Preču kategorijas

Myfit

MyFit Crown Chris Farmer skrituļslidu iekšzābaki

Pieejamība: Izpārdots
ID: 3551
Produkta kods: 908419

99.90€
119.90€
(Bez PVN: 82.56€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

"The Crown liner is the epitome of comfort and support. The combination of memory foam & amp; microfiber lining lets your feet breathe freely whilst feeling like they’re in the clouds. With lace loops from the start of your toes to well above your ankle, you’ll be able to create a vacuum of comfort & amp; stability to which you desire. The Powerarch provides an additional wraparound layer of support, including removable inserts, to which you can adjust vertically above your ankle. A patch of double stitched suede was added to the exposed outside area to help protect it from abrasion. Also included are a memory foam insole and shock absorber. Dressed up in black with a hint of peach, this is MYFIT 4 U." - Text by Chris Farmer

Sizes: Dual sizes with stretch toe system
Heat Moldability: MYFIT liner with 90°C
Material Upper: Polyurethane, elastane and SBR
Top Closure: Lace loops on 360° wrap
Bottom Closure: Lacing with loops
Innersole: MYFIT skatesole
Padding Material: Polyurethane, EVA- and memory foam
Outsole Material: PVC grip material
Carry System: Rear strap
Tounge: Soft, wide with extra PE sheet
Grip System: Silicon prints on heel
Lining: High grade velvet and SBR
Protection: Both side against damage caused by hinge screws and antirivits
Stiffness: Low to high (extra reinforcement parts)
Liner Height in CM: 20cm
Extra Features: Exchangeable tounge and side PE sheet for flex control

Izmēru tabula

ImagemMYFIT iekšzābaki

ImagemMYFIT ir skrituļslidu iekšzābaki ir speciāli izstrādāti skrituļslidotāju vajadzībām. Tos izstrādājuši nozares eksperti ar lielu pieredzi dažādos skrituļslidošanas segmentos. Ar mērķi sniegt labāko komfortu, uzlabot veiktspēju un uzlabot skrituļslidošanas pieredzi. Bieži vien nenovērtēti, jo tieši iekšzābaki ir tie, kuri spēj mainīt Jūsu skrituļslidu kvalitāti- uzlabot saderību, palielināt atsaucību, dot labāku kāju atbalstu un, protams, padarīt Jūsu skrituļslidas daudz komfortablākas.
Imagem

"Heat molding" tehnoloģija. Uzsildi iekšzābakus un pielāgo tos! MYFIT logo ar liesmiņu uz tavu skrituļslidu iekšzābakiem nozīmē to, kas tos iespējams sildīt un pielāgot kāju formai. Kā tas notiek?

  1. Uzsildi elektrisko krāsni līdz 80°C;
  2. Izņem iekšzābakus no skrituļslidām un izņem no tiem pēdiņas/pazoles;
  3. Uzmanīgi ievieto iekšzābakus (bez pēdiņām) krāsnī uz 10 minūtēm (pārliecinies, ka iekšzābaki neapgāžas vai nepieskaras krāsns sildelementiem);
  4. Izņem iekšzābakus no krāsns (lieto cimdus), ievieto pēdiņas, ieliec iekšzābakus skrituļslidās un uzvelc skrituļslidas kā ierasts;
  5. Ļauj iekšzābakiem pilnībā atdzist, kamēr tu stāvi nelielā ietupienā (skrituļslidošanas pozīcija);
  6. Kad iekšzābaki atdzisuši, skrituļslidas gatavas lietošanai;
  7. Procesu var atkārtot tik reizes cik nepieciešams, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Sildīšanas procesā īpašie termo formējamie iekšzābaka materiāli kļūst mīksti un pufīgi. Atdziestot tie nokopējuši Jūsu kāju formu, lai panāktu maksimālu komfortu, kliedētu iespējamos spiedienu punktus un uzlabotu veiktspēju. Vai iekšzābakus sildīt ir nepieciešamība? Nebūt nav- lielākajai daļai tie ir komfortabli bez jebkādas nepieciešamības sildīt. Arī lietošanas procesā tie pieņem Jūsu kāju formu un adaptējas!

Imagem"Dual fit" tehnoloģija. Iekšzābaks, kurš stiepjas un ir saderīgs ar diviem pēdas izmēriem. Visu cietā tipa slidzābaku korpuss nosedz vienlaicīgi divus izmērus. Kādēļ neizmantot vienu iekšzābaku, kas veiksmīgi derētu abiem izmēriem? Nav nepieciešamības ražot divu dažādu izmēru iekšzābakus, kas tiks ievietoti vienā un tajā pašā korpusā. Dual fit tehnoloģijas iekšzābakiem pirkstgalu zona ir veidota no staipīga 4 virzienu neoprēna, kurš izstiepjas un nodrošina ciešu un komfortablu sajūtu. Tas ļauj vienam iekšzābakam būt saderīgam ar diviem pēdu izmēriem.
Imagem"MYFIT Recall Memory Fit" tehnoloģija. Iekšzābaku polsterējums no īpaši komfortabla polsterējuma. Veidots no augstas kvalitātes polsterējuma ar atmiņas funkciju- MYFIT Recall Memory Fit iekšzābaki komfortabli apņem kāju kā zeķe un nodrošina neatkārtojamu potīšu atbalstu. Polsterējums pats pielāgojas pāris sekunžu laikā un tas izmanto Jūsu ķermeņa siltumu. Šī funkcija strādā katru reizi, kad uzvelkat skrituļslidas.
Imagem3D formēts potīšu atbalsts. Anatomiski formēts un izvietots potīšu polsterējums izcilam komfortam un veiktspējai. Īpaši izcelti polsterējuma slāņi apņem potītes zonu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un optimālu papēža fiksāciju. Tas ir asimetriski formēts, lai saskan ar cilvēka pēdu anatomiju, malas ir plānas un noapaļotas, lai izvairītos no nevēlamiem spiediena punktiem.
Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
MyFit SPC skrituļslidu iekšzābaki MyFit SPC skrituļslidu iekšzābaki
98.90€ 109.90€
908301
Piegāde 4-6 dienas
MyFit dual fit Skinny Boy liners MyFit dual fit Skinny Boy liners
29.90€ 89.90€
908173
Izpārdots
MyFit dual fit Fat Boy black/teal liners MyFit dual fit Fat Boy black/teal liners
31.90€ 79.90€
TK1220
Izpārdots
MyFit Prime Michael Witzemann skrituļslidu iekšzābaki MyFit Prime Michael Witzemann skrituļslidu iekšzābaki
143.90€ 159.90€
710242
Piegāde 4-6 dienas
MyFit Next pure 100 skate liners MyFit Next pure 100 skate liners
29.90€ 84.90€
TK1194
Izpārdots