Preču kategorijas
Powerslide Radon Freeze 90 skrituļslidas
-45% Atlaide Tikai WEB

Powerslide

Powerslide Radon Freeze 90 skrituļslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 29
Produkta kods: 940653

79.90€
144.90€
(Bez PVN: 66.03€)

Tikai WEB

  Šo preci var iegādāties TIKAI veicot online pasūtījumu mūsu interneta veikalā Taktika.lv

Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 90 mm
Riteņu skaits: 3 gab.

Preces apraksts

Atpūties skrituļojot ar komfortu, tas visprecīzāk raksturo Powerslide Radon Bronze 90. Phuzion kolekcijas korpuss ir pārbaudīta vērtība Powerslide skrituļslidu kolekcijā jau dekādēm ilgi! Tas ir viegls un stabils sniedzot nepieciešamo kāju atbalstu. Apvienojumā ar komfortablo iekšzābaku, šīs skrituļslidas ir ļoti universālas un der lielākajai daļai skrituļslidotāju. Iekšzābakam izmantoti augstvērtīgi materiāli, lai sniegtu maksimālu komfortu. Mīkstā tipa slidzābaka materiālus ērti savilkt ar šņorēm ap pēdu, lai iegūtu nepieciešamo fiksāciju. Radon 90 skrituļslidām ir TRĪS 90mm lieli ritentiņi, šāds ritentiņu izmērs ļauj skrituļot ātrāk un tie ļoti labi pārvar nelīdzenu segumu. Trīs lielāku riteņu priekšrocība ir kompromiss starp ātrumu un manevrētspēju, turklāt 3x90mm komplektācija ir vieglāka. Skrituļslidas ar šādām īpašībām ir viegli pārvaldīt, tās ir lieliski piemērotas gan pārvietojoties pa pilsētu, gan skrituļojot kopā ar ģimeni un bērniemJaunākās paaudzes Trinity alumīnija rāmis (zemāks gravitācijas centrs, mazāk vibrāciju lielāka stabilitāte) kopā ar WDC ABEC 7 gultņiem ir aprīkojums, kas atrodams labākajās Powerslide skrituļslidās. Rāmis veidots tā, lai tajā varētu ievietot arī 100mm lielus ritentiņus.

Taktika.lv iesaka šīs kā lieliskas skrituļslidas kā iesācējiem tā skrituļslidotājiem ar iepriekšēju pieredzi.

Details iconIzmēri: Single Sizes
Details iconSlidzābaks: Softboot
Details iconKorpuss: Glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconCuff materiāls: Polypropylene (PP) plus glass-fiber
Details iconTermo pielāgošana: Not heat moldable
Details iconApdares materiāls: Nylon with polyurethane (PU) thermo welding
Details iconAugšējais klipsis: PS Classic micro adjustable buckle
Details icon45° lence / pēdas fiksācija: Velcro strap / Standard lacing
Details iconIekšzābaks: Fixed liner with EVA padding
Details iconIekšzābaka fiksācija: Standard lacing
Details iconPēdiņa: MYFIT EVA skatesole
Details iconVentilācija: Medium
Details iconRāmju modelis: Powerslide Elite
Details iconRāmju materiāls: ADC10 aluminum
Details iconStiprinājumu standarts: TRINITY 3-point mounting
Details iconMaksimālais riteņu izmērs: 100mm
Details iconRiteņu bāze (Collas/ MM): 36-37 = 8.1" (205mm) / 38-42 = 9.1" (231mm)
Details iconSkrūves: Single axle steel 8mm M7, hex 4mm
Details iconAr iespēju novirzīt uz sāniem: Yes, TRINITY X shell, 7mm
Ar iespēju novirzīt uz priekšu/ atpakaļ: Yes, TRINITY X shell, 8mm
Details iconRažošanas process: 3D cast
Details iconRiteņu modelis: Powerslide Phuzion
Details iconRiteņu izmērs: 90mm
Details iconRiteņu cietība: 83A
Details iconRiteņu materiāls: HR= High Rebound, Cruising Comfort
Details iconGultņu standarts: 608 Standard
Details iconGultņu distanceri: AL floating (UFO) spacer, 8mm
Details iconRiteņu platums: 24mm
Details iconGultņu pielaides indekss: WCD ABEC 7
Details iconGultņu materiāls: Carbon pro steel
Details iconAizsargvāciņš: RZ, single sided rubber coated steel shield
Details iconLubrikants: Light grease
Details iconVienas skrituļslidas svars: 1340g (size 41)
Details iconIekļauts komplektā: Tool - hex 4mm
Details iconBremzes saderība: Powerslide HABS brake
Details iconRiteņu savietojamība: 3x90mm

Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Regulējams izmērs

ImagemX-PAND tehnoloģija. Visas Powerslide bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar izmēra mainīšanas iespēju. Līdz ar augošo bērna pēdu, skrituļslidas ir iespējams palielināt, lai tās varētu turpināt lietot. Xpand skrituļslidas var palielināt līdz pat 4 izmēriem un to var izdarīt nospiežot speciālu izmēra regulēšanas pogu un pavelkot pirkstgalu zonu uz āru līdz vēlamajam izmēram.

Imagem

Trīs riteņu skrituļslidas

Imagem

+ Mazāk vibrāciju un lielāks ātrums. Trīs lielāki riteņi labāk pārvar nelīdzenu segumu un ar tiem ir mazāks aizķeršanās risks. Ar tiem iespējams skrituļot ātrāk, protams, ātrums pats no sevis neuzradīsies, tomēr ar lielākiem riteņiem to būs vieglāk attīstīt un noturēt. 

+ Viegāki pagriezieni un labāka kontrole. Trīs riteņu skrituļslidām vidējais ritentiņs izcili darbojas kā pagrieziena punkts. Četru riteņu skrituļslidām šis "punkts" ir sadalīts uz diviem vidējiem riteņiem, tādējādi atšķirība pagiezienos ir visai ievērojama. Pagrieziens nenozīmē tikai nogriešanos krustojumā, jo katrā skrituļslidošanas solī braucējs virza skrituļslidas uz iekšmalu un ārmalu, tādējādi ietekmējot un kontrolējot to ripošanas virzienu.

+ Mazāk detaļu un mazākas izmaksas. Ne visi iegādājoties savas skrituļslidas uzreiz domā par dienu, kad tām būs jātaisa apkope, jāmaina gultņi vai riteņi. Der atcerēties, ka mazāk riteņi/gultņi ir mazākas izmaksas!

+ Vieglāks svars. Vienkārša matemātika - trīs vienāda izmēra ritentiņi sver mazāk par četriem. Katrā ritentiņā ir divi gultņi un ritentiņs skrituļslidā tiek nostiprināts ar tērauda asi. Šīs ir galvenās lietas, kuras sastāda lielāko skrituļslidu inventāra svaru, tādējādi trīs riteņu skrituļslidas ir vieglākas.

- Augstāk no zemes. Lai arī Powerslide visas savas trīs riteņu skrituļslidas veidojis ar zemāko iespējamo gravitācijas centru, visi skrituļslidu ražotāji izmanto TRĪS LIELĀKU ritentiņu priekšrocību tā vietā, lai samierinātos ar trīs maziem riteņiem. Piemēram, pieaugušo brīvā laika skrituļslidām mazākais trīs riteņu izmērs ir 90mm un aug līdz pat 125mm. Protams, ka ar 90mm ritentiņiem skrituļslidas būs nedaudz augstākas kā ar četriem 80 vai 84mm.

 Rezumē. Ar mazāk riteņiem tu iegūsti vairāk! Ar trīs riteņu skrituļslidām Tu vari nebaidīties izvēlēties lielāku riteņu izmēru. Iesācējs tiks galā ar līdz pat 110mm trīs riteņu skrituļslidām. Cilvēkiem, kuri nav pārliecināti par stabilitāti uz skrituļslidām, mēs rekomendējam izvēlēties 80-84mm četru riteņu skrituļslidas vai trīs riteņu skrituļslidas līdz 90mm. Izvēloties jebkādas kombinācijas skrituļslidas ar cietā tipa plastmasas slidzābaku, stabilitāte un labāka kontrole pār skrituļslidām ļauj izvēlēties arī vēl lielāka izmēra riteņus.

#BērnuDrošība

Pārvērt pārdrošību par drošību!

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Playlife Smile lavender bērnu skrituļslidas Playlife Smile lavender bērnu skrituļslidas 49.90€ 880353
Pieejams uzreiz
Powerslide Next Megacruiser 125 skrituļslidas Powerslide Next Megacruiser 125 skrituļslidas
167.90€ 279.90€
908238
Izpārdots
Powerslide Jet lavender bērnu skrituļslidas Powerslide Jet lavender bērnu skrituļslidas 109.90€ 940706
Pieejams uzreiz
Powerslide Jet black/red bērnu skrituļslidas Powerslide Jet black/red bērnu skrituļslidas 109.90€ 940705
Pieejams uzreiz
Powerslide Swell Stellar 110 skrituļslidas Powerslide Swell Stellar 110 skrituļslidas
239.90€ 319.90€
510042
Piegāde 4-6 dienas