Preču kategorijas
Ipozon trampoline scooter yellow treniņu skrejritenis
SAŅEM ATLAIDI

Ipozon

Ipozon trampoline scooter yellow treniņu skrejritenis

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 5016
Produkta kods: TK1465

84.90€
(Bez PVN: 70.17€)

Atlaide pirmajam Ipozon treniņu skrejritenim

❄️Tavs pirmais treniņu skrejritenis? Pie pirkuma noformēšanas ievadi kodu “IPOZON” un saņem atlaidi!

Specifikācija

Braucēja augums: 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm
Stils: Batutam
Deka platums: 6.3" / 16 cm
Deka garums: 20.9" / 53 cm

Preces apraksts

Ipozon yellow treniņu un batuta skrejritenis palīdzēs mācīties un pilnveidot tavus ripojošā triku skrejriteņa trikus. Inovatīvs un patentēts dizains ļauj izpildīt vēl vairāk triku variāciju- pat kickflip, kas nāk no skeitborda triku pasaules.

360° spin + 360°kickflip  
Ipozon eksperti no Ķīnas iestrādājuši 2 saslēgšanas mehānismus šim mācību skrejritenim. Tā ir unikāla patentēta struktūra. Viens mehānisms stūrei, otrs dekam jeb pamatnei. Tādējādi, ar to var izpildīt ne tikai klasiskos whip trikus, bet arī 360° kickflipu. Šī ritējošā pamatne atver daudz lielāku triku variāciju iespēju.

Imagem

Kvalitatīvs putuplasta deks/pamatne             
Putuplasta izvēle un to tehniskās īpašības spēlē ļoti lielu lomu šī produkta konstrukcijā. Svarīga ir augstas stiprības un nodilumizturības materiālu izvēle. Tā kā šim mācību/batuta skrejritenim nav riteņu, Ipozon ir nomaināma apakšējās pamatnes daļa, lai nākotnē mēs to piedāvātu kā atsevišķu produktu, lai samazinātu tava inventāra apkopes izmaksas.

Imagem

Stabila konstrukcija  
Mūsu pamatne ir ražota no paaugstinātas stiprības plastmasas un nodilumizturīga putuplasta. Šī konstrukcija palielina svaru, bet tas joprojām ir viegls. Pēc sajūtām Ipozon ir līdzīgs tavam īstajam triku skrejritenim, kas var palīdzēt reālo triku izpildi uz tā.

Imagem

Katrā mazākajā detaļā tu redzēsi augstu kvalitāti. Patentētā stūres un deka konstrukcija, padara to stabilāku. Ilgspējīga kalpošana ar visu to, ka mācīsies trikus uz zemes vai batuta.

Unikāla uzbūve. Deka apaksā ir slēdzis ar kuru var nofisēt vai atrāt pamatni rotējam (kickflip funkcija). Tu vari pārslēgt šo slēdzi, kad vien velies. Savieno skrituļdēļa 360° kickflipu ar skūtera 360° whipu.

Imagem

Labāki materiāli. Mēs pārzinām dažādu materiālu īpašības, tādēļ izvēlamies tikai augstas kvalitātes materiālus un stingri kontrolējam šī produkta ražošanas procesu, lai nodrošinātu tev augstu kvalitāti.

Imagem

Stūres rokturi. Stūres rokturim izvēlējāmies neslīdošu un nodilumizturīgu pārklājumu, kas nodrošina labu saķeri. Kā redzat, tad stūres augšējā daļa ir pilnībā pārklāta, kas ir daudz patīkamāk un drošāk!

Imagem

Par Ipozon zīmolu. Ipozon ir 100% Ķīnas kompānija, kas specializējas uz inovatīviem risinājumiem skrejriteņu nozarē. Ipozon trampoline scooter mācību skrejritenis ir viens no šīs kompānijas jaunākajiem produktiem.


Kā izvēlēties skūtera izmēru?

Imagem

Pareiza skūtera izvēle var spēlēt lielu lomu cik apmierināts būsiet to lietojot. Iesakām izvērtēt sekojošos mūsu ieteikumus pirms veicat pirkumu:

  • Iesakām izvēlēties skrejriteni, kura stūres augstums ir zonā starp jostas vietu un nabu.
  • Bērniem un jauniešiem, kuri vēl aktīvi aug, droši var izvēlēties arī skūteri ar nedaudz augstāku stūri.
  • Vēlamies vērst uzmanību, ka triku skrejriteņu stūres augstumu un platumu VAR pielāgot lietotāja augumam.
  • Taktika.lv veic skrejriteņu stūres saīsināšanu gan augstumā, gan platumā. Ērts stūres izmērs ir par 6-10cm (kopā) platāks kā braucēja pleci.
  • Esam pārliecināti, ka varam pielāgot lielāko daļu mūsu skrejriteņu jebkuram braucējam!

Stūres augstums ir katra lietotāja personīgā izvēle. Daļa pieredzējušu skūteru braucēju izvēlas augstu stūres pozīciju, tikmēr citi izvēlas zemu. Viss atkarīgs no lietošanas veida, braukšanas stila vai kā Jums ir ērti! Vienkāršai braukšanai pa ielu iesakām izvēlēties augstāku stūres pozīciju.
Ja nevari izlemt, kādu skūtera augstumu izvēlēties Tev, sazinies ar mūsu veikala pārdevējiem zvanot uz +371 26035765 vai raksti uz info@taktika.lv

#BērnuDrošība

Pārvērt pārdrošību par drošību!

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Root Industries Type R black/blue/white scooter Root Industries Type R black/blue/white scooter 159.90€ RI9350759078913
Izpārdots
Indo X70 670mm green gravity trampoline scooter treniņu skrejritenis Indo X70 670mm green gravity trampoline scooter treniņu skrejritenis
63.90€ 78.90€
EB-IN-043
Pieejams uzreiz
Ethic Erawan black/red triku skrejritenis Ethic Erawan black/red triku skrejritenis
154.90€ 199.90€
TK1400
Izpārdots
Nitro Circus RW black pro skrejritenis Nitro Circus RW black pro skrejritenis
99.90€ 119.90€
NTRSC021
Izpārdots
Ethic Erawan V2 M neochrome triku skrejritenis Ethic Erawan V2 M neochrome triku skrejritenis 249.90€ TK1392
Pieejams uzreiz