Preču kategorijas
Playlife quads Jet Indoor black rollerslidas
-56% Atlaide

Playlife

Playlife quads Jet Indoor black rollerslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 64
Produkta kods: 880185

39.90€
89.90€
(Bez PVN: 32.98€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

Playlife Jet indoor rollerslidu modelis ar klasisku zemā tipa slidzābaku. Rollerslidas, vai kā cilvēki tās dēvē, skrituļslidas ar četriem riteņiem, ir skrituļslidu klasika. Patiesībā, zemā tipa slidzābaks dod iespēju vairāk izmantot roller skrituļslidu priekšrocības, piemēram, treku darbību. Līdzīgi skrituļdēlim, arī rollerslidu plates treki ir kustīgi. Tas nodrošina lielisku pagriešanās spēju, tādēļ rollerslidas ar zemāku zābaciņu neierobežo tavas kustības. Par stabilitāti parūpēsies riteņi, kuri izvietoti kā automašīnai riepas - pāris priekšpusē un aizmugurē.

Playlife Jet riteņi ir viegli, mīksti un plati - tos var izmantot kā iekštelpās, tā arī skrituļošanai uz asfalta. Komplektā ar šīm rollerslidām esam iekļāvuši vēl vienu papildus komplektu ar riteņiem! Baltie Sunset riteņiem ir biezāks gumijas slānis, tie ir nedaudz šaurāki un tu pats varēsi izvēlēties, ar kuriem tev labāk patīk skrituļot.

Visā visumā Playlife Jet indoor ir lieliskas pirmās rollerslidas tiem, kuri vēlas izmēģināt šo aizraujošo stilu, kultūru un aktīvo atpūtu.

Specs:

 • Slidzābaks:
  • PU leather
  • Šņores, speed strap
  • Low cut boot
 • Šasija:
  • Aluminum casted
 • Bremze:
  • PU
  • Replaceable
 • Ritentiņi:
  •  59x39mm/85A
  • PU indoor wheels
 • Gultņi:
  • ABEC 5 lodīšu gultņi

Izmēru tabula

ImagemKas ir rollerslidas?

Skrituļslidas uz 4 riteņiem, jeb vienā vārdā - rollerslidas, tas ir skrituļslidošanas veids, kas lielākajai daļai saistās ar retro/vintāžu ģērbšanās stilu, košām krāsām, disko bumbu un halli, kur visi deju ritmā brauc apkārt pa apli. Protams, ka tieši tā arī ir! Šīs skrituļslidas, kur riteņi izvietoti kā automašīnai, piedāvā unikālu skrituļošanas pieredzi, jo tā atšķiras no parastajām skrituļslidām, kur riteņi izvietoti vienā rindā.

Rollerslidu unikālā braukšanas sajūta slēpjas trekos zem slidu zābaka plates. Treki roller-skrituļslidām strādā tieši tāpat kā skrituļdēlim. Tie strādā gan atsevišķi, gan tandēmā un labi reaģē uz pagiešanos. Sasvēršanās brīdī tie nedaudz pagriežas viens pret otru un ļauj veikt daudz asākus pagriezienus. Tieši tādēļ rollerslidas iecienījuši tie, kuriem patīk dejot uz skrituļslidām. Priekšpusē novietotā bremze ļauj ne tikai apstāties nepieciešamajā brīdī, bet arī kalpo kā atspēriena vai kādas dejošanas figūras elements.

 

Izmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Playlife zīmols

Imagem
"we keep the world rolling" / mēs liekam pasaulei griezties

PLAYLIFE piedāvā augstas kvalitātes, budžetam draudzīgus skrituļslidu, rollerslidu, skrejriteņu, skrituļdēļu un pat ledus slidu produktus, lai piesaistītu iesācējus šiem sporta veidiem. Izpildījums un inovācijas ir visos Playlife produktos, jo dažādas produktu iezīmes un tehnoloģijas ir ņemtas no POWERSLIDE zīmola (Playlife zīmols ir daļa no Powerslide)! PLAYLIFE ražo foršas, stilīgas un labas veiktspējas skrituļslidas un skrituļdēļus, kas pieejami iekviena budžetam. Piedāvājot dažādu aprīkojumu riteņus, krāsas un stilus, PLAYLIFE noteikti atradīsi sav piemērotas skrituļslidas vai skrituļdēli.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Chaya derby Jade rollerslidas Chaya derby Jade rollerslidas 269.90€ 810585
Pieejams uzreiz
Chaya Melrose Lavender rollerslidas Chaya Melrose Lavender rollerslidas
89.90€ 119.90€
810724
Pieejams uzreiz
Chaya Ragnaroll white rollerslidas Chaya Ragnaroll white rollerslidas
399.90€ 449.90€
810694
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Karma Pro black rollerslidas Chaya Karma Pro black rollerslidas
395.90€ 439.90€
810747
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Melrose turquoise rollerslidas Chaya Melrose turquoise rollerslidas
79.90€ 139.90€
810584
Pieejams uzreiz