Preču kategorijas
ENNUI Elite Deadly Smoke grey ķivere
-23% Atlaide

ENNUI

ENNUI Elite Deadly Smoke grey ķivere

Pieejamība: Pieejams uzreiz
ID: 3738
Produkta kods: 920110

49.90€
64.90€
(Bez PVN: 41.24€)

Izmērs:

Preces apraksts

ENNUI Elite Deadly Smoke grey ir viena no vieglākajām ķiverēm kādu būsiet likuši galvā! Jo vieglāka ķivere, jo mazāk to jūt uz galvas kā apgrūtinājumu un slodze uz sprandu ir ievērojami mazāka. Lai pārliecinātos par šo milzīgo priekšrocību- tā ir jāizmēģina. Šī ķivere būs tavs labākais draugs skrituļslidošanai, skrejriteņiem, skrituļdēļiem vai velosipēdiem. Ne tikai īpaši viegla, bet šī ir labākā ķiveres forma drošākajai aizsardzībai. Tā apņem lielāko daļu galvas un ir #1 izvēle bērniem vai tiem, kuri izaicina jaunas robežas.

Tā ir labi aprīkota ar izņemamu COOLMAX® posterējumu. Šai ķiverei nāk līdzi vēl papildus polsterējuma komplekti- plānāks un biezāks, lai tā būtu savietojama ar jebkuru galvas formu. Unikāls ieguvums in noņemams nadziņš, kurš ļaus atpūsties Jūsu acīm saulainā dienā. Pakauša zonā ir uzstādīta regulācijas sistēma, lai droši nofiksētu ķiveri uz galvas. Šis regulātors ļauj arī daudz labāk pieregulēt ķiveres izmēru neatkarīgi no tā ķiveri lietos pieaugušais vai bērns!

ENNUI ir labi pazīstams zīmols ekstrēmo sporta veidu industrijā - skrituļslidošana, triku skrejriteņi, skrituļdēļi, longboardi, BMX un fiksīši. Fokusējoties uz labākā aizsargu ekipējuma izveidi, ENNUI ir ieviesis jaunas krāsas un inovācijas šajās nozarēs. Tas ir atzīts par vienu no kvalitatīva ekipējuma zīmoliem.

Ķivere ir svarīgākais aizsargu elements, jo tās uzdevums ir pasargāt jūsu galvu! Iesakām to vilkt ikreizi, kad braucat ar skrituļslidām, skrejriteni, skrituļdēli vai velosipēdu. Sevišķi svarīgi, lai jūsu bērnam būtu ķivere ik reizi, kad tas nodarbojas ar kādu no šīm aktivitātēm! Drošība pirmajā vietā!

Head Circumferences / Sizes: 54-59cm
Adjustable Head Ring: true
Outside Shell Construction: Dual In-mold
Outside Shell Material: PVC
Padding Material Helmet: Sealed pads
EPS: Honey comb EPS
Straps Helmet: Nylon
Closure Helmet: Easy clip buckle
Weight: 245g

#BērnuDrošība

Pārvērt pārdrošību par drošību!

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Powerslide Pro Urban Stripes ķivere Powerslide Pro Urban Stripes ķivere 44.90€ 903285
Pieejams uzreiz
Powerslide PRO Boys ķivere Powerslide PRO Boys ķivere 39.90€ 906020
Izpārdots
Powerslide PRO Girls ķivere Powerslide PRO Girls ķivere 39.90€ 906021
Pieejams uzreiz
Powerslide WIND Ti ķivere Powerslide WIND Ti ķivere 149.90€ 903262
Izpārdots
Powerslide Urban white 2 ķivere Powerslide Urban white 2 ķivere 34.90€ 903287
Pieejams uzreiz