Preču kategorijas

Chaya

Chaya Ragnaroll white rollerslidas

Pieejamība: Piegāde 4-6 dienas
ID: 4128
Produkta kods: 810694

399.90€
449.90€
(Bez PVN: 330.50€)

  Pasūti un mēs piegādāsim

  1. Veic pasūtījumu un apmaksā to;
  2. Sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma detaļas (izmēra atbilstība, modelis utml.);
  3. Pasūtīsim preci no ražotāja/piegādātāja;
  4. Ja prece vairs nav pieejama ražotāja noliktavā, mēs nekavējoties atgriezīsim Jūsu pasūtījuma apmaksu;
  5. Preces piegādes laiks atkarīgs no piegādātāja;
  6. Saņem preci veikalā vai nosūtīsim to ar kurjeru.

Izdevīgākā cena!

ImagemRedzēji lētāk? Pārspēsim cenu! Atbalsti savu vietējo veikalu un pasūti sev nepieciešamo pie mums. Norādi, kur izmaksas ir zemākas un piedāvāsim tev izdevīgākus nosacījumus. Raksti info@taktika.lv vai zvani +371 26035765

Neatrodi savu izmēru?

 

Ja neatrodi savu izmēru, lūdzu sazinies ar mums un darīsim visu, lai to piegādātu!

Izmērs:

Preces apraksts

The Chaya Ragnaroll Pro skate features a 70’s-inspired high-cut sneaker style boot that provides great ankle support and heel lock thanks to the 45º eyelets and the SBR flex cut in the tongue. The upper is made out of PU and leather overlays to reinforce high-wear areas with an additional TPU external toe cap to hold against the toughest wear and tear. The anatomically shaped fiberglass composite internal shell in combination with the shock-absorbing insole is extremely comfortable and delivers maximum impact protection and durability. Ragnaroll’s first signature skate includes the new 2,8” Park Pro trucks ensuring the best balance between agility and stability and thanks to the special offset hanger design, these trucks can match the grinding capabilities of a wider truck but with the better rolling experience of a narrower truck. Made out of the highest-grade forged aluminum material with durable CroMo steel axles to endure high impacts from tricks. The trucks are paired with lightweight and rugged fiberglass composite Shari plates fixed with traditional mounting system*. The skate is rounded up with Chaya Ragnaroll 60mm / 101A Pro wheels with a slim roll patch for more speed and better maneuverability, and long lasting Wicked ABEC 9 bearings. The skate comes standard with Cherry bomb short stem stoppers and Chaya asymmetrical grind blocks. The Chaya Ragnaroll pro skate scores high in comfort, performance and style, setting a new standard for park and street quad skates. Also available as BOOT ONLY. *Compatible with DCM mounting.

  • Boot Overview: Chaya composite flex shell; high cut; standard mounting; built-in liner / textile; heat moldable
  • Plate Overview: Chaya Shari; glass-fiber reinforced plastic (GFRP) - GFK; injection molding; standard mounting; Pro Park AL forged truck; Chaya Controller toe stop; Karma Grind Block
  • Wheel Overview: Chaya Ragnaroll Pro, 60mm*32mm / 101A, Outdoor, Elite Performance
  • Bearing Overview: Wicked; ABEC 9; carbon steel

Izmēru tabula

ImagemKas ir rollerslidas?

Skrituļslidas uz 4 riteņiem, jeb vienā vārdā - rollerslidas, tas ir skrituļslidošanas veids, kas lielākajai daļai saistās ar retro/vintāžu ģērbšanās stilu, košām krāsām, disko bumbu un halli, kur visi deju ritmā brauc apkārt pa apli. Protams, ka tieši tā arī ir! Šīs skrituļslidas, kur riteņi izvietoti kā automašīnai, piedāvā unikālu skrituļošanas pieredzi, jo tā atšķiras no parastajām skrituļslidām, kur riteņi izvietoti vienā rindā.

Rollerslidu unikālā braukšanas sajūta slēpjas trekos zem slidu zābaka plates. Treki roller-skrituļslidām strādā tieši tāpat kā skrituļdēlim. Tie strādā gan atsevišķi, gan tandēmā un labi reaģē uz pagiešanos. Sasvēršanās brīdī tie nedaudz pagriežas viens pret otru un ļauj veikt daudz asākus pagriezienus. Tieši tādēļ rollerslidas iecienījuši tie, kuriem patīk dejot uz skrituļslidām. Priekšpusē novietotā bremze ļauj ne tikai apstāties nepieciešamajā brīdī, bet arī kalpo kā atspēriena vai kādas dejošanas figūras elements.

 

Izmēra noteikšana

Kā pareizi izvēlēties un noteikt savu skrituļslidu izmēru?

Lai iegūtu labāku kontroli pār skrituļslidām tām jābūt ciešām ap kāju. Nav nepieciešams iegādāties skrituļslidas par vienu izmēru lielākas kā Jūsu reālais pēdas izmērs. Jāņem vērā, ka katram ir savs individuālais komforta līmenis, tādēļ gala lēmumu par izmēru pieņemat izvērtējot arī savu pieredzi ar ikdienas apaviem. Visas skrituļslidas ievalkājas un kļūst lielākas gan garumā, gan platumā. Svarīgi zināt, ka skrituļslidas ar mīkstā tipa slidzābaku ievalkājas vairāk kā hibrīda (Swell utml.) vai karbona. Ja mīkstā tipa skrituļslidām nekad nerekomendējam lieki brīvu vietu, tad cietā tipa (hardboot) tipa skrituļslidām lielāks komforta līmenis ir pieļaujams dēļ labākas skrituļslidu korpusa stingrības.

3 viegli soļi kā izmērīt pēdu:

1. Novieto un nofiksē A4 formāta lapu pie sienas. Vēlams uzvilkt zeķes ar kādām plānojat skrituļot un novietojiet pēdu uz lapas tā, lai papēdis pieskaras sienai. Precīzai izmēra noteikšanai papēdim nevajadzētu būt piespiestam pie sienas ar spēku.

2. Stāvat ar atbrīvotu pēdu un novelciet līniju, lai atzīmētu garāko pēdas pirkstu. Pārliecināties, ka rakstāmais tiek turēts vertikāli vai arī palūdzat šo atzīmēšanu veikt draugam. Izmērat garumu no papēža lapas malas līdz garākā pirksta atzīmei. Šis ir Jūsu mondopoint izmērs milimetros mūsu tabulā. Ieteikums: veicat mērījumu dienas beigās vai pēc skrituļošanas, jo kājas pēdas mēdz uzpampt.

3. Atkārtojat mērījumu otrai pēdai un salīdzināt mērījumus. Skrituļslidu izmērs jāizvēlas pēc garākās pēdas mērījuma, ja tās atšķiras. Ar šiem mērījumiem Jums vajadzētu atrast sev piemēroto izmēru pēc mūsu izmēru tabulas.

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Playlife Sunset rollerslidas Playlife Sunset rollerslidas
39.90€ 74.90€
880288
Pieejams uzreiz
Chaya Jump 2.0 park rollerslidas Chaya Jump 2.0 park rollerslidas
129.90€ 174.90€
810692
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Rental rollerslidas Chaya Rental rollerslidas
197.90€ 219.90€
810640
Piegāde 4-6 dienas
Chaya derby Topaz black rollerslidas Chaya derby Topaz black rollerslidas
539.90€ 599.90€
810521
Piegāde 4-6 dienas
Chaya Melrose turquoise rollerslidas Chaya Melrose turquoise rollerslidas
79.90€ 139.90€
810584
Pieejams uzreiz