stabilitāti - lielāki riteņi būs lielāka ātruma cienītājiem.

Freeskate skrituļslidas ir lieliski piemērotas kā ikdienas un svētdienas skrituļotājiem, tā arī nopietniem manevriem uz skrituļslidām. Galvenā iezīme ir stingrs slidzābaks ar labāko pēdas un potītes fiksāciju. Tikai FSK kategorijā iekļaujamas skrituļslidas ar cietā tipa slidzābakiem un skrituļslidas ar karbona korpusu. FSK skrituļslidas ir mūsu iecienītākā izvēle un iesakām tās lielākajai daļai skrituļslidotāju - kā iesācējiem, tā lietpratējiem.

Rollerslidas ir retro skrituļslidas ar 4 ritenīšiem, kuri izvietoti kā automašīnai riepas. Šīs noteikti ir stilīgākās no skrituļslidām un piedāvā pavisam citu braukšanas pieredzi. Tev noteikti jāpamēģina, lai saprastu, ka braukšana ar tām ir citādāka, piebildīsim - jautrāka.

Apvidus skrituļslidām ir lieli ar gaisu pumpējami riteņi. Tās paredzētas braukšanai pa grants ceļu, cietām meža takām vai ļoti nelīdzenu un nevienmērīgu segumu. Atkarībā no komplektācijas tās varam ieteikt lietot kopā ar slēpošanas nūjām, lai palīdzētu virzībai un ieslēgtu visu ķermeni līdzīgi kā tas notiek slēpošanā.

Ekstrēmās skrituļslidas ir speciālas skrituļslidas priekš trikiem - lēcieni, slaidi un citi galvu reibinoši triki skeitparkos vai ielās. Ar īpaši aprīkotām detaļām triku taisīšanai, šīs skrituļslidas izceļas ar ļoti maziem ritenīšiem un īpaši labu stabilitāti. Tautas valodā tās sauc arī par bleidiem un inlainiem. Ekstrēmās jeb agresīvās triku skrituļslidas ir Taktika.lv veikala pirmsākumi.

Ātruma skrituļslidām slidzābaki ir cieti, zemi un teju knapi nosedz potītes zonu. Tās ir vieglas, pārsvarā veidotas no viegliem kompozīta materiāliem, aprīkotas ar lieliem riteņiem un gariem riteņu rāmjiem. Vismazāk piemērotas iesācējiem, jo šādas skrituļslidas prasa iepriekšēju braukšanas pieredzi. Radītas maksimālam skrituļslidošanas ātrumam.

Hokeja skrituļslidas jeb sauktas arī par inline hokeja slidām, ir paredzētas hokejam uz skrituļslidām. Tāda pati slidzābaku uzbūve kā klasiskām hokeja slidām, taču ledus slieces vietā tām ir rāmji ar ritenīšiem. 

Rūpējies par drošību Skatīt vairāk

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Powerslide Urban black 2 ķivere Powerslide Urban black 2 ķivere 34.90€ 903286
Pieejams uzreiz
Powerslide Urban Lavender ķivere Powerslide Urban Lavender ķivere 34.90€ 903281
Pieejams uzreiz
Powerslide Standard set black aizsargu komplekts Powerslide Standard set black aizsargu komplekts 32.90€ 903292
Pieejams uzreiz
Powerslide Onesie black plaukstu aizsargi Powerslide Onesie black plaukstu aizsargi
11.90€ 24.90€
903230
Pieejams uzreiz
Powerslide Standard 3set women aizsargu komplekts Powerslide Standard 3set women aizsargu komplekts 32.90€ 903243
Pieejams uzreiz

Iesakām Skatīt vairāk

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Powerslide Skate bag 2 skrituļslidu soma Powerslide Skate bag 2 skrituļslidu soma 21.90€ 907043
Pieejams uzreiz
Powerslide Fitness backpack black skrituļslidu mugursoma Powerslide Fitness backpack black skrituļslidu mugursoma 44.90€ 907044
Pieejams uzreiz
Powerslide Fitness backpack grey skrituļslidu mugursoma Powerslide Fitness backpack grey skrituļslidu mugursoma 44.90€ 907066
Pieejams uzreiz
IQON Explore Hip Bag jostas soma IQON Explore Hip Bag jostas soma 19.90€ 61002
Pieejams uzreiz
Powerslide Sports skrituļslidu mugursoma Powerslide Sports skrituļslidu mugursoma 69.90€ 907042
Pieejams uzreiz
Powerslide We Love To Skate backpack blue skrituļslidu mugursoma Powerslide We Love To Skate backpack blue skrituļslidu mugursoma 74.90€ 907064
Pieejams uzreiz
MyFit skating socks skrituļslidu zeķes MyFit skating socks skrituļslidu zeķes 15.90€ 900992
Pieejams uzreiz
MyFit High cut 2mm footies MyFit High cut 2mm footies 20.90€ 908203
Pieejams uzreiz
Myfit Donut 2mm footies Myfit Donut 2mm footies 23.90€ 908285
Pieejams uzreiz