Preču kategorijas

Powerslide

Powerslide Imperial One 80 Black Yellow skrituļslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 1132
Produkta kods: 908376

159.90€
209.90€
(Bez PVN: 132.15€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 80 mm
Riteņu skaits: 4 gab.

Preces apraksts

Gadiem pārbaudīta vērtība un viens no Powerslide FSK skrituļslidu pionieriem - Powerslide Imperial. Augstas veiktspējas cietā tipa slidzābaks aprīkots ar super komfortablu My-Fit iekšzābaku, kas pielāgojas kāju formai. Visstabilākās skrituļslidas ir ar pilnu cietā tipa (hardboot) slidzābaku! Tās ir izcili piemērotas jebkuram iesācējam un līdz pat pieredzes rūdītam skrituļslidotājam. Jebkura skrituļslidotāja svarīgākais faktors  ir stabila stāja uz skrituļslidām. Jo īpaši svarīgi skrituļslidotājiem iesācējiem, kuri tikai vēl mācās nostāvēt uz tām un atrast līdzsvaru, kā arī ne mazāk svarīgi tiem, kuri izmanto skrituļslidas paaugstinātas slodzes apstākļos. Powerslide Imperial sniegs nepieciešamo atbalstu, lai Jūs neuztrauktos par "šķībām kājām" un varētu koncentrēties uz kustību. Aprīkotas ar Powerslide kolekcijas labākajiem ritentiņiem - Spinner 80mm. Tie ripo ātri, kalpo ilgi un biezais gumijas slānis nodrošina labu saķeri un amortizāciju. Skrituļslidas ar šādām īpašībām ir viegli pārvaldīt, tās ir izcili piemērotas gan pārvietojoties pa pilsētu, gan skrituļojot kopā ar ģimeni un bērniem. Imperial skrituļslidas ir viegli kopt un tām ir izņemams iekšzābaks, kuru ērti izžāvēt, ja nepieciešams. Alumīnija rāmis, cieši izvietotie ritentiņi ar ABEC 7 gultņiem padara šīs skrituļslidas par vienu no pieprasītākajiem modeļiem savā segmentā. Imperial vislabāk piemērotas šaurai pēdas formai, platai pēdas formai meklējiet Playlife Aztec, Powerslide Zoom un Powerslide Next cietā tipa skrituļslidas.

Taktika.lv iesaka šīs kā labākās skrituļslidas iesācējiem un skrituļslidotājiem ar iepriekšēju pieredzi.

  Papēža bremze šīm skrituļslidām iegādājama atsevišķi veikalā Taktika.lv un mēs to palīdzēsim uzstādīt (Produkta kods: 908058/1)

Details iconIzmēri: Dual Sizes
Details iconSlidzābaks: Hardboot
Details iconKorpuss: Glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconCuff materiāls: Glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconTermo pielāgošana: MYFIT liner with 80°C
Details iconApdares materiāls: Elasthan, SBR and polyurethane (PU) leather patches
Details iconAugšējais klipsis: PS Classic micro adjustable buckle
Details icon45° lence / pēdas fiksācija: Micro adjustable Time ratchet buckle / Standard lacing
Details iconIekšzābaks: MYFIT Basic dual fit liner
Details iconIekšzābaka fiksācija: No closure
Details iconPēdiņa: Standard EVA innersole
Details iconVentilācija: Medium
Details iconRāmju modelis: Powerslide Gamma
Details iconRāmju materiāls: ADC10 aluminum
Details iconStiprinājumu standarts: 165mm 2-point mounting
Details iconMaksimālais riteņu izmērs: 80mm
Details iconRiteņu bāze (Collas/ MM): 9.6" (243mm)
Details iconSkrūves: Single axle steel 8mm M7, hex 4mm
Details iconAr iespēju novirzīt uz sāniem: Yes, 165mm shell, 8mm
Ar iespēju novirzīt uz priekšu/ atpakaļ: Yes, 165mm shell, 8mm
Details iconRažošanas process: 3D cast
Details iconRiteņu modelis: Powerslide Spinner
Details iconRiteņu izmērs: 80mm
Details iconRiteņu cietība: 88A
Details iconRiteņu materiāls: SHR= Super High Rebound
Details iconGultņu standarts: 608 Standard
Details iconGultņu distanceri: AL floating (UFO) spacer, 8mm
Details iconRiteņu platums: 24mm
Details iconGultņu pielaides indekss: ABEC 7
Details iconGultņu materiāls: Carbon pro steel
Details iconAizsargvāciņš: ZZ, Double Sided Steel Shield
Details iconLubrikants: Grease
Details iconVienas skrituļslidas svars: 1525g (size 41/42)
Details iconIekļauts komplektā: 4 pcs. of screws and anti rivets for 45° buckle, tool - hex 4mm
Details iconBremzes saderība: Powerslide Urban brake 72-80mm (908058/1)
Details iconRiteņu savietojamība: 4x80mm

Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

MYFIT iekšzābaki

ImagemMYFIT ir skrituļslidu iekšzābaki ir speciāli izstrādāti skrituļslidotāju vajadzībām. Tos izstrādājuši nozares eksperti ar lielu pieredzi dažādos skrituļslidošanas segmentos. Ar mērķi sniegt labāko komfortu, uzlabot veiktspēju un uzlabot skrituļslidošanas pieredzi. Bieži vien nenovērtēti, jo tieši iekšzābaki ir tie, kuri spēj mainīt Jūsu skrituļslidu kvalitāti- uzlabot saderību, palielināt atsaucību, dot labāku kāju atbalstu un, protams, padarīt Jūsu skrituļslidas daudz komfortablākas.
Imagem

"Heat molding" tehnoloģija. Uzsildi iekšzābakus un pielāgo tos! MYFIT logo ar liesmiņu uz tavu skrituļslidu iekšzābakiem nozīmē to, kas tos iespējams sildīt un pielāgot kāju formai. Kā tas notiek?

  1. Uzsildi elektrisko krāsni līdz 80°C;
  2. Izņem iekšzābakus no skrituļslidām un izņem no tiem pēdiņas/pazoles;
  3. Uzmanīgi ievieto iekšzābakus (bez pēdiņām) krāsnī uz 10 minūtēm (pārliecinies, ka iekšzābaki neapgāžas vai nepieskaras krāsns sildelementiem);
  4. Izņem iekšzābakus no krāsns (lieto cimdus), ievieto pēdiņas, ieliec iekšzābakus skrituļslidās un uzvelc skrituļslidas kā ierasts;
  5. Ļauj iekšzābakiem pilnībā atdzist, kamēr tu stāvi nelielā ietupienā (skrituļslidošanas pozīcija);
  6. Kad iekšzābaki atdzisuši, skrituļslidas gatavas lietošanai;
  7. Procesu var atkārtot tik reizes cik nepieciešams, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Sildīšanas procesā īpašie termo formējamie iekšzābaka materiāli kļūst mīksti un pufīgi. Atdziestot tie nokopējuši Jūsu kāju formu, lai panāktu maksimālu komfortu, kliedētu iespējamos spiedienu punktus un uzlabotu veiktspēju. Vai iekšzābakus sildīt ir nepieciešamība? Nebūt nav- lielākajai daļai tie ir komfortabli bez jebkādas nepieciešamības sildīt. Arī lietošanas procesā tie pieņem Jūsu kāju formu un adaptējas!

Imagem"Dual fit" tehnoloģija. Iekšzābaks, kurš stiepjas un ir saderīgs ar diviem pēdas izmēriem. Visu cietā tipa slidzābaku korpuss nosedz vienlaicīgi divus izmērus. Kādēļ neizmantot vienu iekšzābaku, kas veiksmīgi derētu abiem izmēriem? Nav nepieciešamības ražot divu dažādu izmēru iekšzābakus, kas tiks ievietoti vienā un tajā pašā korpusā. Dual fit tehnoloģijas iekšzābakiem pirkstgalu zona ir veidota no staipīga 4 virzienu neoprēna, kurš izstiepjas un nodrošina ciešu un komfortablu sajūtu. Tas ļauj vienam iekšzābakam būt saderīgam ar diviem pēdu izmēriem.
Imagem"MYFIT Recall Memory Fit" tehnoloģija. Iekšzābaku polsterējums no īpaši komfortabla polsterējuma. Veidots no augstas kvalitātes polsterējuma ar atmiņas funkciju- MYFIT Recall Memory Fit iekšzābaki komfortabli apņem kāju kā zeķe un nodrošina neatkārtojamu potīšu atbalstu. Polsterējums pats pielāgojas pāris sekunžu laikā un tas izmanto Jūsu ķermeņa siltumu. Šī funkcija strādā katru reizi, kad uzvelkat skrituļslidas.
Imagem3D formēts potīšu atbalsts. Anatomiski formēts un izvietots potīšu polsterējums izcilam komfortam un veiktspējai. Īpaši izcelti polsterējuma slāņi apņem potītes zonu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un optimālu papēža fiksāciju. Tas ir asimetriski formēts, lai saskan ar cilvēka pēdu anatomiju, malas ir plānas un noapaļotas, lai izvairītos no nevēlamiem spiediena punktiem.
Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Powerslide Pheme Mint 100 skrituļslidas Powerslide Pheme Mint 100 skrituļslidas
204.90€ 269.90€
510208
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Next Charcoal 90 skrituļslidas Powerslide Next Charcoal 90 skrituļslidas
197.90€ 329.90€
908408
Pieejams uzreiz
Powerslide Next Marble White TRI boot Powerslide Next Marble White TRI boot 189.90€ TK1348
Izpārdots
IQON CL 10 boot skrituļslidas IQON CL 10 boot skrituļslidas 549.90€ 10501
Piegāde 4-6 dienas
IQON AG 30 skrituļslidas IQON AG 30 skrituļslidas 379.90€ 10203
Piegāde 4-6 dienas