Preču kategorijas
Chaya Chameleon High black rollerslidas
-10% Atlaide Pasūti

Chaya

Chaya Chameleon High black rollerslidas

Pieejamība: Piegāde 4-6 dienas
ID: 2681
Produkta kods: 810748

296.90€
329.90€
(Bez PVN: 245.37€)

  Pasūti un mēs piegādāsim

  1. Veic pasūtījumu un apmaksā to;
  2. Sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma detaļas (izmēra atbilstība, modelis utml.);
  3. Pasūtīsim preci no ražotāja/piegādātāja;
  4. Ja prece vairs nav pieejama ražotāja noliktavā, mēs nekavējoties atgriezīsim Jūsu pasūtījuma apmaksu;
  5. Preces piegādes laiks atkarīgs no piegādātāja;
  6. Saņem preci veikalā vai nosūtīsim to ar kurjeru.

Izdevīgākā cena!

ImagemRedzēji lētāk? Pārspēsim cenu! Atbalsti savu vietējo veikalu un pasūti sev nepieciešamo pie mums. Norādi, kur izmaksas ir zemākas un piedāvāsim tev izdevīgākus nosacījumus. Raksti info@taktika.lv vai zvani +371 26035765

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

This innovative, high-cut jam skate is designed to deliver superb support and excellent comfort - perfect for any style of jam skating, including session skating. The outsole is made of glassfiber reinforced composite material including a torsion bar for improved power transfer. The light, supportive boot is complemented with ample padding, giving you the perfect balance of comfort and support. This versatile jam roller skate includes a lightweight and rigid Zena aluminum plate which includes a host of special features, including durable aluminum forged trucks, Power Toe System (PTS), off-set toe stopper, and polyurethane (PU-) cast Jelly Interlock cushions. The high-cut CHAYA Chameleon offers a unique Flap'n'Strap system. Each box includes three extra colors of flaps (red, blue and gold) which are fully removable and interchangeable, giving you the ability to customize your skates and change the colors like you want. Complete with CHAYA Drift wheels and WICKED ABEC 9 freespin bearings, this awesome jam skate delivers a fast, smooth ride every time. The high-cut CHAYA Chameleon gives you all the tools you need to bring your jam skating to a whole new level.

Boot Overview:
  • Chaya Vintage outsole; low cut; built-in liner / microfiber; not heat moldable

Plate Overview:

  • Chaya Zena; AL 6061 aircraft; extruded and CNC machining; standard mounting; AL cast truck; Diamond jam plug
Wheel Overview:
  • Chaya Drift, 59mm*38mm / 95A, Outdoor Elite Performance
Bearing Overview:
  • Wicked; ABEC 9; chrome steel

Kas ir rollerslidas?

Skrituļslidas uz 4 riteņiem, jeb vienā vārdā - rollerslidas, tas ir skrituļslidošanas veids, kas lielākajai daļai saistās ar retro/vintāžu ģērbšanās stilu, košām krāsām, disko bumbu un halli, kur visi deju ritmā brauc apkārt pa apli. Protams, ka tieši tā arī ir! Šīs skrituļslidas, kur riteņi izvietoti kā automašīnai, piedāvā unikālu skrituļošanas pieredzi, jo tā atšķiras no parastajām skrituļslidām, kur riteņi izvietoti vienā rindā.

Rollerslidu unikālā braukšanas sajūta slēpjas trekos zem slidu zābaka plates. Treki roller-skrituļslidām strādā tieši tāpat kā skrituļdēlim. Tie strādā gan atsevišķi, gan tandēmā un labi reaģē uz pagiešanos. Sasvēršanās brīdī tie nedaudz pagriežas viens pret otru un ļauj veikt daudz asākus pagriezienus. Tieši tādēļ rollerslidas iecienījuši tie, kuriem patīk dejot uz skrituļslidām. Priekšpusē novietotā bremze ļauj ne tikai apstāties nepieciešamajā brīdī, bet arī kalpo kā atspēriena vai kādas dejošanas figūras elements.

 

Izmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Chaya Chameleon Low black rollerslidas Chaya Chameleon Low black rollerslidas
197.90€ 219.90€
810695
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Rental rollerslidas Chaya Rental rollerslidas
197.90€ 219.90€
810640
Piegāde 4-6 dienas
Chaya derby Emerald hard rollerslidas Chaya derby Emerald hard rollerslidas 0.00€ 810556
Izpārdots
Chaya derby Topaz black rollerslidas Chaya derby Topaz black rollerslidas
539.90€ 599.90€
810521
Piegāde 4-6 dienas
Chaya derby Jade rollerslidas Chaya derby Jade rollerslidas 269.90€ 810585
Pieejams uzreiz