Preču kategorijas

USD

USD AEON 60 Basic skrituļslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 206
Produkta kods: 710171

169.90€
264.90€
(Bez PVN: 140.41€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

When USD decides to design a new skate, you can be sure it will be a game changer.

Once the decision to create a new aggressive inline skate had been made, we had to be sure that it would stand out from the crowd. We decided to break the rules that have been abided by for the past 14 years, and think outside the box – why does a skate need so much hardware? Is UFS really the best solution?

For USD, the Aeon would be about performance, the key word in the creative project. We designed an affordable, high performance skate that combines the boot and soulplate (unibody), minimizing hardware and moving you closer to the ground, enabling perfect control while at the same time maximizing the possibilities of larger wheel use with all the benefits of this new, low center of gravity.

You heard right. This skate is not UFS Compatible. Are we crazy? Consider this: UFS was invented as a standard mounting system many years ago and is optimized for a maximum wheel size of 60mm. But since its creation, larger wheels such as 72mm have become popular again, a wheel size that reminds us of the popularity of OG blading roots, allowing better roll while enabling great control and space to grind.

We are proud to announce that with our new unibody design our boot is actually lower with 61mm wheels than many other skates that use 58 or 55mm wheels.

Remember when USD made the first ever carbon skate for aggressive skaters? We took a risk, and revolutionized the skate industry, and now we’re doing it again. The USD Aeon has been designed from scratch to be affordable while being perfect right out of the box. If you’re worried about not being able to change the frames, complete unibody shells including soulplate and frames will of course be available straight away.

The USD Aeon skate is therefore a one piece, lightweight and comfortable skate with the lowest profile ever made, allowing for a whole new level of advance performance for street skaters worldwide.

 • Unibody construction with lightweight one-piece shell, soulplate and frame.
 • 60mm flat frame: counter-sunk wheel cut outs for lowest profile possible, internal reinforcements for increased rigidity, side sliders, 256mm wheel base (size 41 EU), 78mm groove width (size 41 EU), metal spacers.
 • Aeon soulplate: perfectly shaped groove, reduced friction due to offset soul sliders, same width plates for controlled cess slides, optimized plate-frame angle.
 • replaceable 45° Velcro Power strap
 • 2-way rockerable V-Cuff
 • Aeon Shock Absorber
 • MYFIT Dual Fit Skinny Boy liner: 100% heat mouldable, adjustable, anatomical ankle padding with perfect heel lock, thin & stretchable front part, comfortable thick padded ankle part, laceable top part.
 • USD Aeon wheels: 61mm, 90A SHR, flat profile.
 • WCD Abec 7 bearings: 7 Freespin chrome steel balls, 2RZ rubber coating, synthetic oil.


Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

MYFIT iekšzābaki

ImagemMYFIT ir skrituļslidu iekšzābaki ir speciāli izstrādāti skrituļslidotāju vajadzībām. Tos izstrādājuši nozares eksperti ar lielu pieredzi dažādos skrituļslidošanas segmentos. Ar mērķi sniegt labāko komfortu, uzlabot veiktspēju un uzlabot skrituļslidošanas pieredzi. Bieži vien nenovērtēti, jo tieši iekšzābaki ir tie, kuri spēj mainīt Jūsu skrituļslidu kvalitāti- uzlabot saderību, palielināt atsaucību, dot labāku kāju atbalstu un, protams, padarīt Jūsu skrituļslidas daudz komfortablākas.
Imagem

"Heat molding" tehnoloģija. Uzsildi iekšzābakus un pielāgo tos! MYFIT logo ar liesmiņu uz tavu skrituļslidu iekšzābakiem nozīmē to, kas tos iespējams sildīt un pielāgot kāju formai. Kā tas notiek?

 1. Uzsildi elektrisko krāsni līdz 80°C;
 2. Izņem iekšzābakus no skrituļslidām un izņem no tiem pēdiņas/pazoles;
 3. Uzmanīgi ievieto iekšzābakus (bez pēdiņām) krāsnī uz 10 minūtēm (pārliecinies, ka iekšzābaki neapgāžas vai nepieskaras krāsns sildelementiem);
 4. Izņem iekšzābakus no krāsns (lieto cimdus), ievieto pēdiņas, ieliec iekšzābakus skrituļslidās un uzvelc skrituļslidas kā ierasts;
 5. Ļauj iekšzābakiem pilnībā atdzist, kamēr tu stāvi nelielā ietupienā (skrituļslidošanas pozīcija);
 6. Kad iekšzābaki atdzisuši, skrituļslidas gatavas lietošanai;
 7. Procesu var atkārtot tik reizes cik nepieciešams, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Sildīšanas procesā īpašie termo formējamie iekšzābaka materiāli kļūst mīksti un pufīgi. Atdziestot tie nokopējuši Jūsu kāju formu, lai panāktu maksimālu komfortu, kliedētu iespējamos spiedienu punktus un uzlabotu veiktspēju. Vai iekšzābakus sildīt ir nepieciešamība? Nebūt nav- lielākajai daļai tie ir komfortabli bez jebkādas nepieciešamības sildīt. Arī lietošanas procesā tie pieņem Jūsu kāju formu un adaptējas!

Imagem"Dual fit" tehnoloģija. Iekšzābaks, kurš stiepjas un ir saderīgs ar diviem pēdas izmēriem. Visu cietā tipa slidzābaku korpuss nosedz vienlaicīgi divus izmērus. Kādēļ neizmantot vienu iekšzābaku, kas veiksmīgi derētu abiem izmēriem? Nav nepieciešamības ražot divu dažādu izmēru iekšzābakus, kas tiks ievietoti vienā un tajā pašā korpusā. Dual fit tehnoloģijas iekšzābakiem pirkstgalu zona ir veidota no staipīga 4 virzienu neoprēna, kurš izstiepjas un nodrošina ciešu un komfortablu sajūtu. Tas ļauj vienam iekšzābakam būt saderīgam ar diviem pēdu izmēriem.
Imagem"MYFIT Recall Memory Fit" tehnoloģija. Iekšzābaku polsterējums no īpaši komfortabla polsterējuma. Veidots no augstas kvalitātes polsterējuma ar atmiņas funkciju- MYFIT Recall Memory Fit iekšzābaki komfortabli apņem kāju kā zeķe un nodrošina neatkārtojamu potīšu atbalstu. Polsterējums pats pielāgojas pāris sekunžu laikā un tas izmanto Jūsu ķermeņa siltumu. Šī funkcija strādā katru reizi, kad uzvelkat skrituļslidas.
Imagem3D formēts potīšu atbalsts. Anatomiski formēts un izvietots potīšu polsterējums izcilam komfortam un veiktspējai. Īpaši izcelti polsterējuma slāņi apņem potītes zonu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un optimālu papēža fiksāciju. Tas ir asimetriski formēts, lai saskan ar cilvēka pēdu anatomiju, malas ir plānas un noapaļotas, lai izvairītos no nevēlamiem spiediena punktiem.
Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Razors Andew Broom pro Shift skrituļslidas Razors Andew Broom pro Shift skrituļslidas
329.90€ 399.90€
TK1415
Piegāde 4-7 dienas
USD Sway Sagona skrituļslidas USD Sway Sagona skrituļslidas
219.90€ 289.90€
710205
Piegāde 4-6 dienas
USD Sway Allstar 2000 skrituļslidas USD Sway Allstar 2000 skrituļslidas 209.90€ 710202
Pieejams uzreiz
USD Sway Witzemann pro boot skrituļslidas USD Sway Witzemann pro boot skrituļslidas 229.90€ 710235
Piegāde 4-6 dienas
Roces Dogma Spassov Candy aggressive inline skates skrituļslidas Roces Dogma Spassov Candy aggressive inline skates skrituļslidas
339.90€ 379.90€
101302-00002
Piegāde 4-7 dienas