Preču kategorijas
Chaya Chameleon Low black rollerslidas
-10% Atlaide Pasūti

Chaya

Chaya Chameleon Low black rollerslidas

Pieejamība: Piegāde 4-6 dienas
ID: 2705
Produkta kods: 810695

197.90€
219.90€
(Bez PVN: 163.55€)

  Pasūti un mēs piegādāsim

  1. Veic pasūtījumu un apmaksā to;
  2. Sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma detaļas (izmēra atbilstība, modelis utml.);
  3. Pasūtīsim preci no ražotāja/piegādātāja;
  4. Ja prece vairs nav pieejama ražotāja noliktavā, mēs nekavējoties atgriezīsim Jūsu pasūtījuma apmaksu;
  5. Preces piegādes laiks atkarīgs no piegādātāja;
  6. Saņem preci veikalā vai nosūtīsim to ar kurjeru.

Izdevīgākā cena!

ImagemRedzēji lētāk? Pārspēsim cenu! Atbalsti savu vietējo veikalu un pasūti sev nepieciešamo pie mums. Norādi, kur izmaksas ir zemākas un piedāvāsim tev izdevīgākus nosacījumus. Raksti info@taktika.lv vai zvani +371 26035765

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

Die-hard jammers, session skaters, and rink rats your ideal roller skate is here - say hello to the low-cut CHAYA Chameleon jam roller skate! This innovative, high-performance jam skate is designed to deliver a wide range of motion and ample support for any style of jam skating, including session skating. The outsole is made of a lightweight composite including a torsion bar for great power transferh. Paired with high-end padding the boot delivers unparalleled fit and performance. This impressive jam roller skate includes a lightweight and rigid Galaxy Evo plate. The low-cut CHAYA Chameleon also offers a unique Flap'n'Strap system. Each box includes three extra colors of flaps (red, blue and gold) which are fully removable and interchangeable, giving you the ability to customize your skates and change the colors like you want. Complete with CHAYA Drift wheels and WICKED ABEC 9 freespin bearings, this awesome jam skate delivers a fast, smooth ride and great dance action at every time. The low-cut CHAYA Chameleon gives you all the tools you need to shine at the next jam session.

Boot Overview:
  • Chaya Vintage outsole; low cut; built-in liner / microfiber; not heat moldable
Plate Overview:
  • Chaya Galaxy Evo; A356 aluminum; casted; standard mounting; AL cast truck; Diamond jam plug
Wheel Overview:
  • Chaya Drift, 59mm*38mm / 95A, Outdoor Elite Performance
Bearing Overview:
  • Wicked; ABEC 9; chrome steel

Izmēru tabula

ImagemKas ir rollerslidas?

Skrituļslidas uz 4 riteņiem, jeb vienā vārdā - rollerslidas, tas ir skrituļslidošanas veids, kas lielākajai daļai saistās ar retro/vintāžu ģērbšanās stilu, košām krāsām, disko bumbu un halli, kur visi deju ritmā brauc apkārt pa apli. Protams, ka tieši tā arī ir! Šīs skrituļslidas, kur riteņi izvietoti kā automašīnai, piedāvā unikālu skrituļošanas pieredzi, jo tā atšķiras no parastajām skrituļslidām, kur riteņi izvietoti vienā rindā.

Rollerslidu unikālā braukšanas sajūta slēpjas trekos zem slidu zābaka plates. Treki roller-skrituļslidām strādā tieši tāpat kā skrituļdēlim. Tie strādā gan atsevišķi, gan tandēmā un labi reaģē uz pagiešanos. Sasvēršanās brīdī tie nedaudz pagriežas viens pret otru un ļauj veikt daudz asākus pagriezienus. Tieši tādēļ rollerslidas iecienījuši tie, kuriem patīk dejot uz skrituļslidām. Priekšpusē novietotā bremze ļauj ne tikai apstāties nepieciešamajā brīdī, bet arī kalpo kā atspēriena vai kādas dejošanas figūras elements.

 

Izmēra noteikšana

Kā atrast pareizo izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Chaya Kismet Barbiepatin gold rollerslidas Chaya Kismet Barbiepatin gold rollerslidas
161.90€ 179.90€
810726
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Vintage mocha rollerslidas Chaya Vintage mocha rollerslidas 139.90€ 810744
Pieejams uzreiz
Chaya Melrose turquoise rollerslidas Chaya Melrose turquoise rollerslidas
79.90€ 139.90€
810584
Pieejams uzreiz
Chaya Elite Space Holographic rollerslidas Chaya Elite Space Holographic rollerslidas
164.90€ 184.90€
810737
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Classic Dance rollerslidas Chaya Classic Dance rollerslidas 0.00€ 810605
Izpārdots