Preču kategorijas

Playlife

Playlife Lollipop kids bērnu rollerslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 4768
Produkta kods: 880235

64.90€
(Bez PVN: 53.64€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 54 mm
Riteņu skaits: 4 gab.

Preces apraksts

Playlife Lollipop rollerslidas ir stilīgas un gatavas iepazīstināt bērnus ar skrituļslidošanas piedzīvojumu. Veidotas augošai kājai - līdz ar augošu kāju, skrituļslidu izmēru ērti palielināt. Izvēlies vienu no izmēru diapazoniem, kurš vislabāk atbilst bērna kājai šobrīd. Lollipop ir komfortablas un labi aprīkotas. Mīkstā tipa slidzābaku viegli savilkt ap kāju, lai panāktu labu pēdas fiksāciju. Rollerslidu riteņu izvietojums būs saprotams bērniem, lai uzsāktu pirmos soļus. Labs atbalsts, stabilas un stilīgas - Playlife Lollipop!

Sizes: 4-Sizes adjustable
Boot Type: High cut
Shell / Outsole Material: Polypropylene (PP) hard
Heat Moldability: Not heat moldable
Material Upper: Mesh, synthetic leather
Liner: Built-in liner / Textile
Innersole: EVA innersole
Ventilation: Medium
Plate Name: Unicorn
Plate Mounting Standard: Standard side mounting
Plate Material: Polypropylene (PP) hard
Plate Manufacturing Process: Injection molding
Truck Angle: 10°
Truck Hanger: Polypropylene (PP) hard
Axle Type: Standard with nut
Width Truck incl. Axles (Inch / MM): 4,0" / 101mm
Cushions Material: Injected polyurethane (PU)
Cushions Hardness: 85A
Toe Stopper Shape: Flat
Toe Stopper Material: Polyurethane (PU)
Wheel Name: Playlife
Wheel Diameter: 54mm
Wheel Hardness: 80A
Wheel Compound: Outdoor, Cruising Comfort
Wheel Bearing Standard: 608 standard
Wheel Width: 32mm
Bearing Brand: Playlife
Bearing Rating: ABEC 5
Bearing Standard: 608 standard
Bearing Material: Carbon steel
Bearing Shield: ZZ, double sided steel
Bearing Lubrication: Grease
Weight: 1050g (size 35-38)
Boot Closure: Top buckle, velcro strap, standard lacing
Shell / Outsole: Hybrid - shell + softboot
Shell / Outsole Sizes: 31-34, 35-38, 39-42

Izmēru tabulaKas ir rollerslidas?

Skrituļslidas uz 4 riteņiem, jeb vienā vārdā - rollerslidas, tas ir skrituļslidošanas veids, kas lielākajai daļai saistās ar retro/vintāžu ģērbšanās stilu, košām krāsām, disko bumbu un halli, kur visi deju ritmā brauc apkārt pa apli. Protams, ka tieši tā arī ir! Šīs skrituļslidas, kur riteņi izvietoti kā automašīnai, piedāvā unikālu skrituļošanas pieredzi, jo tā atšķiras no parastajām skrituļslidām, kur riteņi izvietoti vienā rindā.

Rollerslidu unikālā braukšanas sajūta slēpjas trekos zem slidu zābaka plates. Treki roller-skrituļslidām strādā tieši tāpat kā skrituļdēlim. Tie strādā gan atsevišķi, gan tandēmā un labi reaģē uz pagiešanos. Sasvēršanās brīdī tie nedaudz pagriežas viens pret otru un ļauj veikt daudz asākus pagriezienus. Tieši tādēļ rollerslidas iecienījuši tie, kuriem patīk dejot uz skrituļslidām. Priekšpusē novietotā bremze ļauj ne tikai apstāties nepieciešamajā brīdī, bet arī kalpo kā atspēriena vai kādas dejošanas figūras elements.

 

Izmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Playlife zīmols

Imagem
"we keep the world rolling" / mēs liekam pasaulei griezties

PLAYLIFE piedāvā augstas kvalitātes, budžetam draudzīgus skrituļslidu, rollerslidu, skrejriteņu, skrituļdēļu un pat ledus slidu produktus, lai piesaistītu iesācējus šiem sporta veidiem. Izpildījums un inovācijas ir visos Playlife produktos, jo dažādas produktu iezīmes un tehnoloģijas ir ņemtas no POWERSLIDE zīmola (Playlife zīmols ir daļa no Powerslide)! PLAYLIFE ražo foršas, stilīgas un labas veiktspējas skrituļslidas un skrituļdēļus, kas pieejami iekviena budžetam. Piedāvājot dažādu aprīkojumu riteņus, krāsas un stilus, PLAYLIFE noteikti atradīsi sav piemērotas skrituļslidas vai skrituļdēli.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Chaya ice skates Bliss vanilla adjustable bērnu rollerslidas Chaya ice skates Bliss vanilla adjustable bērnu rollerslidas 109.90€ 810719
Izpārdots
Chaya Kismet Barbiepatin gold rollerslidas Chaya Kismet Barbiepatin gold rollerslidas
161.90€ 179.90€
810726
Piegāde 4-6 dienas
Playlife quads Jet Indoor black rollerslidas Playlife quads Jet Indoor black rollerslidas
39.90€ 89.90€
880185
Pieejams uzreiz
Chaya Deluxe Starrynight rollerslidas Chaya Deluxe Starrynight rollerslidas 139.90€ 810735
Pieejams uzreiz
Chaya derby Emerald hard rollerslidas Chaya derby Emerald hard rollerslidas 0.00€ 810556
Izpārdots