Preču kategorijas

Blunt

Blunt Prodigy X Street grey triku skrejritenis

Pieejamība: Izpārdots
ID: 5070
Produkta kods: 14994

239.90€
(Bez PVN: 198.26€)

Specifikācija

Braucēja augums: 140 cm, 150 cm, 160 cm, 170 cm, 180 cm
Stils: Street, Hybrid
Deka platums: 5.5" / 13.97 cm
Deka garums: 21" / 53.34 cm
Skūtera augstums: 90 cm
Riteņu izmērs: 120mm

Preces apraksts

Blunt Prodigy X Street grey ir jaunākais 10. paaudzes PRODIGY triku skrejritenis ar street braukšanas virziena svarīgākajām iezīmēm. X, jeb 10. paaudzes Prodigy saglabātas pāris klasiskās vērtības- mīkstie un izturīgie Blunt V2 stūres rokturi un frēzētā Blunt Diamond SCS dakša. Pilnīgi visas pārējās Prodigy X skrejriteņa daļas ir piedzīvojušas ievērojamus uzlabojumus. Skrejriteņa sirds ir tā deks, X paaudzei esam izmantojuši pilnīgi jaunu formu un konstrukciju- Extech. Jaunais X deks ir zemāku profilu, platākām nostiprinošajām sieniņām un atsaucīgāku deka izliekumu (concave). Deka kakliņš arī piedzīvojis uzlabojumus, ir palielināta tā kontaktvirsma ar pamatni, dimanta formas izgriezums un tā forma kļuvusi daudz glītāka. Deks ir kļuvis platāks un tā jaunie izmēri ir 5.5” (13.97 cm) X 21” (53.34 cm), kā arī tagad street dekam ir alumīnija box end ieliktņi deka aizmugurē. Šie box end ieliktņi ir viens no svarīgākajiem uzlabojumiem jebkuram street tipa skrejritenim, jo tie papildina kantaino aizmugures formu ar papildus izturību un, piemēram, 5-0 slaidi ir daudz vieglāk izpildāmi. Visi šie jaunie uzlabojumi ļāvuši ievērojami samazināt kopējo Prodigy X street skrejriteņa svaru un saglabāt tā visiem labi zināmo izturību. Smilšpapīram ir vairāk graudiņu un tas tagad klāj visu pamatni, kas palielina saķeri un kalpošanu. Street modelis aprīkots ar izturīgu T formas chromoly tērauda stūri. Šīs stūres materiāla biezums ir atšķirīgs (butted)- vietās, kur tai jābūt izturīgākai tas ir biezāks, bet vietās, kur izturība nav problēma- plānāks. Tas padara stūri maksimāli vieglu nezaudējot izturību. Vēl viens Prodigy X street jaunums ir SCS stūres savilcējs. Populārā Blunt Omen SCS savilcēja atvieglinātā versija- Essential 4 Bolt SCS. Jaunais integrēto stūres gultņu sistēmas aizsargvāciņš ir ievērojami zemāks un tagad tas ir viena kopēja detaļa ar C ring gredzenu. Viss, lai darbotos nevainojami ar jauno SCS kompresijas sistēmu! Jaunais Blunt Prodigy X street aprīkots ar Blunt SECTOR 120x26mm riteņiem. Ne tikai 120mm riteņu diametrs ļauj ripot ātrāk, bet +2mm platāks gumijas slānis sniedz daudz labāku braukšanas pieredzi - amortizācija, kalpošanas ilgums un diska aizsardzība utt. Neskatoties uz lielāku pamatnes izmēru, SCS stūres savilcēju, visi jaunā Prodigy X street uzlabojumi ļāvuši samazināt tā svaru un tagad tas sver tikai 3.585kg!!! Tas padara Prodigy X street par vienu no vieglākajiem street tipa skrejriteņiem pasaulē. Prodigy skrejriteņu mantojums turpina augt un tu vienmēr vari paļauties uz tā kvalitāti un veiktspēju.

Ieteicamais braucēja augums no pašiem mazākajiem 140cm ķipariem līdz pat 180cm gariem jauniešiem. Ņemiet vērā, ka mazākajiem braucējiem var veikt stūres saīsināšanu garumā un platumā (ērtākam stūres satvērienam), savukārt, 180cm ir galēji maksimālais pieļaujamais augums braukšanai ar šāda izmēra triku skrejriteni.

Specs:

 • Total Weight – 3.585kg / 7.9lbs
 • Deck Length – 53.34 cm / 21”
 • Deck Width – 13.97 cm / 5.5”
 • Foot Space – 385mm
 • Total Height – 900mm
 • Total Length – 735mm
 • Bar Height – 620mm
 • Bar width – 595mm inc barends
 • Clamp – Essential SCS
 • Fork – Diamond SCS Fork
 • Compression – SCS
 • Headset – Low Stack Compression cap – SCS
 • Grips – TPR 160mm
 • Headtube angle – 83.5
 • Wheel Size – 120mm x 26mm PU width
 • Bearings – ABEC9

Kā izvēlēties skūtera izmēru?

Imagem

Pareiza skūtera izvēle var spēlēt lielu lomu cik apmierināts būsiet to lietojot. Iesakām izvērtēt sekojošos mūsu ieteikumus pirms veicat pirkumu:

 • Iesakām izvēlēties skrejriteni, kura stūres augstums ir zonā starp jostas vietu un nabu.
 • Bērniem un jauniešiem, kuri vēl aktīvi aug, droši var izvēlēties arī skūteri ar nedaudz augstāku stūri.
 • Vēlamies vērst uzmanību, ka triku skrejriteņu stūres augstumu un platumu VAR pielāgot lietotāja augumam.
 • Taktika.lv veic skrejriteņu stūres saīsināšanu gan augstumā, gan platumā. Ērts stūres izmērs ir par 6-10cm (kopā) platāks kā braucēja pleci.
 • Esam pārliecināti, ka varam pielāgot lielāko daļu mūsu skrejriteņu jebkuram braucējam!

Stūres augstums ir katra lietotāja personīgā izvēle. Daļa pieredzējušu skūteru braucēju izvēlas augstu stūres pozīciju, tikmēr citi izvēlas zemu. Viss atkarīgs no lietošanas veida, braukšanas stila vai kā Jums ir ērti! Vienkāršai braukšanai pa ielu iesakām izvēlēties augstāku stūres pozīciju.
Ja nevari izlemt, kādu skūtera augstumu izvēlēties Tev, sazinies ar mūsu veikala pārdevējiem zvanot uz +371 26035765 vai raksti uz info@taktika.lv

#BērnuDrošība

Pārvērt pārdrošību par drošību!

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Blunt Colt S4 black skrejritenis Blunt Colt S4 black skrejritenis
135.90€ 169.90€
7248-sd
Izpārdots
Core ST2 polished pro skrejritenis Core ST2 polished pro skrejritenis
215.90€ 239.90€
CRE-ST2-CHR
Izpārdots
Core SL1 black skrejritenis Core SL1 black skrejritenis 199.90€ CORECOMP-BLK
Izpārdots
Longway Metro Shift neochrome triku skrejritenis Longway Metro Shift neochrome triku skrejritenis 194.90€ 104108
Izpārdots
AO Maven 2 pink gloss triku skrejritenis AO Maven 2 pink gloss triku skrejritenis 164.90€ 12560
Izpārdots