Preču kategorijas

Powerslide

Powerslide Storm black 80 skrituļslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 5006
Produkta kods: 908438

209.90€
(Bez PVN: 173.47€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 80 mm, 110 mm
Riteņu skaits: 3 gab., 4 gab.

Preces apraksts

Powerslide Storm black 80 ir jaunākais pilsētas (arī atpūtai brīvajā laikā) skrituļslidu modelis. Šis modelis laika gaitā aizstās tautā mīlēto un vienu no absolūtajiem bestselleriem - Powerslide Imperial. Kādēļ Storm? Storm modelis ir nedaudz platāks potīšu un pēdas zonā, lai izpatiktu vēl lielākai daļai skrituļslidotāju! Tās pašas Imperial pamatvērtības jaunā izskatā. Ne tikai labākās vērtības, kā stabilitāte, ko nodrošina šāda cietā tipa slidzābaki, bet Storm modelis piedāvā labāku aprīkojumu. Standarta aprīkojumā ir jau pārbaudītā vērtība Powerslide Spinner 4x80mm ritenīši ar Wicked ABEC9 gultņiem, kas sniegs visu nepieciešamo patīkamai skrituļošanai. To izmērs ir zelta standarts skrituļslidošanā, lai nodrošinātu vieglu ripošanu un labu stabilitāti. Ja tomēr vēlēsies skrituļot ātrāk, tad Storm jaunie “Surface 2 in 1” alumīnija rāmji ļauj tajos ievietot gan 4x84mm, gan 3x110mm riteņus, kas sniegs daudz labāku ātruma noturību un lielāku vidējo/maksimālo skrituļošanas ātrumu. Vēl viens iemesls, kādēļ tev patiks Powerslide Storm, ir šo skrituļslidu iekšzābaki. Storm skrituļslidās ir super komfortablie un mīkstie MyFit Fatboy iekšzābaki ar izcilu papēža fiksāciju. Storm slidzābakos atradīsiet patīkamus klipšu fiksācijas uzlabojumus, kā arī Cuff daļa tagad ir regulējama augstākā un zemākā pozīcijā.

Taktika.lv iesaka šīs kā labākās skrituļslidas iesācējiem un skrituļslidotājiem ar iepriekšēju pieredzi.

  Papēža bremze šīm skrituļslidām iegādājama atsevišķi veikalā Taktika.lv un mēs to palīdzēsim uzstādīt (Produkta kods: 908058/2 vai 908058/3, atkarībā no riteņu komplektācijas)

Product Overview_Level_01_beginnerProduct Overview_Level_02_intermediateProduct Overview_Level_03_advancedProduct Overview_Level_04_expertProduct Overview_Level_05_proProduct Overview_Support_01_very highProduct Overview_Forward Flex_03_mediumProduct Overview_Speed_04_fastProduct Overview_Handling_04_agileMedium to wide

 

Details iconIzmēri: Dual Sizes
Details iconSlidzābaks: Hardboot
Details iconKorpuss: TPO
Details iconCuff materiāls: TPO
Details iconTermo pielāgošana: MYFIT liner with 80°C
Details iconApdares materiāls: Elasthan, SBR and polyurethane (PU) leather patches
Details iconAugšējais klipsis: PS Classic micro adjustable buckle
Details icon45° lence / pēdas fiksācija: Micro adjustable ratchet buckle / Standard lacing
Details iconIekšzābaks: MYFIT Fat Boy dual fit liner
Details iconIekšzābaka fiksācija: No Closure
Details iconPēdiņa: Standard EVA innersole
Details iconShock Absorber: Storm, 5mm
Details iconVentilācija: Low
Details iconRāmju modelis: Powerslide Surface 2 in 1
Details iconRāmju materiāls: ADC10 aluminum
Details iconStiprinājumu standarts: 165mm 2-point mounting
Details iconMaksimālais riteņu izmērs: 110mm (3 wheels) oder 84mm (4 wheels)
Details iconRiteņu bāze (Collas/ MM): 10,2" (260mm)
Details iconSkrūves: Single axle steel 8mm, hex 4mm
Details iconAr iespēju novirzīt uz sāniem: Yes, 165mm shell, 8mm
Details iconAr iespēju novirzīt uz priekšu/ atpakaļ: Yes, 165mm shell, 8mm
Details iconRažošanas process: 3D cast
Details iconRiteņu modelis: Powerslide Spinner
Details iconRiteņu izmērs: 80mm
Details iconRiteņu cietība: 88A
Details iconRiteņu materiāls: SHR= Super High Rebound
Details iconGultņu standarts: 608 Standard
Details iconGultņu distanceri: AL floating (UFO) spacer, 8mm
Details iconRiteņu platums: 24mm
Gultņu zīmols: WCD Wicked
Details iconGultņu pielaides indekss: ABEC 9
Details iconGultņu materiāls: Carbon pro steel
Details iconAizsargvāciņš: RZ, Single sided rubber coated steel shield
Details iconLubrikants: Light oil
Details iconVienas skrituļslidas svars: 1710g (size 41/42)
Details iconIekļauts komplektā: 4 pcs. of screws and anti rivets for 45° buckle, tool - Torx T25
Bremzes saderība: Powerslide Urban brake 84-90mm (908058/2) for 4x84mm setup, Powerslide Urban brake 3x110mm 908058/3 for 3x110mm setup
Riteņu savietojamība: 4x84mm or 3x110mm

Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā pareizi izvēlēties un noteikt savu skrituļslidu izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Jāņem vērā, ka katram ir savs individuālais komforta līmenis, tādēļ gala lēmumu par izmēru pieņemat izvērtējot arī savu pieredzi ar ikdienas apaviem. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona. Ja mīkstā tipa skrituļslidām nekad nerekomendējam lieki brīvu vietu, tad cietā tipa (hardboot) tipa skrituļslidām lielāks komforta līmenis ir pieļaujams dēļ labākas skrituļslidu korpusa stingrības.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Trīs riteņu skrituļslidas

Imagem

+ Mazāk vibrāciju un lielāks ātrums. Trīs lielāki riteņi labāk pārvar nelīdzenu segumu un ar tiem ir mazāks aizķeršanās risks. Ar tiem iespējams skrituļot ātrāk, protams, ātrums pats no sevis neuzradīsies, tomēr ar lielākiem riteņiem to būs vieglāk attīstīt un noturēt. 

+ Viegāki pagriezieni un labāka kontrole. Trīs riteņu skrituļslidām vidējais ritentiņs izcili darbojas kā pagrieziena punkts. Četru riteņu skrituļslidām šis "punkts" ir sadalīts uz diviem vidējiem riteņiem, tādējādi atšķirība pagiezienos ir visai ievērojama. Pagrieziens nenozīmē tikai nogriešanos krustojumā, jo katrā skrituļslidošanas solī braucējs virza skrituļslidas uz iekšmalu un ārmalu, tādējādi ietekmējot un kontrolējot to ripošanas virzienu.

+ Mazāk detaļu un mazākas izmaksas. Ne visi iegādājoties savas skrituļslidas uzreiz domā par dienu, kad tām būs jātaisa apkope, jāmaina gultņi vai riteņi. Der atcerēties, ka mazāk riteņi/gultņi ir mazākas izmaksas!

+ Vieglāks svars. Vienkārša matemātika - trīs vienāda izmēra ritentiņi sver mazāk par četriem. Katrā ritentiņā ir divi gultņi un ritentiņs skrituļslidā tiek nostiprināts ar tērauda asi. Šīs ir galvenās lietas, kuras sastāda lielāko skrituļslidu inventāra svaru, tādējādi trīs riteņu skrituļslidas ir vieglākas.

- Augstāk no zemes. Lai arī Powerslide visas savas trīs riteņu skrituļslidas veidojis ar zemāko iespējamo gravitācijas centru, visi skrituļslidu ražotāji izmanto TRĪS LIELĀKU ritentiņu priekšrocību tā vietā, lai samierinātos ar trīs maziem riteņiem. Piemēram, pieaugušo brīvā laika skrituļslidām mazākais trīs riteņu izmērs ir 90mm un aug līdz pat 125mm. Protams, ka ar 90mm ritentiņiem skrituļslidas būs nedaudz augstākas kā ar četriem 80 vai 84mm.

 Rezumē. Ar mazāk riteņiem tu iegūsti vairāk! Ar trīs riteņu skrituļslidām Tu vari nebaidīties izvēlēties lielāku riteņu izmēru. Iesācējs tiks galā ar līdz pat 110mm trīs riteņu skrituļslidām. Cilvēkiem, kuri nav pārliecināti par stabilitāti uz skrituļslidām, mēs rekomendējam izvēlēties 80-84mm četru riteņu skrituļslidas vai trīs riteņu skrituļslidas līdz 90mm. Izvēloties jebkādas kombinācijas skrituļslidas ar cietā tipa plastmasas slidzābaku, stabilitāte un labāka kontrole pār skrituļslidām ļauj izvēlēties arī vēl lielāka izmēra riteņus.

MYFIT iekšzābaki

ImagemMYFIT ir skrituļslidu iekšzābaki ir speciāli izstrādāti skrituļslidotāju vajadzībām. Tos izstrādājuši nozares eksperti ar lielu pieredzi dažādos skrituļslidošanas segmentos. Ar mērķi sniegt labāko komfortu, uzlabot veiktspēju un uzlabot skrituļslidošanas pieredzi. Bieži vien nenovērtēti, jo tieši iekšzābaki ir tie, kuri spēj mainīt Jūsu skrituļslidu kvalitāti- uzlabot saderību, palielināt atsaucību, dot labāku kāju atbalstu un, protams, padarīt Jūsu skrituļslidas daudz komfortablākas.
Imagem

"Heat molding" tehnoloģija. Uzsildi iekšzābakus un pielāgo tos! MYFIT logo ar liesmiņu uz tavu skrituļslidu iekšzābakiem nozīmē to, kas tos iespējams sildīt un pielāgot kāju formai. Kā tas notiek?

  1. Uzsildi elektrisko krāsni līdz 80°C;
  2. Izņem iekšzābakus no skrituļslidām un izņem no tiem pēdiņas/pazoles;
  3. Uzmanīgi ievieto iekšzābakus (bez pēdiņām) krāsnī uz 10 minūtēm (pārliecinies, ka iekšzābaki neapgāžas vai nepieskaras krāsns sildelementiem);
  4. Izņem iekšzābakus no krāsns (lieto cimdus), ievieto pēdiņas, ieliec iekšzābakus skrituļslidās un uzvelc skrituļslidas kā ierasts;
  5. Ļauj iekšzābakiem pilnībā atdzist, kamēr tu stāvi nelielā ietupienā (skrituļslidošanas pozīcija);
  6. Kad iekšzābaki atdzisuši, skrituļslidas gatavas lietošanai;
  7. Procesu var atkārtot tik reizes cik nepieciešams, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Sildīšanas procesā īpašie termo formējamie iekšzābaka materiāli kļūst mīksti un pufīgi. Atdziestot tie nokopējuši Jūsu kāju formu, lai panāktu maksimālu komfortu, kliedētu iespējamos spiedienu punktus un uzlabotu veiktspēju. Vai iekšzābakus sildīt ir nepieciešamība? Nebūt nav- lielākajai daļai tie ir komfortabli bez jebkādas nepieciešamības sildīt. Arī lietošanas procesā tie pieņem Jūsu kāju formu un adaptējas!

Imagem"Dual fit" tehnoloģija. Iekšzābaks, kurš stiepjas un ir saderīgs ar diviem pēdas izmēriem. Visu cietā tipa slidzābaku korpuss nosedz vienlaicīgi divus izmērus. Kādēļ neizmantot vienu iekšzābaku, kas veiksmīgi derētu abiem izmēriem? Nav nepieciešamības ražot divu dažādu izmēru iekšzābakus, kas tiks ievietoti vienā un tajā pašā korpusā. Dual fit tehnoloģijas iekšzābakiem pirkstgalu zona ir veidota no staipīga 4 virzienu neoprēna, kurš izstiepjas un nodrošina ciešu un komfortablu sajūtu. Tas ļauj vienam iekšzābakam būt saderīgam ar diviem pēdu izmēriem.
Imagem"MYFIT Recall Memory Fit" tehnoloģija. Iekšzābaku polsterējums no īpaši komfortabla polsterējuma. Veidots no augstas kvalitātes polsterējuma ar atmiņas funkciju- MYFIT Recall Memory Fit iekšzābaki komfortabli apņem kāju kā zeķe un nodrošina neatkārtojamu potīšu atbalstu. Polsterējums pats pielāgojas pāris sekunžu laikā un tas izmanto Jūsu ķermeņa siltumu. Šī funkcija strādā katru reizi, kad uzvelkat skrituļslidas.
Imagem3D formēts potīšu atbalsts. Anatomiski formēts un izvietots potīšu polsterējums izcilam komfortam un veiktspējai. Īpaši izcelti polsterējuma slāņi apņem potītes zonu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un optimālu papēža fiksāciju. Tas ir asimetriski formēts, lai saskan ar cilvēka pēdu anatomiju, malas ir plānas un noapaļotas, lai izvairītos no nevēlamiem spiediena punktiem.
Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Powerslide Next Core black/white 100 skrituļslidas Powerslide Next Core black/white 100 skrituļslidas 269.90€ 908436
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Argon Ash 110 skrituļslidas Powerslide Argon Ash 110 skrituļslidas
119.90€ 199.90€
940656
Izpārdots
GAWDS Aton Urban skrituļslidas GAWDS Aton Urban skrituļslidas
339.90€ 379.90€
10005
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Next Grey 100 skrituļslidas Powerslide Next Grey 100 skrituļslidas
184.90€ 269.90€
908368
Izpārdots
Playlife Lancer Black 84 skrituļslidas Playlife Lancer Black 84 skrituļslidas
74.90€ 119.90€
880275
Pieejams uzreiz