Preču kategorijas
Playlife GT black 110 skrituļslidas
-31% Atlaide Tikai WEB

Playlife

Playlife GT black 110 skrituļslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 4914
Produkta kods: 880272

89.90€
129.90€
(Bez PVN: 74.30€)

Tikai WEB

  Šo preci var iegādāties TIKAI veicot online pasūtījumu mūsu interneta veikalā Taktika.lv

Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 110 mm
Riteņu skaits: 3 gab.

Preces apraksts

Meklē skrituļslidas ar lieliem riteņiem par pieņemamu cenu? Tu tās esi atradis -  Playlife GT black 110 skrituļslidas. Skrituļslidām ar lieliem riteņiem jābūt atbilstoši stabilam korpusam, kas ir īpaši svarīgi arī tiem, kas tikko uzsākuši nodarboties ar skrituļslidošanu. GT black 100 iekšzābaka materiāli un tā forma izvēlēti ar galveno mērķi- komforts jau no pirmās minūtes. Šis modelis ir ļoti universāls, lai derētu lielākajai daļai pēdas formu. Mīkstos materiālus ērti savilkt ar šņorēm ap pēdu, lai iegūtu nepieciešamo fiksāciju, savukārt, papildus lences nodrošina nepieciešamo stingrību. Mīksti un 110mm lieli ritenīši, kas ļauj skrituļot ātri un labāk pārvarēt nelīdzenu segumu. Trīs lielāku riteņu priekšrocība ir kompromiss starp ātrumu un manevrētspēju. Trīs 110mm ritentiņi ar ABEC 7 gultņiem, kas ieskauti alumīnija rāmī nodrošinās brīvu riteņu griešanos un labu ripošanu. Playlife GT 110 ir ļoti labi aprīkotas un šādi parametri visbiežāk atrodami ievērojami augstākas cenas skrituļslidām.

Taktika.lv iesaka šīs kā skrituļslidas visiem, kuri vēlas skrituļslidas ar lieliem riteņiem par pieejamu cenu.

Product Speed mediumProduct Handling agile
Details iconIzmēri: Single sizes, full sizes only
Details iconSlidzābaks: Softboot
Details iconKorpuss: Polypropylene (PP)
Details iconCuff materiāls: Polypropylene (PP)
Details iconTermo pielāgošana: Not heat moldable
Details iconApdares materiāls: Nylon, synthetic leather, TPU welding
Details iconAugšējais klipsis: Micro adjustable buckle
Details icon45° lence / pēdas fiksācija: Velcro strap / Standard lacing and velcro strap
Details iconIekšzābaks: Fixed liner with EVA padding
Details iconIekšzābaka fiksācija: Standard lacing
Details iconPēdiņa: Standard EVA innersole
Details iconVentilācija: Medium
Details iconRāmju modelis: 3D emboss
Details iconRāmju materiāls: 6063 aluminum
Details iconStiprinājumu standarts: Standard side mounting
Details iconMaksimālais riteņu izmērs: 110mm
Details iconRiteņu bāze (Collas/ MM): 37-38 = 9.8" (250mm) / 39-41 = 10.2" (260mm) / 42-47 = 11.4" (290mm)
Details iconSkrūves: Double axle steel 6.2mm, hex 4mm
Details iconAr iespēju novirzīt uz sāniem: No, side mounting shell
Ar iespēju novirzīt uz priekšu/ atpakaļ: No, side mounting shell
Details iconRažošanas process: 3D stamped
Details iconRiteņu modelis: Playlife
Details iconRiteņu izmērs: 110mm
Details iconRiteņu cietība: 80A
Details iconRiteņu materiāls: HR= High Rebound, Cruising Comfort
Details iconGultņu standarts: 608 Standard
Details iconGultņu distanceri: AL tube spacer, 6mm
Details iconRiteņu platums: 24mm
Details iconGultņu pielaides indekss: ABEC 7
Details iconGultņu materiāls: Carbon steel
Details iconAizsargvāciņš: ZZ, Double Sided Steel Shield
Details iconLubrikants: Grease
Details iconVienas skrituļslidas svars: 1335g (size 41)
Details iconIekļauts komplektā: Replacement double axle (short) in case of brake take out, tool - hex 4mm
Details iconBremzes saderība: 880314
Details iconRiteņu savietojamība: 3x110mm

Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Playlife zīmols

Imagem
"we keep the world rolling" / mēs liekam pasaulei griezties

PLAYLIFE piedāvā augstas kvalitātes, budžetam draudzīgus skrituļslidu, rollerslidu, skrejriteņu, skrituļdēļu un pat ledus slidu produktus, lai piesaistītu iesācējus šiem sporta veidiem. Izpildījums un inovācijas ir visos Playlife produktos, jo dažādas produktu iezīmes un tehnoloģijas ir ņemtas no POWERSLIDE zīmola (Playlife zīmols ir daļa no Powerslide)! PLAYLIFE ražo foršas, stilīgas un labas veiktspējas skrituļslidas un skrituļdēļus, kas pieejami iekviena budžetam. Piedāvājot dažādu aprīkojumu riteņus, krāsas un stilus, PLAYLIFE noteikti atradīsi sav piemērotas skrituļslidas vai skrituļdēli.

Trīs riteņu skrituļslidas

Imagem

+ Mazāk vibrāciju un lielāks ātrums. Trīs lielāki riteņi labāk pārvar nelīdzenu segumu un ar tiem ir mazāks aizķeršanās risks. Ar tiem iespējams skrituļot ātrāk, protams, ātrums pats no sevis neuzradīsies, tomēr ar lielākiem riteņiem to būs vieglāk attīstīt un noturēt. 

+ Viegāki pagriezieni un labāka kontrole. Trīs riteņu skrituļslidām vidējais ritentiņs izcili darbojas kā pagrieziena punkts. Četru riteņu skrituļslidām šis "punkts" ir sadalīts uz diviem vidējiem riteņiem, tādējādi atšķirība pagiezienos ir visai ievērojama. Pagrieziens nenozīmē tikai nogriešanos krustojumā, jo katrā skrituļslidošanas solī braucējs virza skrituļslidas uz iekšmalu un ārmalu, tādējādi ietekmējot un kontrolējot to ripošanas virzienu.

+ Mazāk detaļu un mazākas izmaksas. Ne visi iegādājoties savas skrituļslidas uzreiz domā par dienu, kad tām būs jātaisa apkope, jāmaina gultņi vai riteņi. Der atcerēties, ka mazāk riteņi/gultņi ir mazākas izmaksas!

+ Vieglāks svars. Vienkārša matemātika - trīs vienāda izmēra ritentiņi sver mazāk par četriem. Katrā ritentiņā ir divi gultņi un ritentiņs skrituļslidā tiek nostiprināts ar tērauda asi. Šīs ir galvenās lietas, kuras sastāda lielāko skrituļslidu inventāra svaru, tādējādi trīs riteņu skrituļslidas ir vieglākas.

- Augstāk no zemes. Lai arī Powerslide visas savas trīs riteņu skrituļslidas veidojis ar zemāko iespējamo gravitācijas centru, visi skrituļslidu ražotāji izmanto TRĪS LIELĀKU ritentiņu priekšrocību tā vietā, lai samierinātos ar trīs maziem riteņiem. Piemēram, pieaugušo brīvā laika skrituļslidām mazākais trīs riteņu izmērs ir 90mm un aug līdz pat 125mm. Protams, ka ar 90mm ritentiņiem skrituļslidas būs nedaudz augstākas kā ar četriem 80 vai 84mm.

 Rezumē. Ar mazāk riteņiem tu iegūsti vairāk! Ar trīs riteņu skrituļslidām Tu vari nebaidīties izvēlēties lielāku riteņu izmēru. Iesācējs tiks galā ar līdz pat 110mm trīs riteņu skrituļslidām. Cilvēkiem, kuri nav pārliecināti par stabilitāti uz skrituļslidām, mēs rekomendējam izvēlēties 80-84mm četru riteņu skrituļslidas vai trīs riteņu skrituļslidas līdz 90mm. Izvēloties jebkādas kombinācijas skrituļslidas ar cietā tipa plastmasas slidzābaku, stabilitāte un labāka kontrole pār skrituļslidām ļauj izvēlēties arī vēl lielāka izmēra riteņus.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Powerslide Imperial Black Crimson 80 skrituļslidas Powerslide Imperial Black Crimson 80 skrituļslidas
119.90€ 199.90€
908276
Izpārdots
Powerslide Phuzion Argon Coral 100 skrituļslidas Powerslide Phuzion Argon Coral 100 skrituļslidas 219.90€ 940697
Pieejams uzreiz
Powerslide Swell Nite 125 skrituļslidas Powerslide Swell Nite 125 skrituļslidas
279.90€ 359.90€
510050
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Swell Electric pink 100 skrituļslidas Powerslide Swell Electric pink 100 skrituļslidas
189.90€ 279.90€
510049
Pieejams uzreiz
Powerslide Next Megacruiser 125 skrituļslidas Powerslide Next Megacruiser 125 skrituļslidas
167.90€ 279.90€
908238
Izpārdots