Preču kategorijas

USD

USD Transformer black/grey bērnu ekstrēmās skrituļslidas

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 1541
Produkta kods: 700350

184.90€
(Bez PVN: 152.81€)

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Specifikācija

Riteņu izmērs: 57 mm
Riteņu skaits: 4 gab.

Preces apraksts

USD Transformer kids- ekstrēmās bērnu skrituļslidas ar izmēra mainīšanas iespēju. Vienas no retajām ekstrēmajām skrituļslidām, kurām var mainīt izmēru- līdz ar augošo bērna kāju skrituļslidu izmēru var palielināt, lai tās varētu lietot vēl un vēl. USD Transformer ir pirmās ekstrēmās skrituļslidas, kurām tika ieviesta izmēra maiņa. Tām ir viss nepieciešamais, ko atradīsi labākajās ekstrēmajās skrituļslidās un vēl vairāk. Liela un ātri slīdoša slaidošanas platforma abu kāju pusēs, rāmis, kas aprīkots ar antirokeriem un, visbeidzot, kājai pielāgojams iekšzābaks! Uzsildot USD “My Fit” iekšzābaku, tas piekļaujas kājas formai, lai iegūtu maksimālu komfortu.

Details iconIzmēri: 4-Sizes adjustable
Details iconSlidzābaks: Softboot
Details iconKorpuss: Glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconCuff materiāls: Glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconTermo pielāgošana: MYFIT liner with 80°C
Details iconApdares materiāls: Composite plastic, polyurethane (PU) nano-leather
Details iconAugšējais klipsis: PS Classic micro adjustable buckle
Details icon45° lence / pēdas fiksācija: Velcro strap / Standard lacing
Details iconIekšzābaks: MYFIT Transformer size adjustable liner
Details iconIekšzābaka fiksācija: Standard lacing
Details iconPēdiņa: Standard EVA innersole
Details iconVentilācija: Medium
Details iconRāmju modelis: Kizer Junior
Details iconRāmju materiāls: Glass-Fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK
Details iconStiprinājumu standarts: UFS mounting
Details iconMaksimālais riteņu izmērs: 57mm
Details iconRiteņu bāze (MM): 213mm
Skrūves: Double axle steel 8mm, hex 4mm
Details iconRažošanas process: Injection molding
Details iconRiteņu modelis: USD Team
Details iconRiteņu izmērs:  57mm and 44mm Antirocker injected
Details iconRiteņu cietība: 89A and 100A
Details iconRiteņu materiāls: HR= High Rebound, Cruising Comfort
Details iconGultņu standarts: 608 Standard
Details iconGultņu distanceri: AL tube spacer, 8mm
Details iconRiteņu platums: 24mm
Details iconGultņu pielaides indekss: WCD ABEC 5
Details iconGultņu materiāls: Carbon pro steel
Details iconAizsargvāciņš: RZ, single sided rubber coated steel shield
Details iconLubrikants: Light grease
Details iconVienas skrituļslidas svars: 1260g (size 33-36)
Details iconIekļauts komplektā: Tool - hex 4mm
Details iconBremzes saderība: NONE
Details iconRiteņu savietojamība: 2x57mm / 2x44mm Antirocker

Izmēru tabula

ImagemIzmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Regulējams izmērs

ImagemX-PAND tehnoloģija. Visas Powerslide bērnu skrituļslidas ir aprīkotas ar izmēra mainīšanas iespēju. Līdz ar augošo bērna pēdu, skrituļslidas ir iespējams palielināt, lai tās varētu turpināt lietot. Xpand skrituļslidas var palielināt līdz pat 4 izmēriem un to var izdarīt nospiežot speciālu izmēra regulēšanas pogu un pavelkot pirkstgalu zonu uz āru līdz vēlamajam izmēram.

Imagem

MYFIT iekšzābaki

ImagemMYFIT ir skrituļslidu iekšzābaki ir speciāli izstrādāti skrituļslidotāju vajadzībām. Tos izstrādājuši nozares eksperti ar lielu pieredzi dažādos skrituļslidošanas segmentos. Ar mērķi sniegt labāko komfortu, uzlabot veiktspēju un uzlabot skrituļslidošanas pieredzi. Bieži vien nenovērtēti, jo tieši iekšzābaki ir tie, kuri spēj mainīt Jūsu skrituļslidu kvalitāti- uzlabot saderību, palielināt atsaucību, dot labāku kāju atbalstu un, protams, padarīt Jūsu skrituļslidas daudz komfortablākas.
Imagem

"Heat molding" tehnoloģija. Uzsildi iekšzābakus un pielāgo tos! MYFIT logo ar liesmiņu uz tavu skrituļslidu iekšzābakiem nozīmē to, kas tos iespējams sildīt un pielāgot kāju formai. Kā tas notiek?

  1. Uzsildi elektrisko krāsni līdz 80°C;
  2. Izņem iekšzābakus no skrituļslidām un izņem no tiem pēdiņas/pazoles;
  3. Uzmanīgi ievieto iekšzābakus (bez pēdiņām) krāsnī uz 10 minūtēm (pārliecinies, ka iekšzābaki neapgāžas vai nepieskaras krāsns sildelementiem);
  4. Izņem iekšzābakus no krāsns (lieto cimdus), ievieto pēdiņas, ieliec iekšzābakus skrituļslidās un uzvelc skrituļslidas kā ierasts;
  5. Ļauj iekšzābakiem pilnībā atdzist, kamēr tu stāvi nelielā ietupienā (skrituļslidošanas pozīcija);
  6. Kad iekšzābaki atdzisuši, skrituļslidas gatavas lietošanai;
  7. Procesu var atkārtot tik reizes cik nepieciešams, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Sildīšanas procesā īpašie termo formējamie iekšzābaka materiāli kļūst mīksti un pufīgi. Atdziestot tie nokopējuši Jūsu kāju formu, lai panāktu maksimālu komfortu, kliedētu iespējamos spiedienu punktus un uzlabotu veiktspēju. Vai iekšzābakus sildīt ir nepieciešamība? Nebūt nav- lielākajai daļai tie ir komfortabli bez jebkādas nepieciešamības sildīt. Arī lietošanas procesā tie pieņem Jūsu kāju formu un adaptējas!

Imagem"Dual fit" tehnoloģija. Iekšzābaks, kurš stiepjas un ir saderīgs ar diviem pēdas izmēriem. Visu cietā tipa slidzābaku korpuss nosedz vienlaicīgi divus izmērus. Kādēļ neizmantot vienu iekšzābaku, kas veiksmīgi derētu abiem izmēriem? Nav nepieciešamības ražot divu dažādu izmēru iekšzābakus, kas tiks ievietoti vienā un tajā pašā korpusā. Dual fit tehnoloģijas iekšzābakiem pirkstgalu zona ir veidota no staipīga 4 virzienu neoprēna, kurš izstiepjas un nodrošina ciešu un komfortablu sajūtu. Tas ļauj vienam iekšzābakam būt saderīgam ar diviem pēdu izmēriem.
Imagem"MYFIT Recall Memory Fit" tehnoloģija. Iekšzābaku polsterējums no īpaši komfortabla polsterējuma. Veidots no augstas kvalitātes polsterējuma ar atmiņas funkciju- MYFIT Recall Memory Fit iekšzābaki komfortabli apņem kāju kā zeķe un nodrošina neatkārtojamu potīšu atbalstu. Polsterējums pats pielāgojas pāris sekunžu laikā un tas izmanto Jūsu ķermeņa siltumu. Šī funkcija strādā katru reizi, kad uzvelkat skrituļslidas.
Imagem3D formēts potīšu atbalsts. Anatomiski formēts un izvietots potīšu polsterējums izcilam komfortam un veiktspējai. Īpaši izcelti polsterējuma slāņi apņem potītes zonu, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un optimālu papēža fiksāciju. Tas ir asimetriski formēts, lai saskan ar cilvēka pēdu anatomiju, malas ir plānas un noapaļotas, lai izvairītos no nevēlamiem spiediena punktiem.

#BērnuDrošība

Pārvērt pārdrošību par drošību!

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
USD AEON Mery Munoz II pro 60 ekstrēmās skrituļslidas USD AEON Mery Munoz II pro 60 ekstrēmās skrituļslidas 359.90€ 710212
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Swell kids Stellar Jr. 100 bērnu skrituļslidas Powerslide Swell kids Stellar Jr. 100 bērnu skrituļslidas
179.90€ 209.90€
510045
Pieejams uzreiz
Playlife Riddler black cherry bērnu skrituļslidas Playlife Riddler black cherry bērnu skrituļslidas
36.90€ 59.90€
880265
Pieejams uzreiz
USD Carbon free Carlos Bernal skrituļslidas USD Carbon free Carlos Bernal skrituļslidas
386.90€ 429.90€
720024
Piegāde 4-6 dienas
Powerslide Imperial Black Crimson 80 skrituļslidas Powerslide Imperial Black Crimson 80 skrituļslidas
119.90€ 199.90€
908276
Izpārdots