Preču kategorijas

USD

USD Glitch adjustable bērnu ekstrēmās skrituļslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 5285
Produkta kods: 700351

179.90€
(Bez PVN: 148.68€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 61 mm, 58 mm
Riteņu skaits: 4 gab.

Preces apraksts

Introducing the USD Glitch, a sleek colorful inline skate packed with an abundance of features specifically designed for kids and aggressive skating. With its impressive speed, durability, and adjustable sizing, it is the ultimate all-around inline skate for active youngsters. Whether practicing foundational freestyle maneuvers or taking it to the park or rails, kids will have an exhilarating time on these inline skates. The Glitch boasts a cutting-edge Kizer Unibody soulframe, complete with a perfect groove for flat setups, enabling effortless grinding on any surface. Its low-to-the-ground design ensures fast sliding and remarkable durability. Additionally, the extra toe strap provides enhanced support and control, catering to aspiring pro skaters. Notably, this feature-rich inline skate can be easily adjusted to accommodate growing feet. Rest assured that your little one will enjoy a perfectly fitting, high-quality skate for many seasons to come. Equipped with USD wheels and WICKED bearings, this skate offers top-notch components, delivering a smooth and speedy ride that will undoubtedly bring joy to young skaters. Inspired by the cheerful skating of a new wave of younger shredders we proudly present the aggressive skate of the future to come.

Specs:

  • Boot: Hardboot; Kizer Unibody frame; Jet liner with EVA padding and expandable toe area; not heat moldable
  • Frame: Kizer Unibody Soulframe; glass-fiber reinforced plastic (GFRP); 31-34 = 8.5" (215mm) / 35-38 = 9.6" (245mm); 4x58mm / 4x61mm ; 2-point mounting
  • Wheel: USD 58/61mm / 90A; HR= High Rebound
  • Bearing: Wicked; ABEC 7; chrome steel balls; carbon steel race ways

Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Regulējams izmērs

ImagemX-PAND tehnoloģija. Visas Powerslide bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar izmēra mainīšanas iespēju. Līdz ar augošo bērna pēdu, skrituļslidas ir iespējams palielināt, lai tās varētu turpināt lietot. Xpand skrituļslidas var palielināt līdz pat 4 izmēriem un to var izdarīt nospiežot speciālu izmēra regulēšanas pogu un pavelkot pirkstgalu zonu uz āru līdz vēlamajam izmēram.

Imagem

#BērnuDrošība

Pārvērt pārdrošību par drošību!

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Playlife Smile lavender bērnu skrituļslidas Playlife Smile lavender bērnu skrituļslidas 49.90€ 880353
Pieejams uzreiz
USD Latimer Xsjado ekstrēmās skrituļslidas USD Latimer Xsjado ekstrēmās skrituļslidas
323.90€ 359.90€
710203
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Imperial Black Crimson 80 skrituļslidas Powerslide Imperial Black Crimson 80 skrituļslidas
119.90€ 199.90€
908276
Izpārdots
USD Sway 60 ekstrēmās skrituļslidas USD Sway 60 ekstrēmās skrituļslidas
139.90€ 219.90€
710174
Pieejams uzreiz
USD AEON Aaron Feinberg skrituļslidas USD AEON Aaron Feinberg skrituļslidas
249.90€ 329.90€
710216
Piegāde 4-6 dienas